Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Member banner

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Member banner

Poslaťod TomAnt » Uto Jún 20, 2006 8:35 am

A mame tu prvy tzv. member banner...

http://www.mazdaklub.sk

Steva zaujal PePov Xedos, tak uz je aj v banneri :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Uto Jún 20, 2006 8:39 am

Je to skor taky pokus, demo version.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Kris » Uto Jún 20, 2006 9:56 am

Ten xedos je uzasne neposkodeny :ha:
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Uto Jún 20, 2006 10:03 am

Kris píše:Ten xedos je uzasne neposkodeny :ha:
Pozeral si si celu galeriu?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Uto Jún 20, 2006 10:14 am

TomAnt píše:
Kris píše:Ten xedos je uzasne neposkodeny :ha:
Pozeral si si celu galeriu?


igen
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod PePa » Uto Jún 20, 2006 11:34 am

Vsak som sa onho vzorne staral. No nejake skrabance za tie roky uz ma. Najviac ma sere, ze mi nejaky dobrak poslednu zimu oskrel a trochu premackol lavy zadny blatnik. Je to vidiet aj na fotke. Jedna pani co to videla, mi hovorila ze to bol nejaky maly nakladak. Neviem si predstavit na parkovisku v Karlovke pod poliklinikou nakladak. Stal som tam vtedy mozno 10 min., len som si vybehol na postu.

Inac auto som kupoval skoro nove. Dedo na nom jazdil len 6 mesiacov a spravil asi 6000 km. Bol to privatimport z Nemecka do Rakuska a ten Nemec mal vo Viedni zata, ku ktoremu mi to auto doviezol ukazat. Potom stal Xedos dalsich 5 mesiacov unho v garazi (vo Viedni), lebo sme sa dohadovali o predaji. Ja som chcel, aby ten jeho zat auto najprv prepisal na seba a ja ze ho potom kupim akoze od neho. Bal som sa, ze to bude vela vybavovaciek a ja na take veci nemam ani cas, ani skusenosti. On ma presviedcal, ze to su zbytocne vyhodene peniaze. Potom auto stalo este 2 mesiace u mna na dvore a oficialne som ho kupoval ako 1 rocne. Som s nim viac ako spokojny. Za cely ten cas som mal vlastne len 2 male zavady. Odfajceny kablik na snimaci ABS a potom klasiku: zhasinanie motora na volnobehu. To sa vyriesilo hned na pockanie nastavenim motora na nejake zakl. hodnoty (Grundeinstellung). Vcul ma Xedosik vyse 192 000 km a dufam, (pevne verim a viem,ze to tak bude:-)), ze este nejaky ten km na nom odjazdim.
:zhuleny:

Kris, farba Tvojho X je povodna, alebo to bolo uz striekane? Na fotkach vyzera super :poklona
Mazde zdar, Xedosu zvlášť !!!
Obrázok užívateľa
PePa
VIP 2013
 
Príspevky: 2614
Registrovaný: Štv Jún 01, 2006 2:52 am
Bydlisko: Bratislava, Wien

Poslaťod Luke.cz » Uto Jún 20, 2006 12:10 pm

TomAnt píše:A mame tu prvy tzv. member banner...

http://www.mazdaklub.sk

Steva zaujal PePov Xedos, tak uz je aj v banneri :ho:


No to je poslední dobou taky to jediné zajímave co se na webu děje. Banery, pánové chtělo by to nějaký Refresh.
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod TomAnt » Uto Jún 20, 2006 12:21 pm

Luke.cz píše:
TomAnt píše:A mame tu prvy tzv. member banner...

http://www.mazdaklub.sk

Steva zaujal PePov Xedos, tak uz je aj v banneri :ho:


No to je poslední dobou taky to jediné zajímave co se na webu děje. Banery, pánové chtělo by to nějaký Refresh.


Toto mam najradsej :ho:
Kua tak napiste clanky a my ich kludne na webe zverejnime. A bude refresh...
Clanky na akekolvek Mazda temy, ci uz nove Mazdy, pikosky, technicke info, nejake rady a navody, cokolvek...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Uto Jún 20, 2006 1:07 pm

PePa píše:Vsak som sa onho vzorne staral. No nejake skrabance za tie roky uz ma. Najviac ma sere, ze mi nejaky dobrak poslednu zimu oskrel a trochu premackol lavy zadny blatnik. Je to vidiet aj na fotke. Jedna pani co to videla, mi hovorila ze to bol nejaky maly nakladak. Neviem si predstavit na parkovisku v Karlovke pod poliklinikou nakladak. Stal som tam vtedy mozno 10 min., len som si vybehol na postu.

Inac auto som kupoval skoro nove. Dedo na nom jazdil len 6 mesiacov a spravil asi 6000 km. Bol to privatimport z Nemecka do Rakuska a ten Nemec mal vo Viedni zata, ku ktoremu mi to auto doviezol ukazat. Potom stal Xedos dalsich 5 mesiacov unho v garazi (vo Viedni), lebo sme sa dohadovali o predaji. Ja som chcel, aby ten jeho zat auto najprv prepisal na seba a ja ze ho potom kupim akoze od neho. Bal som sa, ze to bude vela vybavovaciek a ja na take veci nemam ani cas, ani skusenosti. On ma presviedcal, ze to su zbytocne vyhodene peniaze. Potom auto stalo este 2 mesiace u mna na dvore a oficialne som ho kupoval ako 1 rocne. Som s nim viac ako spokojny. Za cely ten cas som mal vlastne len 2 male zavady. Odfajceny kablik na snimaci ABS a potom klasiku: zhasinanie motora na volnobehu. To sa vyriesilo hned na pockanie nastavenim motora na nejake zakl. hodnoty (Grundeinstellung). Vcul ma Xedosik vyse 192 000 km a dufam, (pevne verim a viem,ze to tak bude:-)), ze este nejaky ten km na nom odjazdim.
:zhuleny:

Kris, farba Tvojho X je povodna, alebo to bolo uz striekane? Na fotkach vyzera super :poklona


Ta farba je kombinaciou super polohy a osvetlania slnkom,,profi fotakom a fotografkou a tesne predtym som bol v mycke :lol
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Gretka » Uto Jún 20, 2006 1:27 pm

Luke.cz píše:
TomAnt píše:A mame tu prvy tzv. member banner...

http://www.mazdaklub.sk

Steva zaujal PePov Xedos, tak uz je aj v banneri :ho:


No to je poslední dobou taky to jediné zajímave co se na webu děje. Banery, pánové chtělo by to nějaký Refresh.
si sa prave dobrovolne prihlasil? :spik2
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Poslaťod whitex » Uto Jún 20, 2006 3:19 pm

Poškození, heh... No já chtěl taky Stevovi poslat fotky GE, ale jak jsem ji tak s NIKONem v ruce obcházel a nenacházel žádný pěkný úhel, kde by nebyly vidět škrábance, tak jsme to vzdyl, heh... Asi jsme moc velkej puntičkář... :neutral

A co se týče "refresh" webu...
No problemo... Klidně něco napíšu, ale nenacházím podklady...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Bootleg » Uto Jún 20, 2006 4:32 pm

Whitex, nafot a posli v orig. velkosti, ved nejake to graficno som uz spravil no.. :) Aj Billova Premacy presla virtualnou klampiarinou.. :o) A nikto si nic nevsimol.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod whitex » Uto Jún 20, 2006 5:03 pm

Steve píše:Whitex, nafot a posli v orig. velkosti, ved nejake to graficno som uz spravil no.. :) Aj Billova Premacy presla virtualnou klampiarinou.. :o) A nikto si nic nevsimol.
:chi: :chi: ok, ok... Beru na vědomí... :mrk - Jak by asi vypadala GE Brave Blue jako nová??? :o)
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Luke.cz » Uto Jún 20, 2006 7:34 pm

Gretka píše: si sa prave dobrovolne prihlasil? :spik2


Co vím, tak ty jsi tu odborník na multijazyčné slohové elaboráty
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Gretka » Uto Jún 20, 2006 8:43 pm

Luke.cz píše:
Gretka píše: si sa prave dobrovolne prihlasil? :spik2


Co vím, tak ty jsi tu odborník na multijazyčné slohové elaboráty
tak napis a ja prelozim :spik2
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

Ďalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron