Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Klub

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Už jste viděli nově upravené stránky ww.mazda.cz ?

Ano a líbí se mi ta změna.
6
60%
Ne, lepší to bylo předtím.
0
Nehlasovalo
Ještě jsem ty stránky neviděl(a).
4
40%
 
Celkom hlasov : 10

Klub

Poslaťod Black » Štv Okt 19, 2006 10:11 pm

Není tomu tak dávno, co jsem navštívila stránky http://www.mazda.cz a musím říct, že jsem byla příjemně překvapená tou změnou, která na nich proběhla, ty stránky jsou dělány, tak jak to cítím já ve vztahu ke značce Mazda, ale docela mi tam chybí jedna věc, která byla na stránkách http://www.mazda.cz a to je odkaz na stránky našeho klubu. Půjde s tím něco udělat :pray ? Děkuji za odpověď vrchního velení :mrk :suns .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Štv Okt 19, 2006 10:18 pm

Jooo, jooo... Také jsem viděl... Všechno je super... Až na ten chybějící odkaz...

Ale mě vadí ještě jedna věc... A to: Absence konfigurátoru :(

Dokáže mě vytočit, jak mi kámoši předhazujou VW a Škodovky, že konfigurátory mají a "sqělá" Mazda nemá... - Trochu mě to mrzí... A ceník ve formátu pdf není ideální...

Konfigurátor by byl super...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Štv Okt 19, 2006 10:21 pm

U Škodovky můžou konfigurovat jak chtějí a pořád to bude o ničem, Mazda je jedinečné auto i když těm stránkám bych vytkla to stejné jako ty.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod EDU » Štv Okt 19, 2006 10:25 pm

no ale skodovka v zakladu nema ani kola :-) Mazdy jsou uz v zakladu sqele
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod Black » Štv Okt 19, 2006 10:27 pm

EDU píše:no ale skodovka v zakladu nema ani kola :-) Mazdy jsou uz v zakladu sqele
:zit
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Štv Okt 19, 2006 10:29 pm

EDU píše:no ale skodovka v zakladu nema ani kola :-) Mazdy jsou uz v zakladu sqele

Jo jenze to maly cesky clovek nevi... Kdyz by videl konfigurator, kde by za priplatek byla jen digitalni klima a vyhrivane sedacky... A naproti tomu konfigurator skodovky, kde je za priplatek i rezerva... Myslim ze by si rychle udelal obrazek... :jo
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Pia Okt 20, 2006 9:38 am

Black píše:Půjde s tím něco udělat :pray ? Děkuji za odpověď vrchního velení :mrk :suns .

Budeme sa snazit...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Pia Okt 20, 2006 9:43 am

No u Mazd všeobecně je docela málo věcí které se dají dokoupit, většinou je to odstupňované a basta!!! Takže konfigurátor je docela zbytečný!!!

Jestli se předhánějí, tak bych jim řekl, ty vole ty si musíš doobjednat digiklimu, tak tu mazda má v základě atd. atd.

Prostě bych to neřešil!!!
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Pia Okt 20, 2006 11:32 am

Sedvo píše:No u Mazd všeobecně je docela málo věcí které se dají dokoupit, většinou je to odstupňované a basta!!! Takže konfigurátor je docela zbytečný!!!

Jestli se předhánějí, tak bych jim řekl, ty vole ty si musíš doobjednat digiklimu, tak tu mazda má v základě atd. atd.

Prostě bych to neřešil!!!

Prrrrrrrrresne tak, to co si u VW group musis dokonfigurovat, aby to vubec bylo schopne auto, to ma Mazda v zakladu.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod misko42 » Pia Okt 20, 2006 11:48 am

no to mas v skode za aj pripravu na radio :koule za dalsi priplatok ti daju central (bez DO) a este tam nemas ani kobercek ani nic. Som kedysi hovoril ze to ked ides kupit dostanes len volant a kolesa a teraz uz aj o tom pochybujem, ten volant mozno este ano ale kolesa :neane

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod Black » Pia Okt 20, 2006 1:00 pm

TomAnt píše:
Black píše:Půjde s tím něco udělat :pray ? Děkuji za odpověď vrchního velení :mrk :suns .

Budeme sa snazit...
Děkuji :tlesk: 8-) .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Pia Okt 20, 2006 1:58 pm

misko42 píše:no to mas v skode za aj pripravu na radio :koule za dalsi priplatok ti daju central (bez DO) a este tam nemas ani kobercek ani nic. Som kedysi hovoril ze to ked ides kupit dostanes len volant a kolesa a teraz uz aj o tom pochybujem, ten volant mozno este ano ale kolesa :neane
No mě spíš zaráží, že tzv. Roomster má i blbé dvířka na schránky před spolujezdcem až od druhého stupně výbavy... :spik2
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod misko42 » Pia Okt 20, 2006 3:58 pm

whitex píše:No mě spíš zaráží, že tzv. Roomster má i blbé dvířka na schránky před spolujezdcem až od druhého stupně výbavy... :spik2


:koxo :hnus

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Poslaťod EDU » Pia Okt 20, 2006 4:00 pm

whitex píše:
misko42 píše:no to mas v skode za aj pripravu na radio :koule za dalsi priplatok ti daju central (bez DO) a este tam nemas ani kobercek ani nic. Som kedysi hovoril ze to ked ides kupit dostanes len volant a kolesa a teraz uz aj o tom pochybujem, ten volant mozno este ano ale kolesa :neane
No mě spíš zaráží, že tzv. Roomster má i blbé dvířka na schránky před spolujezdcem až od druhého stupně výbavy... :spik2


co chces, vstrikovna ( vstrikovna plastu ktera je opravdu vyrabi) je dodava za 3,42 EUR kus....
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod whitex » Pia Okt 20, 2006 4:08 pm

EDU píše:
whitex píše:
misko42 píše:no to mas v skode za aj pripravu na radio :koule za dalsi priplatok ti daju central (bez DO) a este tam nemas ani kobercek ani nic. Som kedysi hovoril ze to ked ides kupit dostanes len volant a kolesa a teraz uz aj o tom pochybujem, ten volant mozno este ano ale kolesa :neane
No mě spíš zaráží, že tzv. Roomster má i blbé dvířka na schránky před spolujezdcem až od druhého stupně výbavy... :spik2


co chces, vstrikovna ( vstrikovna plastu ktera je opravdu vyrabi) je dodava za 3,42 EUR kus....


To stoji v EU bageta, nie? :ho:
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Ďalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron