Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Financovanie webu a VIP členstvo

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Re: Financovanie webu a VIP členstvo

Poslaťod TomAnt » Ned Jan 08, 2012 10:46 pm

Rok sa z rokom zisiel :)
Nechcem tu davat nejake strasidelne predpovede, ale predchadzajuci rok bol uz druhy rok, kedy sme fungovali zo zasob a suma prispevkov bola radikalne nizsia, ako naklady na chod webu (bavime sa cisto o zaplateni domen a priestoru webhostingu). Financie na chod webu postacia zo zasob s odretymi usami este na tento rok 2012.

Nechcem vas ani prosit, ani ziadat. Kazdy nech si sam pre seba povie, co mu toto forum dava a pripadne malou sumou prispeje.

http://www.mazdaklub.sk/index.php?id=7

Dakujem.

P.S. Nebudem tentokrat ani slubovat nalepky, mozno budu, mozno nie, realita je taka, ze nemam na tieto veci absolutne cas a tento rok ma Mazdaklub u mna naozaj dost malu prioritu, neviem sa pokrajat na 4 casti :)

V kazdom pripade, rok 2013 by mal byt 10tym !!! rokom fungovania Mazdaklubu, dufam ze to spolocne aspon po tu 10ku dotiahneme :)

Tomas
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Pon Jan 09, 2012 11:02 am

Ochota dat nejaku malu pomoc je dana ovela viac duchom komunity, nez z pragmatickych dovodov...akurat je problem ze ten sa volakam vyparuje uz tri roky...Akoze zivot ide dalej, ale predsa len mi je luto starych casov, ked tu zilo skalne jadro a malo to vacsie grady.. tiez chyba tah vedenia nejakym identifikovatelnym smerom.
Nezabudajme aj na tu debilnu krizu od 2008 ...nerobilo mi problem dat 1000 sk pred nou..teraz by som si to asi premyslel.

Tolko moje postrehy.
K.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Krenštík » Uto Jan 10, 2012 11:21 am

Jen takový rychlý úlet. Jelikož sem tu a tam zajde množství lidí i z jiných japan / mazda klubů, co kdyby jsme nachystali obrovský sraz na československém pomezí. Když tak přemyšlím tak moc jiných klubů stejných není.

Chápu, že je o obrovské organizaci, ne že by jsme jeden sraz na Ostravsku nechtěli dělat a nikdo nechtěl dojet, ale hold proč to nezkusit ještě jednou o kousek jinde?

Jinak souhlasím s Krisem. :bee
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod mosat1 » Pia Mar 16, 2012 11:25 am

S mojim prispevkom sa urcite moze ratat aj tento rok (aj ked uz mam pomenej casu sem chodievat, kedze auticko poslucha). Bol by som nerad, keby to tu zaniklo zrovna kvoli financnym veciam. Verim, ze spolu dosiahneme tych krasnych 10 rokov a este aj viaaaac. Verim, ze viaceri sa pridaju a pomozu tomuto klubu aspon malym prispevkom.
Mazda 6 GG, 2.0, 2003
mosat1
Prispievateľ
 
Príspevky: 344
Registrovaný: Štv Sep 13, 2007 9:45 am
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Doktor » Ned Feb 17, 2013 10:28 pm

:shock Jezishi, ja som minuly rok zabudol, hned som poslal nieco za 2013. Pardoon.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod TomAnt » Pon Feb 18, 2013 10:24 am

V pohodeeee, Doktoreee, dakujeme. Ja som minuly rok optimalizoval veci, web som presunul na svoj vlastny server v housingu, takze minimalizacia nakladov :D
Je pravda ze minuly rok bol akoze fakt ze zly co sa tyka prisunu prispevkov, inymi slovami, islo sa zo zasob... Tie poplatky za domeny neodburam ani keby som ako chcel...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron