Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Poruchovost, nejen Mazd

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Black » Pia Júl 14, 2006 5:08 pm

TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:No, mohli by sme mu obnovit pristup s tym, ze by mal prava prispievat len do Pokecu, Kefalinu a podobne...
Do Black Boxu ani omylem :twist: , tam ho nechci ani vidět, jinak pak budete muset bloknout mě :hanged .


Ty kokso, ukaz mi, kde som napisal ze do BlackBoxu??? A vies preco som nenapisal do BlackBoxu? Pretoze som presne predpokladal takuto tvoju reakciu. Ale to som este netusil, ze ta pride, aj ked to nenapisem. Keby som to bol vedel, tak to tam rovno napisem :ho:
Mne si zařadil do toho PODOBNE :jamaica :lol , já to hned poznala :twisted .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Pia Júl 14, 2006 5:12 pm

Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod Black » Pia Júl 14, 2006 5:13 pm

Gretka píše:bystraaaa :twisted :chacha
Prokoukla jsem Predsedu hned :lol , však Gretko to my ženy jsme všechny :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Gretka » Pia Júl 14, 2006 5:27 pm

prokoukli predsedu alebo bystre? :jamaica :twisted :hihi:
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod TomAnt » Pia Júl 14, 2006 6:56 pm

Black píše:
TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:No, mohli by sme mu obnovit pristup s tym, ze by mal prava prispievat len do Pokecu, Kefalinu a podobne...
Do Black Boxu ani omylem :twist: , tam ho nechci ani vidět, jinak pak budete muset bloknout mě :hanged .


Ty kokso, ukaz mi, kde som napisal ze do BlackBoxu??? A vies preco som nenapisal do BlackBoxu? Pretoze som presne predpokladal takuto tvoju reakciu. Ale to som este netusil, ze ta pride, aj ked to nenapisem. Keby som to bol vedel, tak to tam rovno napisem :ho:
Mne si zařadil do toho PODOBNE :jamaica :lol , já to hned poznala :twisted .


Heh, no, neprotestujem, vnutorne som to tam zaradil, ale prave preto aby som nerobil zle, som to tam priamo nenapisal. Takze ma de facto z nicoho obvinovat nemozes :jamaica
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pia Júl 14, 2006 10:05 pm

Gretka píše:prokoukli predsedu alebo bystre? :jamaica :twisted :hihi:
Obojí :mrk .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Pia Júl 14, 2006 10:06 pm

TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:
Black píše:
TomAnt píše:No, mohli by sme mu obnovit pristup s tym, ze by mal prava prispievat len do Pokecu, Kefalinu a podobne...
Do Black Boxu ani omylem :twist: , tam ho nechci ani vidět, jinak pak budete muset bloknout mě :hanged .


Ty kokso, ukaz mi, kde som napisal ze do BlackBoxu??? A vies preco som nenapisal do BlackBoxu? Pretoze som presne predpokladal takuto tvoju reakciu. Ale to som este netusil, ze ta pride, aj ked to nenapisem. Keby som to bol vedel, tak to tam rovno napisem :ho:
Mne si zařadil do toho PODOBNE :jamaica :lol , já to hned poznala :twisted .


Heh, no, neprotestujem, vnutorne som to tam zaradil, ale prave preto aby som nerobil zle, som to tam priamo nenapisal. Takze ma de facto z nicoho obvinovat nemozes :jamaica
Já a obviňovat tebe, to nikdy :neane :lol . Taky jsem to hned vnitřně vycítila.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Krenštík » Štv Júl 20, 2006 10:12 pm

dabel píše:No ja by som bol za to, ze tyzden nechat tu IPcku zakazanu a potom ten ban zrusit. Ten chlapcek si uz na nas ani nespomenie (teda ak mu to whitex nevykeca) a bude klidek. A ak by zase dosiel, tak mu proste zase dame ban...

tohle mi pripomina ze loni tu byl sice jiny problem ale mohlo to skoncit podobne
Kratky proces
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod whitex » Štv Júl 20, 2006 10:18 pm

Myslíš Blacklist?
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť