Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Flash

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod George » Sob Okt 30, 2004 1:34 am

TomAnt píše:Moj brat prave nadhodil myslienku... Co tak spravit flash animaciu ako typek s kocickou striela typka vyzadujuceho flash animaciu :o) :o) :o) joke
to sou mi nápady :o)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Sob Okt 30, 2004 8:45 am

Pre agresívne orientovanch ľudí je momentále k dispozícii krajina na blízkom Východe.. :wink:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Doktor » Sob Okt 30, 2004 8:55 am

Steve píše:Pre agresívne orientovanch ľudí je momentále k dispozícii krajina na blízkom Východe.. :wink:


Presne, práve v súčasnosti prebieha špeciálna recruitment akcia pre ludí, čo si chcú zastrieľať brokovnicou. :lol:
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Bootleg » Sob Okt 30, 2004 10:10 am

Aj keď ja by som to presunul na pevninu za Atlantickým oceánom.. tam by bolo aj na čo strieľať.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Doktor » Sob Okt 30, 2004 10:14 am

Steve píše:Aj keď ja by som to presunul na pevninu za Atlantickým oceánom.. tam by bolo aj na čo strieľať.


Tam by to skor chcelo prierazné strelivo, na brokevku tam má veľa ľudí nepriestrielnú vestu - z tuku!!!
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Black » Sob Okt 30, 2004 2:27 pm

Doktor píše:
Steve píše:Pre agresívne orientovanch ľudí je momentále k dispozícii krajina na blízkom Východe.. :wink:


Presne, práve v súčasnosti prebieha špeciálna recruitment akcia pre ludí, čo si chcú zastrieľať brokovnicou. :lol:

To má být narážka na koho :lol: :lol: :lol:
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť