Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Oznam pre novozaregistrovanych ludi za marec 2006

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Oznam pre novozaregistrovanych ludi za marec 2006

Poslaťod TomAnt » Pia Mar 31, 2006 4:33 pm

Caute caute,
som si dnes vsimol, ze nejakym nedopatrenim cca mesiac nefungoval mail mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk
Vsetci co ste posielali nove registracie a fotky, a nekontaktovali ste nas potom inou cestou, vase fotky a registracie sa nestratili, len isli do zberneho emailu, kam chodia maily poslane na adresy, ktore neexistuju. Momentalne je uz stav v poriadku, mailova adresa je funkcna. Vase registracie a fotografie sa budeme snazit pridat co najskor. Ospravedlnujem sa tymto za sposobene problemy a pripadne zdrzania v najblizsich dnoch.

Za adminstvo

TomAnt

P.S. Vsetkym som vam vramci rychlosti a malo casu poslal mail len s linkou na toto forum, tak sa ospravedlnujem aj za tu strucnost pri mailovani :ho:
Naposledy upravil TomAnt dňa Sob Jún 03, 2006 9:20 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod tomasicek » Ned Apr 02, 2006 5:03 pm

no ved preto.....som rad ze aj admini sa mylia lebo niesu dokonali :koule
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod Joseph » Str Apr 12, 2006 9:14 pm

TomAnt píše:Caute caute,
som si dnes vsimol, ze nejakym nedopatrenim cca mesiac nefungoval mail mailto:mazdaklub@mazdaklub.sk
Vsetci co ste posielali nove registracie a fotky, a nekontaktovali ste nas potom inou cestou, vase fotky a registracie sa nestratili, len isli do zberneho emailu, kam chodia maily poslane na adresy, ktore neexistuju. Momentalne je uz stav v poriadku, mailova adresa je funkcna. Vase registracie a fotografie sa budeme snazit pridat co najskor. Ospravedlnujem sa tymto za sposobene problemy a pripadne zdrzania v najblizsich dnoch.

Za adminstvo

TomAnt

P.S. Vsetkym som vam vramci rychlosti a malo casu poslal mail len s linkou na toto forum, tak sa ospravedlnujem aj za tu strucnost pri mailovani :ho:


Kde je zberny mail?, to by ma zaujimalo, obcas sa mi zda, ze mi tiez nefunguje mail... :jamaica
Obrázok užívateľa
Joseph
VIP 2006
 
Príspevky: 1604
Registrovaný: Pia Apr 07, 2006 2:35 am

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť