Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Nepríjemné zistenie.

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod mpv » Uto Dec 05, 2006 2:49 am

misko42 píše:
mpv píše:To ste zle pochopili. MX5 je roadster, aby po sklopeni strechy sa tam zmestili aj ti vyssi. Hm ja som na nej jazdil a tiez mi trcala hlava. No da sa to vyriesit prilbou. :lol


a co aerodynamika? a nemozes asi chodit moc rychlo aby ti to hlavu neodhodilo do zadu :lol


No treba aerodynamicku prilbu a zapriet do opierky. Pripadne si to mozes este poistit nejakym pasom na tych ochrannych oblukoch.
zoom zoom
Obrázok užívateľa
mpv
VIP 2006
 
Príspevky: 223
Registrovaný: Sob Máj 13, 2006 12:34 pm
Bydlisko: Stupava

Poslaťod PUMA » Pon Jan 08, 2007 1:19 pm

Dj Kuno píše:Práve včera som sa utvrdil v tom čo som si aj myslel. Chcel som Mazdu MX-5 ale môžem sa s nou rozlúčiť kedže ako 198cm človek by som sa tam výškovo nezmestil, ked by bola strecha nahodená. Videl som v TV ked na Prime testovali novú Mx-5 a bol tam jeden 196cm chlap ktorý ešte ale 10-20čísel trčal z karosérie a predtým ked strecha bola ešte nahodená tam bol skrčený ako sardinka. Takže vysnívanej mašinke môžem dať zbohom. :hanged


nezmestis sa !!! ono s tou hlavou podnad strechu by sa to teoreticky dalo vydrzat...nemusel by si si fenovat hlavu :spik2 ale nohy sa ti nezestia pod palubovku aj ked bude sedadlo naplno vzadu...skusal som, mam tiez skoro 2m a neslo to :-((
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dj Kuno » Pon Jan 08, 2007 6:22 pm

Hmm diki za info, moc si ma nepotešil, ale tak mam smolu. Najhoršie je, že žiadne iné auto sa mi tak nepáči ako toto, alebo lepšie povedané nepáči sa mi žiadne auto okrem tohto.
Dj Kuno
Pisateľ
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Štv Aug 03, 2006 9:25 pm

Poslaťod PUMA » Pon Jan 08, 2007 8:15 pm

Dj Kuno píše:Hmm diki za info, moc si ma nepotešil, ale tak mam smolu. Najhoršie je, že žiadne iné auto sa mi tak nepáči ako toto, alebo lepšie povedané nepáči sa mi žiadne auto okrem tohto.

mozno by sa dali posunut kolajnice na sedale trochu dozadu a tym by vznikol dostatocny priestor na nohy vpredu...ale zas myslim ze tie 2m budia vacsi respekt ako MX 5 :-D
Obrázok
Obrázok užívateľa
PUMA
Prispievateľ
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Ned Júl 10, 2005 5:51 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Dj Kuno » Pia Jan 12, 2007 5:28 pm

Hehehe :tlesk: No uvidíme, možno sa s tým bude dať niečo porobiť. O tej uprave koľajničiek som už počul, ale či to až tak pomože ťažko povedať. Len s tymi kolajničkami by sa muselo niečo poriešiť aj aby sa tie 2m mestili pod strechu hehe.
Dj Kuno
Pisateľ
 
Príspevky: 82
Registrovaný: Štv Aug 03, 2006 9:25 pm

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť