Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

WEB a financovanie

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod whitex » Ned Okt 10, 2004 8:11 pm

Koudy píše:Musím říct, že bych s velkou hrdostí vozil nálepku VIP Mazda klub. TomAnt neměl špatnej nápad. Mě to za těch pár korun stačí. A vůbec to nemusíme posílat přes banky. Stačí to dát na nějakém srazu a odpadnou náklady za bankovní transakci.

To je taky pravda..... Tak je rozhodnuto, ne? Kdyz, tak upresnete podminky a vyhody VIP clenstvi......
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Ned Okt 10, 2004 11:57 pm

whitex píše:
Koudy píše:Musím říct, že bych s velkou hrdostí vozil nálepku VIP Mazda klub. TomAnt neměl špatnej nápad. Mě to za těch pár korun stačí. A vůbec to nemusíme posílat přes banky. Stačí to dát na nějakém srazu a odpadnou náklady za bankovní transakci.

To je taky pravda..... Tak je rozhodnuto, ne? Kdyz, tak upresnete podminky a vyhody VIP clenstvi......


Myslim ze rozhodnute je, my este interne ladime detaily, vsetko sa dozviete v pravu chvilu :o) ale budete vsetci spokojni (dufam)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Koudy » Pon Okt 11, 2004 7:35 pm

To doufám, nebo uděláme defenestraci! :twisted:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod whitex » Uto Okt 12, 2004 8:22 am

Koudy píše:To doufám, nebo uděláme defenestraci! :twisted:

A z čeho budem vyhazovat :?: Z monitoru :?: - a nebo za jízdy z mazdy :?:
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Koudy » Uto Okt 12, 2004 2:53 pm

whitex píše:
Koudy píše:To doufám, nebo uděláme defenestraci! :twisted:

A z čeho budem vyhazovat :?: Z monitoru :?: - a nebo za jízdy z mazdy :?:


Občas bývají takové akce, myslím, že se jim říká srazy. A tam by se už nějaké okýnko našlo. :lol:
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod George » Ned Okt 17, 2004 8:41 pm

Celý sem to nečetl ale uvažoval někdo o reklamě?
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Koudy » Ned Okt 17, 2004 9:10 pm

Už se tu na tuto otázku párkrát odpovídalo a většina se shodla, že reklamu ne. Jak říkají admini, klub by měl zůstat bez reklam a já jenom souhlasím. Probírali jsme to na srazu a myslím, že se došlo k určitému závěru. Určitě vás s tím admini seznámí.
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod George » Ned Okt 17, 2004 9:13 pm

Koudy píše:Už se tu na tuto otázku párkrát odpovídalo a většina se shodla, že reklamu ne. Jak říkají admini, klub by měl zůstat bez reklam a já jenom souhlasím. Probírali jsme to na srazu a myslím, že se došlo k určitému závěru. Určitě vás s tím admini seznámí.

Kupříkladu reklama od BitPower na základní stránce bymi nevadila.
Ale já sem jen malá ryba v oceánu ............ :o)
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pon Okt 18, 2004 12:07 pm

Ja som za reklamu, musím sa ešte porozprávať s ostatnými o tomto, pretože rysuje sa sponzor, ktorý má veľa spoločného s Mazdou, podľa mňa reklama na niekoho alebo niečo, čo má súvis so stránkami, nie je až taký zlý nápad..
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Gothic » Pon Okt 18, 2004 1:25 pm

Ja bych sem reklamu v zadnem pripade necpal!

A podle toho, co jsem se dozvedel, pripadne prispevky by byly natolik rozumne, ze by to nikoho nezruinovalo.
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod TomAnt » Pon Okt 18, 2004 1:34 pm

Ja len doplnim, pripadne prispevky by boli, resp. budu aj tak cisto dobrovolne, takze to naozaj nikoho nezrujnuje...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Pon Okt 18, 2004 1:35 pm

Gothic píše:Ja bych sem reklamu v zadnem pripade necpal!

A podle toho, co jsem se dozvedel, pripadne prispevky by byly natolik rozumne, ze by to nikoho nezruinovalo.


Naprosto souhlasím, i když se debata potom trochu přiostřila, v podstatě jsme se na určitých částkách, které dokonce nezabijí ani studenty :lol: (hehe, smát se sám obě, to už mám asi krizi, co? ;)) dohodli a ani to tak nebylo nikomu proti srsti.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Luke.cz » Pon Okt 18, 2004 1:39 pm

No já jsem k tomuto tématu řekl na srazu víc než dost :oops: . Čímž se omlouvám Tomovi za moje večné skákání do řeči, jsem zapálený diskutátor a bylo trošku poité, nechal jsem se prostě unést ..... :wink:
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod dabel » Pon Okt 18, 2004 1:39 pm

Debata sa priostrila, ale aspon sme si vysvetlili (snad) vacsinu veci. Podstatne je, ze sa nas model "tvrdo nekomercneho" financovania stretol u vas s ohlasom a ze sa vam - ctenym clenom - taktiez pozdava.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod dabel » Pon Okt 18, 2004 1:40 pm

Luke.cz píše:No já jsem k tomuto tématu řekl na srazu víc než dost :oops: . Čímž se omlouvám Tomovi za moje večné skákání do řeči, jsem zapálený diskutátor a bylo trošku poité, nechal jsem se prostě unést ..... :wink:

Kym nelietali stolicky, noze a neprehovorili kocicka s kocourkom, ostavali sme len pri vymene nazorov ;) Takze pohodka ;)
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť