Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

napínací kladka, spojkové ložisko

Vaše príspevky z predchádzajúceho fóra...

napínací kladka, spojkové ložisko

Poslaťod Petr » Uto Feb 24, 2004 2:29 pm

Na koli prijde vymena napinací kladky? A spojkoveho loziska?
Petr
 

Poslaťod Robert » Uto Feb 24, 2004 8:28 pm

Kdyz jsem delal komplet rozvody (remen, napinaci kladka, vodici kladka), tak je nahr. dily prisly skoro na 9tis. + nejaka prace, zalezi kde si to nechas delat. Ja daval 1.500 v neznackovem servisu. Samostatne napinaci klada stala tusim 4.500 Kc, takze docela palka. Napinak asi 2.300 a zbytek remen. Vsechno to bylo neoriginal, ale od kavlitniho vyrobce! I zde zalezi kde a od jakeho vyrobce to koupis, tam se potom cena muze lisit. Jinak kdyz to uz budes delat, tak by jsi to mel udelat asi komplet (rozvody - remen, napinak, kladka), nevim, pry je to lepsi. Spojkove lozisko nevim, to jsem jeste zatim neresil - diky bohu, protoze to bude urcite taky pekna paleta.
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Petr » Štv Feb 26, 2004 10:07 am

Kolik mas najeto? Pri kolika tisicich jsi to menil?
Petr
 

Poslaťod Robert » Pia Feb 27, 2004 2:51 am

Podle tachometru ma motor najeto uz 290tis. (mozna si rikas to uz je dost,mas pravdu je,ale motor slape jak hodinky a navic tyto motory,tedy japonci umi nabehat nekolik set tisic bez problemu) a predchozi majitel to naposledy delal pred 100tis. tedy ve 190tis. (jezdil na tom 3 roky). Mezi tim vymenil akorat jednou rozvodak (remen), to je pry pripustne, ale podruhe uz je dobre menit komplet, dle doporuceni jak jsem psal by to tak melo byt vzdy a to asi po 100tis. km
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Poslaťod Petr » Pia Feb 27, 2004 10:45 am

co se tyce kilaku, taky jsem slysel, ze to Japonci umej, prej i 500 tisic. ja mam najeto 76tisic, mam 323 1,5, tak doufam, ze me nebudes mit za vetrelce :-)
Pri 90 tisici me ceka ten rozvodak...
Petr
 

Poslaťod Robert » Pia Feb 27, 2004 4:37 pm

tak to jsi jeste mlicnak :-)
Obrázok užívateľa
Robert
Prispievateľ
 
Príspevky: 255
Registrovaný: Pia Okt 17, 2003 3:41 pm

Späť na Staré Forum.Mazda626.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron