Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

fotky z MazdaGrilu

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

fotky z MazdaGrilu

Poslaťod nOvYl » Pon Nov 13, 2006 5:28 pm

mozna jsem diskusi na toto tema prehledl, ale muze mi prece jen nekdo rict, proc nejsou na webu fotky z letosniho MazdaGrilu ?
:pimp Jsem nejlepsi a nejskromnejsi !! :kecy
Obrázok užívateľa
nOvYl
VIP 2006
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Ned Máj 15, 2005 1:17 pm

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 5:35 pm

Nevím proč fotky za všech srazů jsou na hlavní stránce a fotky z Mazda grilu tam nejsou :??? , účast byla dostatečná a tak by si i tento sraz v Brně, který jsem zorganizovala, zasloužil být zařazen mezi ostatní srazy :pray .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 5:37 pm

To foto co hledáš máš v Mazda srazech uskutečněných a to všechny fotky na straně 31, odkaz je v příspěvku Kawy a ještě na 34 poslední straně jsou fotky od Miška 4WS :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal 4WS » Pon Nov 13, 2006 7:23 pm

nOvYl píše:mozna jsem diskusi na toto tema prehledl, ale muze mi prece jen nekdo rict, proc nejsou na webu fotky z letosniho MazdaGrilu ?

Fotky niesú ani na hlavnej stránke lebo "to nebol oficiálny Mazdazraz" ....
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 7:28 pm

Michal 4WS píše:
nOvYl píše:mozna jsem diskusi na toto tema prehledl, ale muze mi prece jen nekdo rict, proc nejsou na webu fotky z letosniho MazdaGrilu ?

Fotky niesú ani na hlavnej stránke lebo "to nebol oficiálny Mazdazraz" ....
To snad není myšleno vážně, to byl oficiální Mazdasraz, byl to sraz v Brně, Saint sraz zrušil a tak jsem se toho chopila já a sraz v Brně udělala a dopředu hlásím, že Mazda Silvestr v Brně je oficiální také. Zorganizování mne stálo nemalé úsilí a výsledek stál za to a určitě sraz nepatřil mezi malé a proto tímto oficiálně žádám o zařazení Mazda Grilu do fotogalerie na první straně, nejednalo se o mini stretko, ale o sraz jak má být.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal 4WS » Pon Nov 13, 2006 7:31 pm

Aby to bol oficiálny zraz, tak chýbal banner na hlavnej stránke napr. :skler
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Kris » Pon Nov 13, 2006 7:34 pm

Black píše:
Michal 4WS píše:
nOvYl píše:mozna jsem diskusi na toto tema prehledl, ale muze mi prece jen nekdo rict, proc nejsou na webu fotky z letosniho MazdaGrilu ?

Fotky niesú ani na hlavnej stránke lebo "to nebol oficiálny Mazdazraz" ....
To snad není myšleno vážně, to byl oficiální Mazdasraz, byl to sraz v Brně, Saint sraz zrušil a tak jsem se toho chopila já a sraz v Brně udělala a dopředu hlásím, že Mazda Silvestr v Brně je oficiální také. Zorganizování mne stálo nemalé úsilí a výsledek stál za to a určitě sraz nepatřil mezi malé a proto tímto oficiálně žádám o zařazení Mazda Grilu do fotogalerie na první straně, nejednalo se o mini stretko, ale o sraz jak má být.


Jasne ze bol oficialny..len si zabudla dostatocne s predstihom povedat .."Steve, sprav pls banner." :roll
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 7:35 pm

Michal 4WS píše:Aby to bol oficiálny zraz, tak chýbal banner na hlavnej stránke napr. :skler
Bohužel nejsem tak graficky zručná, abych ho tam zvládla vytvořit. To není měřítko oficiality :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 7:35 pm

Kris píše:
Black píše:
Michal 4WS píše:
nOvYl píše:mozna jsem diskusi na toto tema prehledl, ale muze mi prece jen nekdo rict, proc nejsou na webu fotky z letosniho MazdaGrilu ?

Fotky niesú ani na hlavnej stránke lebo "to nebol oficiálny Mazdazraz" ....
To snad není myšleno vážně, to byl oficiální Mazdasraz, byl to sraz v Brně, Saint sraz zrušil a tak jsem se toho chopila já a sraz v Brně udělala a dopředu hlásím, že Mazda Silvestr v Brně je oficiální také. Zorganizování mne stálo nemalé úsilí a výsledek stál za to a určitě sraz nepatřil mezi malé a proto tímto oficiálně žádám o zařazení Mazda Grilu do fotogalerie na první straně, nejednalo se o mini stretko, ale o sraz jak má být.


Jasne ze bol oficialny..len si zabudla dostatocne s predstihom povedat .."Steve, sprav pls banner." :roll
A právě v tom vidím ten problém, protože tu je jistá averze a ne z mojí strany, takže to nemá, kdo vytvořit.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Michal 4WS » Pon Nov 13, 2006 7:43 pm

Kris a preto že to nebolo oznámené "v predstihu" to nebol oficiálny zraz ????????????
....40 dní ......
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Kris » Pon Nov 13, 2006 8:00 pm

Michal 4WS píše:Kris a preto že to nebolo oznámené "v predstihu" to nebol oficiálny zraz ????????????
....40 dní ......


Tie otazniky nie su namieste..okrem toho o 3 pripevky skor pisem ze bol...tak sa ukludni. To nie je moj problem ze Black neriesila banner dostatocne skoro alebo tak aby bol.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Bootleg » Pon Nov 13, 2006 8:29 pm

Nikto mi nepovedal, ze mam nieco take spravit, nie ku kazdemu zrazu sa robia. Stacilo napisat.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Michal 4WS » Pon Nov 13, 2006 8:35 pm

Steve píše:Nikto mi nepovedal, ze mam nieco take spravit, nie ku kazdemu zrazu sa robia. Stacilo napisat.

OK Poprosím ťa Steve o vytvorenie (navrhnutie) bannera pre Mazdasilvester v Brne.
Ďakujem !!!!! :o)
Každý správny gazda má auto MAZDA! Ak si dobrý gazda, nechýba Ti Mazda!
Mazda 626 GD 2,0i 16V DOHC FE3N Engine 109 kw/148 hp 183Nm / 4000rpm Mgr. !!!
Obrázok užívateľa
Michal 4WS
VIP 2006
 
Príspevky: 3268
Registrovaný: Štv Jún 16, 2005 8:41 am
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Bootleg » Pon Nov 13, 2006 9:10 pm

Michal 4WS píše:
Steve píše:Nikto mi nepovedal, ze mam nieco take spravit, nie ku kazdemu zrazu sa robia. Stacilo napisat.

OK Poprosím ťa Steve o vytvorenie (navrhnutie) bannera pre Mazdasilvester v Brne.
Ďakujem !!!!! :o)


Oukej.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Pon Nov 13, 2006 10:04 pm

Kris píše:
Michal 4WS píše:Kris a preto že to nebolo oznámené "v predstihu" to nebol oficiálny zraz ????????????
....40 dní ......


Tie otazniky nie su namieste..okrem toho o 3 pripevky skor pisem ze bol...tak sa ukludni. To nie je moj problem ze Black neriesila banner dostatocne skoro alebo tak aby bol.
Krisi ty se uklidni, protože nikde a ani ve stanovách klubu není podmínka, že aby mohly být fotky ze srazu ve fotogalerii na první straně tak, že musí být vytvořený banner, kdyby to byla jako podmínka od začátku, tak neřeknu půl slova, ale tohle není fér.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Ďalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť