Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

TRIANGEL objednavka

Čas od času i Mazda naštve. Zde si můžete ulevit.

Poslaťod Lubos1 » Pon Sep 25, 2006 7:48 pm

no mne ta reklamovana skrina z Decodomu neprisla, takze som dufal zbytocne. Ale kedze mi neprisla ani umyvacka riadku z Whirlpoolu, tak mi ponukli o triedu lepsiu od Boschu a dali mi zlavu 12%, takze vysla lacnejsie ako povodna 8-)

aspon nieco
Obrázok užívateľa
Lubos1
Forum Guru
 
Príspevky: 1104
Registrovaný: Pon Sep 20, 2004 10:29 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Maco222 » Pon Sep 25, 2006 8:39 pm

Tak to ale ma byt..
Obrázok užívateľa
Maco222
VIP 2007
 
Príspevky: 2957
Registrovaný: Pia Sep 24, 2004 11:05 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 1. Netuším o autách vôbec nič, iba že to má volant, pedále a treba do toho tankovať.

Poslaťod brumm » Pon Sep 25, 2006 11:06 pm

misko42 píše:tak som sa rozhodol kupit si aj s priatelkou sedacku.Pozerali sme po obchodoch a zapacila sa nam jedna potom z triangel katalogu tak sme si ju odtial aj objednali.dodacia lehoty je ze najneskor 5-7 tyzdnou ale povedali nam ze zo skusenosti to pride tak do 3-4 tyzdnov. No bolo to presne 19. júla a do dnesneho dna to este staaale ze nemame. ma s tym niekto nejake skusenosti? Mna to poriadne nastvalo hajzli!!!!

Ja som mal z Trianglu obyvaciu stenu. Dodali ju sice do dvoch tyzdnov, ale ked sme ju doma zlozili, tak to ze chybali niektore skrutky a niektore boli navyse je u nas normalne, ale nakoniec sme zistili, ze skrinky boli v ciernom prevedeni a jedna bola slabsia, akoby osuchana, alebo uz pouzivana. Reklamaciu chceli uznat len vtedy, ak sa zase cela stena rozobere a zlozi do povodnych obalov /tie sme pri rozbalovani rozlamali/ Tak sme stenu darovali rodicom, oni mali taky maly bytik, tam im to nevadilo. A ja som si kupil stenu priamo u vyrobcu
brumm
Prispievateľ
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Sob Sep 04, 2004 11:08 pm

Poslaťod EDU » Pon Sep 25, 2006 11:15 pm

Heh, co je to triangel?? Predavaju "?bicigle?", a doplnkovy predaj maju nabytok ci co je to za dobytok? WHITEXi udelej tady poradnou nabidku, to je hrozne totok co citam :jamaica :koule
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod misko42 » Uto Sep 26, 2006 8:02 am

EDU píše:Heh, co je to triangel?? Predavaju "?bicigle?", a doplnkovy predaj maju nabytok ci co je to za dobytok? WHITEXi udelej tady poradnou nabidku, to je hrozne totok co citam :jamaica :koule


hadam mas aj pravdu, keby este vedeli aj tie bicykle dodat na cas... :lol

FERRARI fan
Obrázok užívateľa
misko42
VIP 2007
 
Príspevky: 3631
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 10:23 am
Bydlisko: NR

Predchádzajúci

Späť na Chcem sa posťažovať

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť