Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Zkušební chat(y)

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Který chat chcete?

HTTP
8
62%
IRC
4
31%
Ještě chvíli hledejte !!!
0
Nehlasovalo
Nevím
1
8%
 
Celkom hlasov : 13

Sorry

Poslaťod TomAnt » Ned Sep 26, 2004 11:02 pm

Sorry chuapi, ten trojanov chat som videl len ked ste s tym zacinali... idem ho mrknut, to so zmenou grafiky som myslel samozrejme tak, aby to sedelo do dizajnu, ak to spravite vy, resp. ak to uz je, tak ja budem len rad :o) :o) :o) Ja len ze sa s tym nemusite trapit ak nechcete...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Ned Sep 26, 2004 11:12 pm

Tak som pozrel ten chat...

sa mi paci, len male doplnky... z mojej strany, nazor...

- to pozadie s logami by som spravil ciernobiele iba s jemnym nadychom, toto co tam je ma dost vyrusuje...
- tie smajliky by som dal uplne do prdele (sorry), mne osobne by vobec nechybali, tiez ma to dost rusi (ok, na fore je to ine, ale priamo v chate je to rusive)
- Ten vyber farieb... nedal by sa zuzit na povedzme 16 ks? a spravit tam len taku jemnu linku nenapadnu?
- no a samozrejme fonty v pravom okne kde je zoznam ludi by som koncipoval tak ako su na webe... proste aby, ked sa to otvori povedzme vo frejme webu aby to nebilo do oci...
- nastavenie fontu nefunguje (minimalne Tahoma a Verdana, moje oblubene), ja by som dal ale aj tak len jeden defaultny pre kazdeho, aby v tom nebol bordel... zasa, pouzil by som ten co je na webe... ked das ludom vela volnosti, tak zacnu vymyslat blbosti :o)
- a to logo prebrate z Mac OS X, tym ste si u mna splhli :o) :o) :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod trojanhorse » Pon Sep 27, 2004 10:36 am

TomAnt píše:Tak som pozrel ten chat...

sa mi paci, len male doplnky... z mojej strany, nazor...

- to pozadie s logami by som spravil ciernobiele iba s jemnym nadychom, toto co tam je ma dost vyrusuje...
- tie smajliky by som dal uplne do prdele (sorry), mne osobne by vobec nechybali, tiez ma to dost rusi (ok, na fore je to ine, ale priamo v chate je to rusive)
- Ten vyber farieb... nedal by sa zuzit na povedzme 16 ks? a spravit tam len taku jemnu linku nenapadnu?
- no a samozrejme fonty v pravom okne kde je zoznam ludi by som koncipoval tak ako su na webe... proste aby, ked sa to otvori povedzme vo frejme webu aby to nebilo do oci...
- nastavenie fontu nefunguje (minimalne Tahoma a Verdana, moje oblubene), ja by som dal ale aj tak len jeden defaultny pre kazdeho, aby v tom nebol bordel... zasa, pouzil by som ten co je na webe... ked das ludom vela volnosti, tak zacnu vymyslat blbosti :o)
- a to logo prebrate z Mac OS X, tym ste si u mna splhli :o) :o) :o)




Budeme sa snažiť ho vylepšiť ale mám jednu pripomienku k smajlíkom: chat bez smajlíkov nie je chat.

Samozrejme, v takej forme ako boli doteraz na chate, nebudú. Už som ich radikálne preriedil, ale smajlíky tam zostanú. Ad farby : myslím, že teraz sú omnoho jemnejšie ako predtým. Nepôsobia rušivo a ani odpudivo.
Nefungujúce fonty pôjdu preč (doprdele :o) )
V mojom a Stevovom mene dík za pochvalu!
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod trojanhorse » Pon Sep 27, 2004 10:39 am

A ešte jeden malý dotaz: po tom, ako Vám pošlem zdrojáky na chat, dúfam (a tak trochu očakávam), že admin privilégiá na chate zostanú mne a Stevovi s pragmatických dôvodov. 8)

Ďakujem za pochopenie :lol: :lol: :lol:
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Poslaťod TomAnt » Pon Sep 27, 2004 10:39 am

Mal som na mysli hlavne smajliky typu vyskakujuci duch cez pol obrazovky a pod... A osobne mam radsej smajliky vo forme ASCII : o )
Ale ako chcete tak bude... mne je to osobne jedno, len nech je to co najprehladnejsie...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod trojanhorse » Pon Sep 27, 2004 10:40 am

Ja so Stevem sme totiž tak trochu narcisti....
trojanhorse
Prispievateľ
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Uto Jún 29, 2004 1:45 pm
Bydlisko: Sereď

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť