Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

WEB a financovanie

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod majki » Pon Okt 18, 2004 1:47 pm

dabel píše:
Luke.cz píše:No já jsem k tomuto tématu řekl na srazu víc než dost :oops: . Čímž se omlouvám Tomovi za moje večné skákání do řeči, jsem zapálený diskutátor a bylo trošku poité, nechal jsem se prostě unést ..... :wink:

Kym nelietali stolicky, noze a neprehovorili kocicka s kocourkom, ostavali sme len pri vymene nazorov ;) Takze pohodka ;)


Kocicka s kocourkom prehovorili next day :). A hovorili docela hlasito :)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 18, 2004 2:08 pm

Mne sa ta debata pacila, bola plodna a Luke, nemusis sa ospravedlnovat :o) Ved na to sme ju zacali, aby sme veci vydiskutovali... Uvidime ako to uvidia ostatni pri rozbehnuti "akcie", no a mozno sa to nasledne upravi, pripadne sa to upravi buduci rok. No nie?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Okt 18, 2004 3:54 pm

TomAnt píše:Mne sa ta debata pacila, bola plodna a Luke, nemusis sa ospravedlnovat :o) Ved na to sme ju zacali, aby sme veci vydiskutovali... Uvidime ako to uvidia ostatni pri rozbehnuti "akcie", no a mozno sa to nasledne upravi, pripadne sa to upravi buduci rok. No nie?


No hej. Nič nie je zo začiatku také, aké vo finále :).

Ještě mě tak mezi řečí a koukáním se na záznam Svět hledá superstar :) napadla jedna věc. Jak jsou nálepky Mazdaklubu, co takhle (teď se to zdá asi nákladné, ale jde to udělat jednoduše, dopsat centrofixem :) ) při každém srazu si jednu nalepit a na ni napsat místo konání a datum? :lol: (aj by se mohly urobiť k temuto nějaké s menším rozměrem, hm?) .
Jen návrh (bylo řečeno, že každý je vítaný :) )
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Okt 18, 2004 3:59 pm

Myslíš, že se při mytí to datum nesmeje? Jinak nápad je to hezkej, takový lepší pecky na výložkách :)
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 18, 2004 4:01 pm

majki píše:
TomAnt píše:Mne sa ta debata pacila, bola plodna a Luke, nemusis sa ospravedlnovat :o) Ved na to sme ju zacali, aby sme veci vydiskutovali... Uvidime ako to uvidia ostatni pri rozbehnuti "akcie", no a mozno sa to nasledne upravi, pripadne sa to upravi buduci rok. No nie?


No hej. Nič nie je zo začiatku také, aké vo finále :).

Ještě mě tak mezi řečí a koukáním se na záznam Svět hledá superstar :) napadla jedna věc. Jak jsou nálepky Mazdaklubu, co takhle (teď se to zdá asi nákladné, ale jde to udělat jednoduše, dopsat centrofixem :) ) při každém srazu si jednu nalepit a na ni napsat místo konání a datum? :lol: (aj by se mohly urobiť k temuto nějaké s menším rozměrem, hm?) .
Jen návrh (bylo řečeno, že každý je vítaný :) )


Vsetkoje otazkou ceny a mnozstva... Ak najdeme firmu, ktora nalepky dokaze vytlacit maloseriovo za rozumnu cenu tak sa da uvazovat aj nad tymto... Zatial ale o takej neviem...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Okt 18, 2004 4:19 pm

TomAnt píše:Vsetkoje otazkou ceny a mnozstva... Ak najdeme firmu, ktora nalepky dokaze vytlacit maloseriovo za rozumnu cenu tak sa da uvazovat aj nad tymto... Zatial ale o takej neviem...


Já pravě taky ne :), proto ten centrofix :lol:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Okt 18, 2004 4:24 pm

Když spočítáš, kolik aut dorazilo do Jelky a kolik do Valtic, tak to určitě nikdo neudělá. Možná, kdyby si firma nechala matrici loga a vždycky dopsala jen datum a místo, ale i tak: 30ks serie, to by vyšlo draho.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod majki » Pon Okt 18, 2004 4:33 pm

Pavel Rittich píše:Když spočítáš, kolik aut dorazilo do Jelky a kolik do Valtic, tak to určitě nikdo neudělá. Možná, kdyby si firma nechala matrici loga a vždycky dopsala jen datum a místo, ale i tak: 30ks serie, to by vyšlo draho.


Dyť povídám, centrofix to jistí :)))), jen by to chtělo vydat i serii menších nálepek (10 x 7,5 cm je docela dost velké :)) a dopísnoutsi to tam pak centrákem na CDčka 8)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Okt 18, 2004 4:45 pm

Hele a co byste řekli vlastní známce? Koukněte na tohle: http://www.cpost.cz/filatelie/detail.asp?objID=933
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 18, 2004 4:47 pm

Nalepky sa daju spravit akokolvek velke, limit je takmer vzdy minimalne dat natlacit 1m2 co je pri "nasom rozmere" 110 nalepiek... Pri malych nalepkach by toho bolo povedzme 3x tolko? :o) a tak... neriesme to tu, mozme zalozit novu diskusiu na temu velkost nalepiek :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 18, 2004 4:48 pm

Pavel Rittich píše:Hele a co byste řekli vlastní známce? Koukněte na tohle: http://www.cpost.cz/filatelie/detail.asp?objID=933


Snail mail nepouzivam... iba e-mail... jedine ked posielam niekomu veci... ale to ide rovno peciatka na poste, bez znamky... :o) :o) :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Koudy » Pon Okt 18, 2004 7:29 pm

Nechme nálepky na později. Vyřešme zatím ty příspěvky, uvidíme, kolik bude peněz a můžeme se bavit dál. :wink:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod matrix26 » Pon Okt 18, 2004 8:15 pm

Přesně tak určitě bych reklamu tady na tento server nepletl, zatrímsimyslím že těch co jsouochotni platit VIp je dost na chod webu. mě těch 500SK nezrujnuje a zy ty srazy a VIP členství to stojí... 8)
ex Mazda 626 GE r.v. 1994.0i 16V HB slonová kost
ex Mazda 626 GF r.v. 1998 2,0i 16V HB modrá met.
(ex Opel frontera 2.5TDS r.v. 1998 uprava OFF červená)
ex Mazda 626 GF2 r.v. 2001 2,0 i 16V stříbrná met.
Mazda Tribute EP r.v. 2001 2,0 16V stříbrná met.
Obrázok užívateľa
matrix26
Prispievateľ
 
Príspevky: 461
Registrovaný: Uto Mar 16, 2004 2:00 am
Bydlisko: Uh. Hradiště

Poslaťod majki » Pon Okt 18, 2004 9:37 pm

Koudy píše:Nechme nálepky na později. Vyřešme zatím ty příspěvky, uvidíme, kolik bude peněz a můžeme se bavit dál. :wink:


Byl to jen navrh ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Pavel Rittich » Uto Okt 19, 2004 7:34 am

Já bych řekl, že už k tomu není co dodat. Základní poplatek 100 korun a pak po stovkách výš, jak se kdo cítí. Kdo se necítí, tak bez poplatku. V Čechách na český účet, na Slovensku na slovenský. Platící dostanou samolepku "Mazdaklub.sk 2005", případně další výhody podle výšky příspěvku. Členství v klubu je výhoda sama o sobě! Teď už jen to číslo účtu a jedem :o)
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť