Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Obrazek u příspěvku

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod tomasicek » Uto Aug 08, 2006 11:53 am

TomAnt píše:
tomasicek píše:tento nema chybu :lol

Obrázok


Heh, ber to ako reklamu na Valticke Mazdabrani, to je z minuleho roku, Novyl :ho:
Ale treba aj povedat, ze to nebolo z alkoholu, pravdepodobne :ho: Ale sme sa nejak moc zakecali vonku o tom dobrom mesku a klobaskach, no a Novyl to uz nevydrzal pocuvat :ho:



ako sa to vravi, ze po 2 litrach vina som si dal mineralku a ta mi tak strasne nesadla? :hihi: :hnus
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Koudy » Uto Aug 08, 2006 4:03 pm

whitex píše:
Koudy píše:Taky jsem si myslel, že lidé pochopí, k čemu tam ty fotky jsou. Galerie aut jsou na jiném místě. :nevim
Klíííííd! Nemám čas na netu hledat pohyblivé obrázky... :skler Navíc většina lidí - včetně adminů - tady mají svoje miláčky... :jo

Jaké pohyblivé obrázky? :pray Já tady mluvím o fotu uživatele, protože když přijedu na nějakej sraz, tak čumím jak tele, kdo tam je. Znám osobně jen pár lidí a zbytek, který sem přispívá, ne. O tom měly být fotky uživatele. :mrk
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod Suky » Uto Aug 08, 2006 5:53 pm

Koudy píše:
whitex píše:
Koudy píše:Taky jsem si myslel, že lidé pochopí, k čemu tam ty fotky jsou. Galerie aut jsou na jiném místě. :nevim
Klíííííd! Nemám čas na netu hledat pohyblivé obrázky... :skler Navíc většina lidí - včetně adminů - tady mají svoje miláčky... :jo

Jaké pohyblivé obrázky? :pray Já tady mluvím o fotu uživatele, protože když přijedu na nějakej sraz, tak čumím jak tele, kdo tam je. Znám osobně jen pár lidí a zbytek, který sem přispívá, ne. O tom měly být fotky uživatele. :mrk

Řeč je asi o http://mazdaklub.cz/our-photos.php

Tam by měly být skutečné fotky našich xichtů :-)
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Uto Aug 08, 2006 6:46 pm

Suky, už dávno se slibuje pročištění :mrk
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Koudy » Uto Aug 08, 2006 7:18 pm

Suky píše:
Koudy píše:
whitex píše:
Koudy píše:Taky jsem si myslel, že lidé pochopí, k čemu tam ty fotky jsou. Galerie aut jsou na jiném místě. :nevim
Klíííííd! Nemám čas na netu hledat pohyblivé obrázky... :skler Navíc většina lidí - včetně adminů - tady mají svoje miláčky... :jo

Jaké pohyblivé obrázky? :pray Já tady mluvím o fotu uživatele, protože když přijedu na nějakej sraz, tak čumím jak tele, kdo tam je. Znám osobně jen pár lidí a zbytek, který sem přispívá, ne. O tom měly být fotky uživatele. :mrk

Řeč je asi o http://mazdaklub.cz/our-photos.php

Tam by měly být skutečné fotky našich xichtů :-)


Jasně Suky, to myslím. :mrk
4x4 na cestě...
Obrázok užívateľa
Koudy
VIP 2008
 
Príspevky: 1486
Registrovaný: Uto Nov 04, 2003 11:10 pm
Bydlisko: Moravské Budějovice

Poslaťod whitex » Str Aug 09, 2006 12:21 am

Koudy píše:
Suky píše:
Koudy píše:
whitex píše:
Koudy píše:Taky jsem si myslel, že lidé pochopí, k čemu tam ty fotky jsou. Galerie aut jsou na jiném místě. :nevim
Klíííííd! Nemám čas na netu hledat pohyblivé obrázky... :skler Navíc většina lidí - včetně adminů - tady mají svoje miláčky... :jo

Jaké pohyblivé obrázky? :pray Já tady mluvím o fotu uživatele, protože když přijedu na nějakej sraz, tak čumím jak tele, kdo tam je. Znám osobně jen pár lidí a zbytek, který sem přispívá, ne. O tom měly být fotky uživatele. :mrk

Řeč je asi o http://mazdaklub.cz/our-photos.php

Tam by měly být skutečné fotky našich xichtů :-)


Jasně Suky, to myslím. :mrk


:pray I'm sorry.... Já myslel že je řeč o awataru...
Tak tam foto nemám vložené žádné pokud vím... Zítra něco zkusím najít :mrk
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Šeďa » Pon Nov 13, 2006 9:45 pm

Mě by ale zajímalo jak vložit obrázek přímo do příspěvku (odpovědi). To se nějak dá, ne?
Jinde na fóru mám možnost "přiložit soubor" - tady to nevidím.
Obrázok užívateľa
Šeďa
Prispievateľ
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pon Apr 03, 2006 9:56 am
Bydlisko: Bystřice pod Hostýnem

Poslaťod Suky » Pon Nov 13, 2006 10:03 pm

Šeďa píše:Mě by ale zajímalo jak vložit obrázek přímo do příspěvku (odpovědi). To se nějak dá, ne?
Jinde na fóru mám možnost "přiložit soubor" - tady to nevidím.

Lze vložit obrázek do příspěvku, ale musí být již někde na webu umístěn.
Potom dáš adresu odkazu obrázku mezi "tagy" img - [img]http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/ik ... ech_mm.jpg[/img]
a bude to vypadat takto:
Obrázok
O možnosti vkládat obrázky umístěné v PC uživatele (a tedy nutno přenést a uložit na server mazdaklubu) neuvažujeme.
Vyjímkou jsou avatary, osobní fotky a fotky v galerii.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Krenštík » Pon Nov 13, 2006 10:55 pm

ale fakt uz by to chtelo promazat, vzdyt je tam vic fotek aut nez lidi.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť