Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

fotky z MazdaGrilu

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Kris » Pon Nov 13, 2006 10:42 pm

Black píše:
Kris píše:
Michal 4WS píše:Kris a preto že to nebolo oznámené "v predstihu" to nebol oficiálny zraz ????????????
....40 dní ......


Tie otazniky nie su namieste..okrem toho o 3 pripevky skor pisem ze bol...tak sa ukludni. To nie je moj problem ze Black neriesila banner dostatocne skoro alebo tak aby bol.
Krisi ty se uklidni, protože nikde a ani ve stanovách klubu není podmínka, že aby mohly být fotky ze srazu ve fotogalerii na první straně tak, že musí být vytvořený banner, kdyby to byla jako podmínka od začátku, tak neřeknu půl slova, ale tohle není fér.



Nezadala si baner?..NEZADALA....iba som to skonstatoval a ty si to potvrdila..
Ja nemam nic fotkami, ja nemam nic so brnenskym zrazom,. ja nemam nic s banerom..atd..ani neurcujem nejake podmienky o ktorych rozpravas....ani nic nezakazujem.ani neprikazujem...nemam s tym nic spolocne ok? ..tak nesplietaj nezmysly. Sa postavim na tvoju stranu s tym ze bol oficialny (pretoze mi to tak pripadalo) a ty sa zacnes so mnou riesit ani neviem co.....tak sa ti to nejako pletie trochu nemyslis?
A nevrav mi ze sa mam ukludnit pretoze ja som narozdiel od Michala nedal na koniec vety 12 vykricnikov.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 10:46 pm

Kris píše:
Black píše:
Kris píše:
Michal 4WS píše:Kris a preto že to nebolo oznámené "v predstihu" to nebol oficiálny zraz ????????????
....40 dní ......


Tie otazniky nie su namieste..okrem toho o 3 pripevky skor pisem ze bol...tak sa ukludni. To nie je moj problem ze Black neriesila banner dostatocne skoro alebo tak aby bol.
Krisi ty se uklidni, protože nikde a ani ve stanovách klubu není podmínka, že aby mohly být fotky ze srazu ve fotogalerii na první straně tak, že musí být vytvořený banner, kdyby to byla jako podmínka od začátku, tak neřeknu půl slova, ale tohle není fér.



Nezadala si baner?..NEZADALA....iba som to skonstatoval a ty si to potvrdila..
Ja nemam nic fotkami, ja nemam nic so brnenskym zrazom,. ja nemam nic s banerom..atd..ani neurcujem nejake podmienky o ktorych rozpravas....ani nic nezakazujem.ani neprikazujem...nemam s tym nic spolocne ok? ..tak nesplietaj nezmysly. Sa postavim na tvoju stranu s tym ze bol oficialny (pretoze mi to tak pripadalo) a ty sa zacnes so mnou riesit ani neviem co.....tak sa ti to nejako pletie trochu nemyslis?
A nevrav mi ze sa mam ukludnit pretoze ja som narozdiel od Michala nedal na koniec vety 12 vykricnikov.
Na to už nezvládám odpověď ,samozřejmě ty máš vždy a ve všem pravdu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Pon Nov 13, 2006 10:49 pm

hormony sa nam buria?
nejak skoro :jaja
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 10:53 pm

Gretka píše:hormony sa nam buria?
nejak skoro :jaja
Ale ne ve mě, ale v Krisovi, protože to, co mi tady včera psal, to mne hrubě urazilo a podívej se na jeho podpis, než si ho změní :twist: .
Naposledy upravil Anonymous dňa Pon Nov 13, 2006 10:54 pm, celkovo upravené 1
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Pon Nov 13, 2006 10:54 pm

:chacha dobry je...
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 10:55 pm

Gretka píše::chacha dobry je...
Ani ne,moc vtipné mi to nepřijde :nenene .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod nOvYl » Pon Nov 13, 2006 11:03 pm

pratele nejak se nam to tu zvrhlo k off-topic konverzaci, a stale mi nikdo neodpovedel proc ty fotky nejsou na webu. postrehl jsem ze v diskusi se objevily ruzne linky na fotky od jednotlivych ucastniku, ale mozna by stalo za to je poslat adminum, at je hodi na hlavni web.
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Kris » Pon Nov 13, 2006 11:03 pm

Gretus ..radsej stiahni kotvy bo schytas tiez :lol Ti dvaja maju pocit ze sa so mnou musia hadat..len akurat problem je ze chyba merito veci....tak si ho vytvaraju za pochodu :jamaica

Black...mna to tak trochu mrzi a aj nemrzi :o) ..ty si nieco zmyslis a potom ani pan boh ti to nevybije z hlavy...skoda ze si dala zmazat ten thread..nikdy uz nebudem moct dokazat ze sa ti poplietli suvislosti.

Jedno ale chcem povedat ..nezavisle na tejto nezmyselnej dispute..ja som nikdy nikde neurazil Michala..aj ked si to myslis na zaklade svojej mylnej uvahy ci co to je.....ale ja za to nemozem ze citas tak ze sa ti pomlili veci a navaznost jednotlivych prispevkov....to je vsetko co mozem k vcerajsku povedat.

A dajte mi s tou oficialnou brnianskeho zrazu ra a navzdy pokoj.. Co stym mam spolocne?
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Gretka » Pon Nov 13, 2006 11:05 pm

si admin, tak by si mohol odpovedat erudovane :jamaica :jaja
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 11:06 pm

nOvYl píše:pratele nejak se nam to tu zvrhlo k off-topic konverzaci, a stale mi nikdo neodpovedel proc ty fotky nejsou na webu. postrehl jsem ze v diskusi se objevily ruzne linky na fotky od jednotlivych ucastniku, ale mozna by stalo za to je poslat adminum, at je hodi na hlavni web.
snad se od někoho dočkáš odpovědi a snad se někdo smiluje a ty fotky tam dá .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pon Nov 13, 2006 11:19 pm

Ked budem mat viac casu, spravim banner, da sa to na hlavnu stranku, koniec debaty. Dakujeme za ucast. Bohateho Jeziska.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 11:20 pm

Steve píše:Ked budem mat viac casu, spravim banner, da sa to na hlavnu stranku, koniec debaty. Dakujeme za ucast. Bohateho Jeziska.
Děkuji.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Pon Nov 13, 2006 11:32 pm

Steve píše:Ked budem mat viac casu, spravim banner, da sa to na hlavnu stranku, koniec debaty. Dakujeme za ucast. Bohateho Jeziska.
:chacha
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod whitex » Pon Nov 13, 2006 11:33 pm

Steve píše:Ked budem mat viac casu, spravim banner, da sa to na hlavnu stranku, koniec debaty. Dakujeme za ucast. Bohateho Jeziska.
Tobě taky... 8-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Pon Nov 13, 2006 11:40 pm

Takze, mam rad take one, hlavne od teba Black, ze haloo kde su fotky, a pomaly sme my "svine" ze sme ich sem nedali, nie?

Takze, aky je spravny postup:

1. SLUSNE poprosis niektoreho z adminov, ze by si rada pridala Brniansky zraz medzi ostatne zrazy.
2. Kedze nie vsetci admini maju pravo pridat fyzicky fotografie na Mazdaklub web, poprosis niekoho z trojice Suky, Dabel, TomAnt.
3. Kedze admini uz vobec nie su povinni citat forum, fotografie aj prosbu POSLES MAILOM na mailovu adresu mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk Nikto z adminov teoreticky vobec nic o predmetnom zraze nemusi ani tusit.
4. Pouzijes horeuvedenu mailovu adresu, nie sukromne adresy adminov, kazdy ma pravo na sukromie a my uz si to nejako podelime podla nasho uvazenia.
5. Skromne pockas, kym sa to na webe neobjavi.
6. Ked sa to neobjavi povedzme aj dva tyzdne, nezacnes pisat sialene vypady voci adminom na forum, aj my mame svoju pracu a nie vzdy mame cas splnat poziadavky on-line hned.
7. Dakujem za pochopenie, snazil som sa to popisat celkom dost strucne a jasne.

P.S. Vycitky a vypady voci Krisovi naozaj neboli namieste, on s tym tentokrat skutocne nemal absolutne ziadnu spojitost.

Dakujem za pochopenie celeho prispevku :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť