Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Financovanie webu a VIP členstvo

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod majki » Uto Okt 26, 2004 4:32 pm

Koudy píše:Já používám jak net (doma), tak GSM (kdekoli). Se složenkou jsem na poště nebyl ani nepamatuju.


Asi tak nejak :). eBanka to proste jisti ze vsech stran :)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod George » Štv Okt 28, 2004 4:15 pm

Suky píše:Nechci Vám kazit náladu, ale když vím co všechno může admin... :shock:
A jak jsou děravé pracovní stanice i servery.... :-o

Takže v práci bych určitě nepoužíval banku přes Internet, jedině doma kde vím co mám (a sám si za to ručím).

Raději používám GSM banku a složenky platím v rámci krátkého sezení (však víte kde :P ).

To mi nic neřeší.Konto nemám a tohle posílat neumím :oops: a času na zjišťování je málo.Kdyby ste mi někdo SZ poslal svoji adresu tak mu pošlu peníze poštou a je to.Nešlo by to takhle.Moc prosím :(
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Suky » Štv Okt 28, 2004 4:22 pm

George píše:To mi nic neřeší.Konto nemám a tohle posílat neumím :oops: a času na zjišťování je málo.Kdyby ste mi někdo SZ poslal svoji adresu tak mu pošlu peníze poštou a je to.Nešlo by to takhle.Moc prosím :(

Již jsem tak učinil :o)
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod George » Štv Okt 28, 2004 6:00 pm

Suky píše:
George píše:To mi nic neřeší.Konto nemám a tohle posílat neumím :oops: a času na zjišťování je málo.Kdyby ste mi někdo SZ poslal svoji adresu tak mu pošlu peníze poštou a je to.Nešlo by to takhle.Moc prosím :(

Již jsem tak učinil :o)

thanks - zatim asi pošlu jen 200 - sem ve finanční tísni :oops: :o)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Pia Okt 29, 2004 4:13 pm

Hej mazdaci,

jedno mi je len luto ze k tym VIPom nie su zlati mazda panacikovia, nedalo by sa aspon to logo VIP urobit v zlatej? 8)
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Bootleg » Pia Okt 29, 2004 5:15 pm

Kris píše:Hej mazdaci,

jedno mi je len luto ze k tym VIPom nie su zlati mazda panacikovia, nedalo by sa aspon to logo VIP urobit v zlatej? 8)


Idem na niečom popracovať, mne sa napr. nepáči ten veľký nápis VIP 2005 tak, ako je, skúsim to zmeniť.. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Doktor » Pia Okt 29, 2004 5:36 pm

Steve píše:
Kris píše:Hej mazdaci,

jedno mi je len luto ze k tym VIPom nie su zlati mazda panacikovia, nedalo by sa aspon to logo VIP urobit v zlatej? 8)


Idem na niečom popracovať, mne sa napr. nepáči ten veľký nápis VIP 2005 tak, ako je, skúsim to zmeniť.. :)


No ja neviem, hoši, a nie je to náhodou úplne jedno? Podstatné je, že dotyčný sa nezdráhal poslať sumu určenú na podporu serveru, budiž mu za to provolána sláva. Sám sa chystám urobiť to isté, len čo sa dostanem domov.
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Bootleg » Pia Okt 29, 2004 5:41 pm

Doktor píše:
Steve píše:
Kris píše:Hej mazdaci,

jedno mi je len luto ze k tym VIPom nie su zlati mazda panacikovia, nedalo by sa aspon to logo VIP urobit v zlatej? 8)


Idem na niečom popracovať, mne sa napr. nepáči ten veľký nápis VIP 2005 tak, ako je, skúsim to zmeniť.. :)


No ja neviem, hoši, a nie je to náhodou úplne jedno? Podstatné je, že dotyčný sa nezdráhal poslať sumu určenú na podporu serveru, budiž mu za to provolána sláva. Sám sa chystám urobiť to isté, len čo sa dostanem domov.


Ak sa niekomu nepáči logo, tak sa budem snažiť urobiť také, aby bolo podľa predstáv.. nie je to žiadny problém a keď to dotyčného človeka poteší, tak to je to hlavné..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Doktor » Pia Okt 29, 2004 5:47 pm

Steve píše:
Doktor píše:
Steve píše:
Kris píše:Hej mazdaci,

jedno mi je len luto ze k tym VIPom nie su zlati mazda panacikovia, nedalo by sa aspon to logo VIP urobit v zlatej? 8)


Idem na niečom popracovať, mne sa napr. nepáči ten veľký nápis VIP 2005 tak, ako je, skúsim to zmeniť.. :)


No ja neviem, hoši, a nie je to náhodou úplne jedno? Podstatné je, že dotyčný sa nezdráhal poslať sumu určenú na podporu serveru, budiž mu za to provolána sláva. Sám sa chystám urobiť to isté, len čo sa dostanem domov.


Ak sa niekomu nepáči logo, tak sa budem snažiť urobiť také, aby bolo podľa predstáv.. nie je to žiadny problém a keď to dotyčného človeka poteší, tak to je to hlavné..


Jasná páka, cease fire!
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Pia Okt 29, 2004 11:19 pm

Steve, urob prosim ta viac tych log, nielen to jedno co si poslal, urob pliz aj jendo uplne zlate aj jedno take, ine onake... mne uz je to jedno :o) dajme ludim na vyber... spravme povedzme 5 log VIP2005 a kazdy nech si vyberie ktore chce mat pri mene, ja som sa snazil ho spravit take, aby bolo vidno na prvy pohlad, preto je aj vacsie aj vyraznou farbou... Ale ked chcete zlate, a usate a flakate, vase zelania su nam rozkazom...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pia Okt 29, 2004 11:21 pm

TomAnt píše:Steve, urob prosim ta viac tych log, nielen to jedno co si poslal, urob pliz aj jendo uplne zlate aj jedno take, ine onake... mne uz je to jedno :o) dajme ludim na vyber... spravme povedzme 5 log VIP2005 a kazdy nech si vyberie ktore chce mat pri mene, ja som sa snazil ho spravit take, aby bolo vidno na prvy pohlad, preto je aj vacsie aj vyraznou farbou... Ale ked chcete zlate, a usate a flakate, vase zelania su nam rozkazom...


A slibili jste i 5 zlatych pecek :lol: , hlavne my s Krisem jsme o ne bojovali :wink:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pia Okt 29, 2004 11:37 pm

majki píše:A slibili jste i 5 zlatych pecek :lol: , hlavne my s Krisem jsme o ne bojovali :wink:


Hehe, veď nemáš ani 5 modrých.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Bootleg » Pia Okt 29, 2004 11:39 pm

TomAnt píše:Steve, urob prosim ta viac tych log, nielen to jedno co si poslal, urob pliz aj jendo uplne zlate aj jedno take, ine onake... mne uz je to jedno :o) dajme ludim na vyber... spravme povedzme 5 log VIP2005 a kazdy nech si vyberie ktore chce mat pri mene, ja som sa snazil ho spravit take, aby bolo vidno na prvy pohlad, preto je aj vacsie aj vyraznou farbou... Ale ked chcete zlate, a usate a flakate, vase zelania su nam rozkazom...


Úplne zlaté je nevýrazné, také škaredé.. a čisto modré zasa neodráža to VIP, o ktorom tu niekto hovoril.. :o) Mam urobit usate? Fuha, no to bude problem asi.. :lol: :lol: Flakate je v pohode.. :lol:
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Pia Okt 29, 2004 11:47 pm

Steve píše:
TomAnt píše:Steve, urob prosim ta viac tych log, nielen to jedno co si poslal, urob pliz aj jendo uplne zlate aj jedno take, ine onake... mne uz je to jedno :o) dajme ludim na vyber... spravme povedzme 5 log VIP2005 a kazdy nech si vyberie ktore chce mat pri mene, ja som sa snazil ho spravit take, aby bolo vidno na prvy pohlad, preto je aj vacsie aj vyraznou farbou... Ale ked chcete zlate, a usate a flakate, vase zelania su nam rozkazom...


Úplne zlaté je nevýrazné, také škaredé.. a čisto modré zasa neodráža to VIP, o ktorom tu niekto hovoril.. :o) Mam urobit usate? Fuha, no to bude problem asi.. :lol: :lol: Flakate je v pohode.. :lol:



Tak vies co? Nerob radsej nic...a bude klud. Budu take VIP ake su teraz. A vyresene.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Pia Okt 29, 2004 11:48 pm

Steve píše:
TomAnt píše:Steve, urob prosim ta viac tych log, nielen to jedno co si poslal, urob pliz aj jendo uplne zlate aj jedno take, ine onake... mne uz je to jedno :o) dajme ludim na vyber... spravme povedzme 5 log VIP2005 a kazdy nech si vyberie ktore chce mat pri mene, ja som sa snazil ho spravit take, aby bolo vidno na prvy pohlad, preto je aj vacsie aj vyraznou farbou... Ale ked chcete zlate, a usate a flakate, vase zelania su nam rozkazom...


Úplne zlaté je nevýrazné, také škaredé.. a čisto modré zasa neodráža to VIP, o ktorom tu niekto hovoril.. :o) Mam urobit usate? Fuha, no to bude problem asi.. :lol: :lol: Flakate je v pohode.. :lol:


:wink: :lol: :o) 8) :wink: :roll:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť