Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Osvetlenie interieru

Tuning interiérových častí.

Moderátor: George

Poslaťod fox17 » Pia Jan 13, 2006 12:16 pm

Anonymous píše:
fox17 píše:
Maco222 píše:
fox17 píše:
Anonymous píše:
fox17 píše:
Maco222 píše:A este pre Foxa.. da sa ti to prerobit uplne jednoducho, kup si vysoko svietiace diody, mas ich tam 6 alebo 7, nepamatam presne a vymenit sa daju uplne lahko, mas totiz svetlo vedene pomocou plastu tak sa to da.. len pozor na tie rucicky :-)


Jo jo tak hovoris ze s tym podsvietenim budikov nebude problem ??? a neony poznam mam tri dva mam pod sedackou a jeden idem davat do kufru, k bufferu, v ktorom je tiez jeden neon do kruhu a blika !!! Tak to teda skusim....
Nie nemal by byt, uz som s mojim autom skusal asi uplne vsetko... a co si ho chces vyblaznit ako ja? Ze by bol este jeden taky sialenec ako ja?


MOZNO !!! Casom sa uvidi !!! Tak ja to skusim a este sa opytam kolko tych diod mam kupit ? a rucicky zostanu svietit na cerveno ?
Nepamatam sa kolko presne, ale kup radsej 10, ak by si nejake polamal.. a rucicky..hm, tak je myslim zvlast dioda, tak to je v pohode...


OK tak 10 Diod a malo by to ist rychlo ci to bude dlho trvat ? Viem blba otazka :) ale zajtra by som to chcel spravit a auto budem potrebovat, tak preto taka otazocka :) DIK !
Rychlo sa ani pes nevys..e ale radsej to rob, ked budes mat cas a klud.. je to vec tak na pol dna podla mna...


To je pravda ze ani pes sa rychlo nevisere, ale keby si videl toho nasho, tak ten sral osto sest !!! :lol
Tak OK pustim sa do toho ked budem zdravi a bude kopa casu.....
MAZDA 323F BJ
Obrázok užívateľa
fox17
Prispievateľ
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Uto Nov 01, 2005 2:55 am
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod fox17 » Pia Jan 13, 2006 1:52 pm

Obrázok

zatial len takto je to dost rozmazane ale neda sa nic uz robit.....

Ked budem uz konecne zdravi tak povisavam a trosku upracem auto a nafotim nove foto a dam ich do profilu :)[/quote]
MAZDA 323F BJ
Obrázok užívateľa
fox17
Prispievateľ
 
Príspevky: 472
Registrovaný: Uto Nov 01, 2005 2:55 am
Bydlisko: Hlohovec

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Jan 16, 2006 5:25 pm

Ty diody mají stanovený maximální proud, když se do něj vejdeš (kvůli tomu je někdy potřeba ten ochranný rezistor), tak vydrží víc než auto samo, rozhodně víc než žárovky.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod tomasicek » Pon Júl 03, 2006 2:41 pm

Romanko píše:Obrázok

a co by ste povedali na hlinikove rohoze vysvietene na modro..??

Obrázok

pouzil som neony, ktore bezne kupite k PC tuningu...vedla rucnej mam vypinac...je to vidiet na hornej foto


nic by som na to nepovedal len ze to vyzera dobre lebo aj ja take mam :lol

aj aj cosi v kufri ale to uz su nejak viacej zelene ako modre ale to za to moze ta je.nuta firma co to vyrabala a napisala ze su modre :koule
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod tomasicek » Uto Júl 18, 2006 11:14 am

Tomu vravim osvetlenie interieru :o)

Obrázok
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Predchádzajúci

Späť na Interiér

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť