Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

CBčko a CB anténa v mazdě?

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

CBčko a CB anténa v mazdě?

Poslaťod bory » Sob Aug 12, 2006 1:08 pm

Máte někdo CBčko v mazdě?Nevím jakou anténu dát a kam.Zatím si dělám jen přehled,co by bylo ideální.Nechce se mi vrtat do střechy a už vůbec sundavat strop v 626.Jak jste to kdo řešili?Kde se dá umístit?
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod TomAnt » Sob Aug 12, 2006 3:52 pm

bory píše:Máte někdo CBčko v mazdě?Nevím jakou anténu dát a kam.Zatím si dělám jen přehled,co by bylo ideální.Nechce se mi vrtat do střechy a už vůbec sundavat strop v 626.Jak jste to kdo řešili?Kde se dá umístit?

Snad sa ozve matrix26, pripadne mu napis sukromnu spravu, ten tym ma auto prespikovane :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Krenštík » Sob Aug 12, 2006 8:23 pm

Cb mam, ale v jinem aute, takze vlastne nic :lol
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod boto » Sob Aug 12, 2006 10:25 pm

mam tiez zaujem si montovat cb do mazdy 626 ale este nemam sice cb radio ale nikto my nevie poradit na co si mam dat pozor ci aky model mam kupit ak tu niekto je co vie poradit poradte dik
Obrázok užívateľa
boto
Pisateľ
 
Príspevky: 76
Registrovaný: Uto Júl 26, 2005 12:29 pm

Poslaťod Krenštík » Sob Aug 12, 2006 10:40 pm

Ja jsem si koupil v Ostrave, vysilacka se jmenuje Harry 2, ma 80 kanalu, pak jeste antena a montaz. Tu montaz by mel delat nejaky technik, ne kvuli zapojeni ale naladeni anteny k vysilacce. Komplet jsem se vesel do peti tisic.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod bory » Ned Aug 13, 2006 12:05 am

Harry 2 ASC je víc než dostačující.Malý a výkonný.Měl jsem jedničku v golfu.Jinak od presidenta ničím nic nepokazíte.Je ale plno dalších výrobců.Nádobí si vyberu a poskládám.Jen nevím jak to kam napasovat a jak řešit anténu. :neutral
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Krenštík » Ned Aug 13, 2006 12:11 am

bory píše:Harry 2 ASC je víc než dostačující.Malý a výkonný.Měl jsem jedničku v golfu.Jinak od presidenta ničím nic nepokazíte.Je ale plno dalších výrobců.Nádobí si vyberu a poskládám.Jen nevím jak to kam napasovat a jak řešit anténu. :neutral

Antenu mam normalne ve strese ale videl jsem i magneticke, ale nevim, asi to neni moc bezpecne, prece jenom ti ji muzou ukrast.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod TomAnt » Ned Aug 13, 2006 12:16 am

Krenštík píše:
bory píše:Harry 2 ASC je víc než dostačující.Malý a výkonný.Měl jsem jedničku v golfu.Jinak od presidenta ničím nic nepokazíte.Je ale plno dalších výrobců.Nádobí si vyberu a poskládám.Jen nevím jak to kam napasovat a jak řešit anténu. :neutral

Antenu mam normalne ve strese ale videl jsem i magneticke, ale nevim, asi to neni moc bezpecne, prece jenom ti ji muzou ukrast.

Sak magneticka je hadam od toho, ze si ju zakazdym das dole a schovas do auta, ci sa mylim?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Krenštík » Ned Aug 13, 2006 12:22 am

TomAnt píše:Sak magneticka je hadam od toho, ze si ju zakazdym das dole a schovas do auta, ci sa mylim?


No ale clovek je od prirody tvor lenivy, ja mam magnetickou k GPS a za celou dobu jsem ji snad jeste ani nesundal
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod bory » Ned Aug 13, 2006 12:31 am

Lenivec :lol ,to je přesný.Je třeba šroubovat na tvrdo a o nic se už nestarat.Nedokážu si představit,že bych měl pokaždý když letím do auta a někam několikrát denně letím a vytahuju minimálně metrovou anténu na kabelu a hledám přibližně střed střechy.Asi je rozhodnuto.Budu rozebírat a vrtat.Sehnat už jen nádobíčko kvalitní za minimální ceny a bude.Pak už jen najít na montáž čas.Kdyby někdo z vašich kamarádů prodával CB,klidně mi to napište :mrk
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Krenštík » Ned Aug 13, 2006 12:47 am

Hmm tak to ti neporadim, ja si koupil nove.
A ty mas ten "nesmysl" cim se naladi antena?
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod bory » Ned Aug 13, 2006 12:49 am

Kolem mě jsou tu samí radioamatéři a několik těch nesmyslů maj.Myslím,že je to swr měřák?
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod Krenštík » Ned Aug 13, 2006 12:50 am

bory píše:Kolem mě jsou tu samí radioamatéři a několik těch nesmyslů maj.Myslím,že je to swr měřák?


No nejak tak mi to rikal :lol
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Suky » Ned Aug 13, 2006 8:25 am

Kluci, a jaký máte názor na techniku - má ještě dnes CB smysl, není lepší PMR?
Jak je to u těch dvou s dosahem, rušením? Které se víc používá v autě....?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod bory » Ned Aug 13, 2006 8:56 am

Dej dotaz sem a uvidíš,co ti odpoví.CB je každopádně dobrá věc.Až se zase vschopím,tak koupím zase i antiradar at jsem chráněn co nejvíc :mrk

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?t=2011
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Ďalší

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť