Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Osveta - pouzivanie internet prehliadacov

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Krenštík » Str Mar 21, 2007 11:31 am

Firefox, uz dlouuuuho, a pred tim mozzila. IE nespoustim ani na E-Banking.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Gib » Sob Dec 08, 2007 11:49 pm

Pred par dnami som si nahodil na skusku novy Maxthon 2 a musim povedat, ze zatial som velmi spokojny :palec
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod TomAnt » Ned Dec 09, 2007 10:13 am

Ale Maxthon nie je prehliadac, len nadstavba. Isteho casu som pouzival len Maxthon, je to vyborna vec, pokial clovek akceptuje IE...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gib » Ned Dec 09, 2007 7:15 pm

Ano viem, jasne. To len pre vernych pouzivatelov IE, ktorym chyba kvalitna podbora tabov, lebo v IE7 to je jedna hroza. Tiez som niekedy nuteny pouzivat IE a tato verzia Maxthona ma dost dostala. :palec
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod 323.Hans.626 » Uto Dec 11, 2007 5:38 pm

Já už používám Mozillu Firefox 2.0.0.11 a jsem spokojenej... plus nějaký utilitky pro blokování vyskakovacích oken :jupi :ho:
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI :nene
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2898
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Poslaťod TomAnt » Uto Dec 11, 2007 11:09 pm

K Firefoxu mam dve hlavne vyhrady:

a. rychlost
b. nemoznost otvorit TAB Next To Current, co je u mna absolutna NUTNOST, bez toho ani neviem browsovat, neznasam ked sa mi linky otvaraju na konci tabov, chcem aby sa mi tab otvoril tam, kde na neho klikam, ak klikam v tabe v strede radu tabov, nech sa to otvori pri nom a nie na konci. Toto som vo Firefoxe fakt nenasiel, mozno len zle pozeram.
c. rychlost :ho

Naopak Thunderbird je moj "dvorny" mail klient...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Krenštík » Uto Dec 11, 2007 11:41 pm

Souhlasim, Thunderbird je super, kdysi me mrzelo ze ukoncili podporu Mozilla packu ale thunderbird mi to do puntiku vynahradil. A nejvic se mi libi (kdyz sem se po dvou letech rozhodl preistalovat Win) ze stacilo udelat kopii jedne slozky a vsechny emaily byly zachraneny, vcetne vsech nastaveni a filtru.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Gib » Str Dec 12, 2007 12:46 am

TomAnt píše:K Firefoxu mam dve hlavne vyhrady:

a. rychlost
b. nemoznost otvorit TAB Next To Current, co je u mna absolutna NUTNOST, bez toho ani neviem browsovat, neznasam ked sa mi linky otvaraju na konci tabov, chcem aby sa mi tab otvoril tam, kde na neho klikam, ak klikam v tabe v strede radu tabov, nech sa to otvori pri nom a nie na konci. Toto som vo Firefoxe fakt nenasiel, mozno len zle pozeram.
c. rychlost :ho

Naopak Thunderbird je moj "dvorny" mail klient...

V poslednej dobe pouzivam uz dost dlho Operu. Ale FF je tiez u mna v uplnej pohode, pouziva ho lavne manzelka :ho:

Takze:
Re a - nevidim v tom nejaky problem
Re b - Tab Mix Plus (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1122) Je tam samozrejme moznost Open New Tab Next to Current One :mrk
Re c - nevidim v tom problem :ho:

Na FF sa mi dalej paci kontrola spellingu, kedze v praci vyuzivam veeelmi casto. Toto ziaden iny browser nema pokial viem.
Mazda 6 2.0i F/L 108kW Mio C520 iGO8
I don't wanna change the world, I don't want the world to change me!
Obrázok užívateľa
Gib
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2110
Registrovaný: Ned Aug 06, 2006 9:40 pm
Bydlisko: Rodná hruda

Poslaťod TomAnt » Str Dec 12, 2007 9:54 am

S tym addonom je to mozne :) Ale taku blbost by to mohlo mat uz v zaklade nie? :ho:
Lebo cim viac addononv, tym je to potom este pomalsie :lol

A este dobra vec na Thunderbirde "by mala byt" ze je cross platform. T.j. je mi jedno ci som vo Win alebo Linuxe alebo Mac OS X, Thunderbird je stale len Thunderbird, t.j. svoje mail foldre mam dostupne...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Str Dec 12, 2007 11:34 am

BTW:
S Bouřlivákem jsem musel v práci ukončit spolupráci :bee

Ačkoliv ovládání, intuitivnost... nemá konkurenci, kvůli špatné spolupráci s Dektop search (od Google v Linuxu je to obrovská tragédie, Beagle to sám nedoporučuje) a špatné synchronizaci s PalmOS a špatné integraci s Adresářem, Úkoly... jsem musel přejít na Evolution.

Ten se sice nemůže porovnávat v ovládání s Bouřlivákem, ale zase má spoustu jiných věcí lepší :jo
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Rainbow » Str Jan 09, 2008 11:17 am

Kvoli "rychlosti" Firefoxu som presiel na Konqueror. V Linuxe, samozrejme. Rovnako z Thunderbirdu na KMail.
Mazda 323 BA 3HB, Z5
Obrázok užívateľa
Rainbow
Forum Guru
 
Príspevky: 1837
Registrovaný: Ned Dec 03, 2006 9:52 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod lbenicky » Uto Feb 22, 2011 10:33 am

Dobrý deň, neviem či píšem do tej pravej rubriky, ale mám jeden problém. Ak si otvorím príspevky členov a chcem sa vrátiť späť na stránku VŽDY mi vypíše, že PLATNOSŤ STRÁNKY SA SKONČILA. Je potrebné obnovenie stránky. Už ma to nebaví po každom príspevku obnovovať stránky. Problém je u mňa, alebo je to problém stránky fóra ? Ďakujem za odpoveď.
lbenicky
Opytovateľ
 
Príspevky: 39
Registrovaný: Pon Mar 05, 2007 8:19 am

Poslaťod TomAnt » Uto Feb 22, 2011 12:48 pm

Daj si zmazat cookies, najprv z fora (je na to dole linka), ak to nepomoze, tak potom komplet cookies z prehliadaca.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron