Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Možnosť prispievania len pre registrovaných

Pravidlá a podmienky diskusného fóra Mazdaklub.sk(.cz.eu)

Možnosť prispievania len pre registrovaných

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 29, 2006 1:36 pm

Drahi priatelia,
vzhladom na zvyseny vyskyt prispevkov od anonymnych robotov a podobnej havede, zavadzame od dnes (29.6.2006) nutnost registracie pre vkladanie prispevkov v ktorejkolvek casti fora.

Anonymni citatelia budu mat nadalej moznost citat anonymne.

Pridat prispevok vsak bude odteraz mozne len po prihlaseni sa do systemu pod svojim nickname-om.

Dakujeme za pochopenie a verime, ze vas tato restrikcia nebude obtazovat a prijmete ju pozitivne.

Za Mazdaklub

TomAnt
Naposledy upravil TomAnt dňa Str Feb 21, 2007 3:41 pm, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Michal31 » Pia Feb 16, 2018 8:53 pm

TomAnt píše:Drahi priatelia,
vzhladom na zvyseny vyskyt prispevkov od anonymnych robotov a podobnej havede, zavadzame od dnes (29.6.2006) nutnost registracie pre vkladanie prispevkov v ktorejkolvek casti fora.

Anonymni citatelia budu mat nadalej moznost citat anonymne.

Pridat prispevok vsak bude odteraz mozne len po prihlaseni sa do systemu pod svojim nickname-om.

Dakujeme za pochopenie a verime, ze vas tato restrikcia nebude obtazovat a prijmete ju pozitivne.

Za Mazdaklub

TomAnt


Neviem kde to mám naísať som zaregistrovaný a nejdu mi posielať súkromné správy všetky mi ukladá do pošty na odoslanie
Mazda 6 wagon 2.0 MZR-CD - 2008
Michal31
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia Aug 04, 2017 8:18 am
Znalosť automobilov: 2. Viem, kde sa dolieva voda do ostrekovača a že treba chodiť na pravidelné servisné prehliadky.

Poslaťod kayman » Sob Feb 17, 2018 6:19 pm

Ona je odoslaná len kým ju niekto prečíta tak tam visí. Zlý preklad asi :).
Mazda 626 GF 1.8 74kW, strieborná, hatchback :)
Obrázok užívateľa
kayman
Prispievateľ
 
Príspevky: 311
Registrovaný: Štv Mar 01, 2012 12:26 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Pravidlá a podmienky diskusného fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia