Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Vyhody a nevyhody pre clenov

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Re: Vyhody a nevyhody pre clenov

Poslaťod TomAnt » Ned Sep 30, 2007 10:53 pm

Podla poslednych info este nemaju zozbierany zoznam od servisov. Ale urcite to je v nejakom stadiu, lebo ked som bol minule v AP BA v sklade po olejovy filter, tak mi to spominal skladnik...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Sedvo » Ned Sep 30, 2007 11:15 pm

Díky. To by fakt bylo super, hlavně na otcovu GF, by se pár dílu hodilo.
Mazda 6 2.0 MZR - CD GTA Obrázok
Obrázok užívateľa
Sedvo
NadMazďák
 
Príspevky: 3333
Registrovaný: Sob Mar 04, 2006 7:25 pm
Bydlisko: Klobouky u Brna
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod 323.Hans.626 » Uto Okt 02, 2007 5:58 pm

kdyby měli olejovou vanu na GF za rozumnej peníz, dejte mi plís vědět... pod 1500,-- beru okamžitě!! :lol
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod kawa » Str Okt 10, 2007 10:47 pm

Michal 4WS píše:No zatial sa Mazdasilvester koná! A ak náhodou nie v Brne tak určite v Banskej Bystrici!!!!

Mazdasilvestr se v Brně konat bude.
Když je nouze nebo zima tak řídím Mazdu.
KAWA už vyjel ;)
Obrázok užívateľa
kawa
Prispievateľ
 
Príspevky: 289
Registrovaný: Pon Feb 28, 2005 6:30 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod Joseph » Pon Okt 22, 2007 11:40 am

Ivan BA píše:1. výhody si hádam každý vie nájsť sám :ho:
2. pokiaľ viem, nie som členom mazdaklubu, takže neviem prečo by som zariaďoval zľavy pre členov mazdaklubu :lol . Som členom len fóra a to nie je právny subjekt, aby sa dalo niečo zariaďovať, a ako člen aj tak nemám právomoci. Nikto nemá členský preukaz, alebo iný doklad, ktorým by sa mohol preukázať na príslušné výhody. Poniektorý máme iba nálepky, ktorými robíme reklamu mazdaklubu

Debata zašla zasa iným smerom, bolo by dobré to asi odstrihnúť a presunúť niekam inam, na moju žiadosť, nakoľko poznámku do placu som dal ja, hoci takúto debatu som tým nechcel vyvolať.


Ivan BA tu povedal zasadnu vec - mazdaklub nema pravny statut a preto je to vlastne ilegalny klub z pravneho hladiska no a to znamena ze akakolvek aktivita okolo firiem je zbytocna, lebo kazda firma potrebuje doklad, ktory MK nedokaze poskytnut.

----------------------------------------------------------

A TOMANT ty si fakt dobry, tak ty bi si chcel aby ta niekto platil za tvoju zalubu, tak to je uz sila. Ty spravujes MK cisto zo zaluby - hobby, volny cas (a este mozno pre pocit z administratorskej moci) ale nechci si z toho urobit svoju sekundarnu zarobkovu cinnost. Ak chces obiehat nejake institucie mal by si to urobit teda zo zaujmu a nie preto ze ti za to niekto zaplati alebo z toho budes mat hocijaku materialnu vyhodu. Poznam predsedov vseliakych neziskovych klubov, ktori sa aktivne zapajaju do cinnosti a rozvoja klubu, venuju tomu nespocet hodin a nedostanu za to ani korunu (alebo svoj prijem mozno len dobre maskuju) a na vonok su to pracujuce dobrovolne vcelicky.

No a samozrejme, nikto ma neplati a ja volneho casu tolko nemam, aby som obiehal firmy a skusal s kym sa da na com dohodnut, stacilo 2 mesiace vybehavania okolo EMM, to bola dostatocne dobra skusenost. No a na druhej strane, nevravim, ze neboli nejake ponuky, ale druha strana mala doposial takmer vzdy predstavu, ze im bude pomaly patrit polovica priestoru na Mazdaklub weboch pre vlastnu prezentaciu. Takze som to slusne odmietol. Toto nie je komercny web, nie preto sme klub zakladali. Cize, ak pride zaujimava ponuka, absolutne sa nebranim, ale vramci reality...
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod dabel » Pon Okt 22, 2007 11:58 am

Joseph píše:Ivan BA tu povedal zasadnu vec - mazdaklub nema pravny statut a preto je to vlastne ilegalny klub z pravneho hladiska no a to znamena ze akakolvek aktivita okolo firiem je zbytocna, lebo kazda firma potrebuje doklad, ktory MK nedokaze poskytnut.

Jozko, nesnaz sa zapojit do debaty, ked o tom prd vies... Ivan si stazoval, ze sa vyplnenim jedneho internetoveho formularika nestal automaticky clenom uz dlho existujuceho (niekde tu najdes aj linky na PDF dokumenty) obcianskeho zdruzenia Mazdaklub Slovensko. Ziadna ilegalita to nie je, to hadam dokazes aj Ty pochopit. Mimochodom, este si nebol v klube, ked sa uskutocnilo europsky Mazdazraz - mimochodom za podpory Auto Palace a dalsich firiem - myslis, ze by sa to dalo uskutocnit "na cierno" a ze by tieto firmy podporili internetovu stranku a nie obcianske zdruzenie? Takze: kym vynesies nabuduce sud o legalnosti niecoho, nastuduj si fakty a potom komentuj...

No a ohladom TomAnta - ked zacnes pracovat, mozno to pochopis :ho:
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 22, 2007 12:31 pm

Joseph píše:Ivan BA tu povedal zasadnu vec - mazdaklub nema pravny statut a preto je to vlastne ilegalny klub z pravneho hladiska no a to znamena ze akakolvek aktivita okolo firiem je zbytocna, lebo kazda firma potrebuje doklad, ktory MK nedokaze poskytnut.

Jozko, najprv citaj, studuj, a potom trep dve na tri, takze:
1. Mazdaklub ma pravny statut
2. takze JE to legalny klub
3. a doklad samozrejme poskytnut vieme

alebo si myslis ze Fantozzi robi to uctovnictvo kazdy rok len tak akoze virtualne? A ja tie doklady a danove priznanie nosim na danovy urad len tak akoze virtualne? :ho: Jozkooooooo :lol

Joseph píše:A TOMANT ty si fakt dobry, tak ty bi si chcel aby ta niekto platil za tvoju zalubu, tak to je uz sila.

Jozko, jasne, chcel BY som to, ty nie? Ale som realista...

Joseph píše:Ty spravujes MK cisto zo zaluby - hobby, volny cas (a este mozno pre pocit z administratorskej moci) ale nechci si z toho urobit svoju sekundarnu zarobkovu cinnost.

Nechcem, nemaj strach, by som zomrel od hladu po 2 tyzdnoch... BTW, s tou administratorskou mocou si ma pobavil, ver mi, ak by slo o ten pocit, tak MK je skutocne len omrvinka, staci mi ked si v praci otvorim Active Directory a vidim 30.000 computerov a userov po celom svete okrem USA a Asia Pacific... Alebo mi staci cca 5 klikov a zastavi sa vyroba pre pol Europy... kde minuta necinnosti znamena miliony... Takze neranduj s tou admin mocou v suvislosti s Mazdaklubom, lebo sa na tom len dobre bavim :ho:

Joseph píše:Ak chces obiehat nejake institucie mal by si to urobit teda zo zaujmu a nie preto ze ti za to niekto zaplati alebo z toho budes mat hocijaku materialnu vyhodu.

Ano Jozko suhlasim a presne tak som to robil, robim a budem robit...

Joseph píše:Poznam predsedov vseliakych neziskovych klubov, ktori sa aktivne zapajaju do cinnosti a rozvoja klubu, venuju tomu nespocet hodin a nedostanu za to ani korunu (alebo svoj prijem mozno len dobre maskuju) a na vonok su to pracujuce dobrovolne vcelicky.

A?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Joseph » Pon Okt 22, 2007 8:01 pm

Nemusis nahodou ministerstvu vnutra predkladat nejaky vypis cinnosti?
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 22, 2007 8:18 pm

Nie.

Jozko, ak chces pravne rady k zalozeniu a fungovaniu obcianskeho zdruzenia, odkazujem ta na moju firmu, urcite sa dohodneme na rozumnej hodinovej sadzbe pravnych konzultacii. A nie, nebudem ti ich davat ja, ale moj spolocnik, ktory je mimochodom JUDr. OK?

A ze nie som zly na teba tak studuj:

http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/defau ... ocnik=1990
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Ivan BA » Pon Okt 22, 2007 8:44 pm

Moje slová vytrhnuté z kontextu celej debaty, ako spomenul Dábel, či TomAnt.
Jožko, ak si to dobre čítal, nieje MK nelegálne. Ja len, že som si myslel, že som súčasťou, členom, pešiakom či čo, a tak nie je.

ďalej nerozvíjam debatu už tu toho bolo dosť povedané
Mazda 626 GF 14S2 2.0i 136 PS, Chrysler Voyager 2,5 CRD 143 PS
Obrázok užívateľa
Ivan BA
VIP 2009
 
Príspevky: 699
Registrovaný: Pia Jún 23, 2006 8:11 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Joseph » Pon Okt 22, 2007 8:50 pm

OK to chapem Ivan.

TomAnt tvoje rady nepotrebujem, ja viem kde si mam nastudovat fungovanie obcianskeho zdruzenia a kedysi som to aj vedel ale zabudol som podrobnosti a to, ze niektore veci neviem je iba mojou lenivostou, ktora sa da prekovat. Pamatove engramy mam neposkodene.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 22, 2007 9:03 pm

Jozko, tak potom nerozumiem otazkam :ho:

Alebo to chcelo byt rypanie? :lol
Rypat poprosim cez sukromne spravy, vdaka za pochopenie.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Pon Okt 22, 2007 9:10 pm

Pocas thredu zmenil nazor.

:lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Joseph » Pon Okt 22, 2007 9:11 pm

TomanT ale nesnaz sa prosim vsetky problemy mazdaklumu ututlat v sukromnych spravach, niektore veci by sa mali preberat verejne.
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 22, 2007 9:19 pm

Nesnazim :)

OSOBNE rypanie poprosim do SS...

No a co to teda chces prebrat verejne?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť