Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zkušební chat(y)

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Který chat chcete?

HTTP
8
62%
IRC
4
31%
Ještě chvíli hledejte !!!
0
Nehlasovalo
Nevím
1
8%
 
Celkom hlasov : 13

Poslaťod Honza » Štv Sep 23, 2004 1:17 pm

Gothic píše:Hm, si nejsem jistej, ze to ma smysl. Takhle se sice pise do fora par pripominek "mimo", ale jen par. V chatu bude probihat masivni plkani.... :o) Aspon tak se mi to jevi z meho pohledu.
A taky bych rekl, ze neni treba brat forum jako ultra vaznou vec....to odlehceni cas od casu je fajn....


No od toho masívního plkání právě ten chat je..neukládá zbytečně planý tlachy,který jsou stejně pro nezúčastněnýho čtenáře k prdu :o)
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Bootleg » Štv Sep 23, 2004 1:21 pm

Honza píše:
Gothic píše:Hm, si nejsem jistej, ze to ma smysl. Takhle se sice pise do fora par pripominek "mimo", ale jen par. V chatu bude probihat masivni plkani.... :o) Aspon tak se mi to jevi z meho pohledu.
A taky bych rekl, ze neni treba brat forum jako ultra vaznou vec....to odlehceni cas od casu je fajn....


No od toho masívního plkání právě ten chat je..neukládá zbytečně planý tlachy,který jsou stejně pro nezúčastněnýho čtenáře k prdu :o)


Úplne súhlasím.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Gothic » Štv Sep 23, 2004 1:24 pm

Kdyz budou vsichni plkat, kdo bude pracovat? :o) Hm, mne to pripada jako zbytecnost, ale nakonec proc ne?
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Gothic » Štv Sep 23, 2004 1:27 pm

Hele, jeste technicky - to budou vsichni jako cvoci neustale prepinat z fora na chat a naopak? Nebo to bude nejak propojeny?
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Bootleg » Štv Sep 23, 2004 1:28 pm

Gothic, no mne to ako zbytočnosť nepripadá, prejdi si fórum, koľko príspevkov je tu, ktoré sú ako stvorené na chat.. ľudia to väčšinou berú ako pokec, preto im vytvoríme pokec a fórum bude fórum, kde budú otázky a odpovede k veci.. :wink: Understood now?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Gothic » Štv Sep 23, 2004 1:43 pm

Ja to understooduju od zacatku :o) Ale zadny velky zajem jsem nezaznamenal.
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod Suky » Štv Sep 23, 2004 4:57 pm

Gothic píše:Hele, jeste technicky - to budou vsichni jako cvoci neustale prepinat z fora na chat a naopak? Nebo to bude nejak propojeny?

Propojené to je tak, že když je někdo aktivní na chatu, objeví se nahoře v hlavičce "Stav chatu:" jiná ikonka místo postele a v zápatí je uveden počet chatujících a jejich nicky. Žádnou další integraci si nedovedu představit. Samozřejmě dokážu okno chatu vložit třeba na začátek každé stránky fóra, ale domnívám se, že to není vhodné. Každý může vidět, že na chatu někdo je a pokud má chuť, připojí se taky.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Koudy » Štv Sep 23, 2004 8:16 pm

Jasně, chat je dobrá věc. Přece si na fóru nebudeme psát, kdo co pije! Koho to jen mohlo napadnout? :lol:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod trojanhorse » Štv Sep 23, 2004 8:25 pm

Gothic píše:Hele, jeste technicky - to budou vsichni jako cvoci neustale prepinat z fora na chat a naopak? Nebo to bude nejak propojeny?


A čo tak otvoriť si 2 okná? To neni nejaký big problem.
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Gothic » Pia Sep 24, 2004 10:09 am

:o) :o) :o) Panove, hezky jste se do mne pustili :o) :o) :o) Ja si rikal, ze to bude jako pichnuti do vosiho hnizda :o) :o) :o) Ale nemohl jsem si pomoct :wink:

PS: Jo, a s Metaxou existuji i "oficialni" recepty na koktejly, primo od vyrobce :wink:
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod TomAnt » Ned Sep 26, 2004 1:42 am

Kua chuapi, (mam na mysli hlavne trojanhorsa a trosililililinku aj Steve-a) To sa musim hrabat po nete a hladat alternativne chaty, aby som zistil ze ten trojanov chat je integrovatelny priamo do nasho fora??? Ze tam ma na to normalne predpripavu? To potom meni uplne moj pohlad na trojanov chat... Sorry Suky... ciste HTML u mna vitazi (aj ked doma je mi to srdecne jedno)... Skus sa na to prosim ta mrknut ako to vidis ty s tou integraciou, ten chat sa vola ze X7... Grafiku by som potom ja upravil... ak by sme sa teda na nom definitivne dohodli...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Ned Sep 26, 2004 9:01 am

Grafiku upravujeme s Trojanhorse-om, ten chat bude pripravený, takže no problem, si myslím.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Suky » Ned Sep 26, 2004 9:20 am

Podle webu toho x7 chatu to má nějakou přípravu na integraci do phpBB fóra. Předpokládám že Trojan stáhl poslední verzi x7 chatu a že se nedotkl částí souvisejících s phpBB. Takže až se kluci vyblbnou s úpravou toho chatu předpokládám další krok, že mi to pošlou, já se mrknu na integraci a hodím to na web.

Jinak já když jsem vyzval k hlasování který chat nemyslel jsem tím konkrétní instalaci ale typ. Tzn že pokud to bude HTML je mi jedno který z nich. A pokud lidi jsou spokojeni s tím x7 no problém. Já potřebuji řící - ano, umí vše co je třeba a umí to dobře - nainstalujeme ho. Já osobně s chatem nemám zkušenosti, ani nevím co mám od něj chtít. Proto od Vás zkušenějších teď (když jste si v podstatě vybrali princip HTML) očekávám informaci - ano, x7 umí vše a dobře nebo se můžeme ještě podívat po něčem jiném
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod trojanhorse » Ned Sep 26, 2004 7:32 pm

TomAnt píše:Kua chuapi, (mam na mysli hlavne trojanhorsa a trosililililinku aj Steve-a) To sa musim hrabat po nete a hladat alternativne chaty, aby som zistil ze ten trojanov chat je integrovatelny priamo do nasho fora??? Ze tam ma na to normalne predpripavu? To potom meni uplne moj pohlad na trojanov chat... Sorry Suky... ciste HTML u mna vitazi (aj ked doma je mi to srdecne jedno)... Skus sa na to prosim ta mrknut ako to vidis ty s tou integraciou, ten chat sa vola ze X7... Grafiku by som potom ja upravil... ak by sme sa teda na nom definitivne dohodli...


Tom, nikto sa na nič nepýtal :?

A chcem sa spýtať, nestačilo by vytvoriť button na chat s linkom na súčasnú adresu?

A ešte jedna otázka: čo je na grafike toho chatu zlé, keď ju chceš meniť?
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod Suky » Ned Sep 26, 2004 7:55 pm

Trojane, to je podle mne samozřejmá podmínka, viz dále citace mého příspěvku z "Admin fóra":

Suky píše:No problem.
Já jsem chtěl aby si lidi vybrali princip chatu a pak bych se pustil do integrace. Ať už přímo chatu x7 nebo jiného podobného.

Tu integraci Steve považuji za naprosto nutnou. Jde o to:
1. aby každý do přihlášení do fóra viděl, že je někdo (a ještě lépe konkrétně kdo) na chatu a případně se připojil. Tedy aby nemusel kontrolovat dvě různé stránky, aby to bylo z jednoho místa.
2. aby se nemuseli lidi zvlášť přihlašovat, tzn lidi přihlášení ve fóru se automaticky (bez nutnosti nové authentizace) pod svým nickem dostanou na chat.

Ten IRC chat je jediný který jsem našel že je podporován ze strany phpBB. Ale některé další chaty samy od sebe podporují nějakým způsobem phpBB.

A tyto dvě vlastnosti si myslím by nebyla taková hrůza integrovat do jakéholiv chatu. Authentizaci už mám zvládnutou, to druhé by snad taky šlo. Samozřejmě preferuji aby to už bylo připravené autorem chatu :lol:


Grafiku já osobně neřeším, to je Tomova parketa. Viděl jsi Tome tu poslední verzi co Trojan zmákl se Stevem? Podle mne je to velmi dobré.

Takže Trojane, pokud budeš souhlasit, pošli mi zdrojáky (až se dostatek vyblbnete) a já to zkusim nainstalovat do svého zkušebního fóra.

Předběžně jsem se díval co píše x7 o integraci do phpBB a nevypadá to jako nějaká hrůza.

Trojane, mrkni třeba ještě na http://phpopenchat.org/ a zkus porovnat.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť