Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Jarní web

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod TomAnt » Sob Mar 25, 2006 7:36 pm

majki píše:Steve, moja poklona :poklona

Inac tak tak, zelena farba ja to najlepsie pre oci a dusu!!!


Nekricte, lebo nam nabuduce Microsoft naserviruje vsetky produkty ladene do zelena a to bude :hnus
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Sob Mar 25, 2006 7:48 pm

TomAnt píše:
majki píše:Steve, moja poklona :poklona

Inac tak tak, zelena farba ja to najlepsie pre oci a dusu!!!


Nekricte, lebo nam nabuduce Microsoft naserviruje vsetky produkty ladene do zelena a to bude :hnus


I :heartp MS
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Sob Mar 25, 2006 7:54 pm

majki píše:
TomAnt píše:
majki píše:Steve, moja poklona :poklona

Inac tak tak, zelena farba ja to najlepsie pre oci a dusu!!!


Nekricte, lebo nam nabuduce Microsoft naserviruje vsetky produkty ladene do zelena a to bude :hnus


I :heartp MS

Jasne, a vsetci sa uz tesime na Vistu, ktoru zasa posunuli o par mesiacov, ako aj novy Office :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Sob Mar 25, 2006 10:47 pm

TomAnt píše:
majki píše:
TomAnt píše:
majki píše:Steve, moja poklona :poklona

Inac tak tak, zelena farba ja to najlepsie pre oci a dusu!!!


Nekricte, lebo nam nabuduce Microsoft naserviruje vsetky produkty ladene do zelena a to bude :hnus


I :heartp MS

Jasne, a vsetci sa uz tesime na Vistu, ktoru zasa posunuli o par mesiacov, ako aj novy Office :ho:

Sak bude dobre, neboj...zatial slychavam len chvalu od kritikov, tak snad bude dobre na svete s Vistou :suns
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Sob Mar 25, 2006 11:23 pm

majki píše:
TomAnt píše:
majki píše:
TomAnt píše:
majki píše:Steve, moja poklona :poklona

Inac tak tak, zelena farba ja to najlepsie pre oci a dusu!!!


Nekricte, lebo nam nabuduce Microsoft naserviruje vsetky produkty ladene do zelena a to bude :hnus


I :heartp MS

Jasne, a vsetci sa uz tesime na Vistu, ktoru zasa posunuli o par mesiacov, ako aj novy Office :ho:

Sak bude dobre, neboj...zatial slychavam len chvalu od kritikov, tak snad bude dobre na svete s Vistou :suns


Jasne pokupime 2x tak rychle procesory, 3x tolko pamate ako doteraz (to uz budem mat 6 GB) a pofici to jedna radost...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Sob Mar 25, 2006 11:36 pm

TomAnt píše:
majki píše:
TomAnt píše:
majki píše:
TomAnt píše:
majki píše:Steve, moja poklona :poklona

Inac tak tak, zelena farba ja to najlepsie pre oci a dusu!!!


Nekricte, lebo nam nabuduce Microsoft naserviruje vsetky produkty ladene do zelena a to bude :hnus


I :heartp MS

Jasne, a vsetci sa uz tesime na Vistu, ktoru zasa posunuli o par mesiacov, ako aj novy Office :ho:

Sak bude dobre, neboj...zatial slychavam len chvalu od kritikov, tak snad bude dobre na svete s Vistou :suns


Jasne pokupime 2x tak rychle procesory, 3x tolko pamate ako doteraz (to uz budem mat 6 GB) a pofici to jedna radost...


Klidek..pojde to uplne bez problemov aj na tom stroji co mas teraz.... 8-)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Ned Mar 26, 2006 12:01 am

TomAnt píše:
majki píše:
TomAnt píše:
majki píše:
TomAnt píše:
majki píše:Steve, moja poklona :poklona

Inac tak tak, zelena farba ja to najlepsie pre oci a dusu!!!


Nekricte, lebo nam nabuduce Microsoft naserviruje vsetky produkty ladene do zelena a to bude :hnus


I :heartp MS

Jasne, a vsetci sa uz tesime na Vistu, ktoru zasa posunuli o par mesiacov, ako aj novy Office :ho:

Sak bude dobre, neboj...zatial slychavam len chvalu od kritikov, tak snad bude dobre na svete s Vistou :suns


Jasne pokupime 2x tak rychle procesory, 3x tolko pamate ako doteraz (to uz budem mat 6 GB) a pofici to jedna radost...

Bratm, mas moc velke oci, sa este budes divit, ako to bude krasne ficat na tom, co mas teraz doma 8-)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Zuzana » Ned Mar 26, 2006 8:48 am

Este ze vas dvoch nas sef ma. :tlesk: Sam nevie co ma doma, ale vyto viete za neho. Hmm, dobri kamosi. :lol Mohli by ste aj mne prist strontrolovat ten moj "stroj" bola by som rada. Ale to by bola draha udrzba, i ked Kris by sa mohol zastavit ked pojde na navstevu. :jamaica Dobre som to vymyslela? :mrk
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Kris » Ned Mar 26, 2006 11:41 am

Zuzana píše:Este ze vas dvoch nas sef ma. :tlesk: Sam nevie co ma doma, ale vyto viete za neho. Hmm, dobri kamosi. :lol Mohli by ste aj mne prist strontrolovat ten moj "stroj" bola by som rada. Ale to by bola draha udrzba, i ked Kris by sa mohol zastavit ked pojde na navstevu. :jamaica Dobre som to vymyslela? :mrk


Jasne ze viem co ma..ved som mu dodal suciastky :chacha

A spravit udrzbu..no problem..ale kedy ja budem vKE..netusim..tak skoro ne..ale keby si chcela, mozes poslat pocitacku dnes, jedno auticko parkuje u mamy..pohynaju sa poobede. :ha:
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Zuzana » Ned Mar 26, 2006 12:21 pm

Kris diky za ochotu. :lol Sice dcera ma druhe PC, ale tam by ma asi nepustila ma tam "svoje". Takze by som bola bez "vas" a to by mi nevyhovovalo. Ja si radsej pockam na nejakeho odbornika, co sa vyzna. Nejaky tu uz bol, ale moc sa "nevyznal". No nevadi, vydrzim. Vacsie problemy nie su, len mazdacky chat mi ide strasne pomaly, ale da sa zit aj tak :jamaica
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod majki » Ned Mar 26, 2006 1:16 pm

Zuzana píše:Kris diky za ochotu. :lol Sice dcera ma druhe PC, ale tam by ma asi nepustila ma tam "svoje". Takze by som bola bez "vas" a to by mi nevyhovovalo. Ja si radsej pockam na nejakeho odbornika, co sa vyzna. Nejaky tu uz bol, ale moc sa "nevyznal". No nevadi, vydrzim. Vacsie problemy nie su, len mazdacky chat mi ide strasne pomaly, ale da sa zit aj tak :jamaica

Mazdacky chat ide na viac kompoch pomalsie, len sa mi nedari prist na pricinu..

Aj ked dam starsiu, aj ked dam novsiu JAVU, tak to hapruje, no kto vie :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Ned Mar 26, 2006 10:08 pm

No chlapci moji zlati, tak to som ja vazne velice zvedavy, ako mi to pofici na mojich masinach... a ze bude kde porovnavat

P4 2,8, 2GB RAM, HDDs plna kopa, niekde k pol TB - tu by som bol ochotny pripustit ze to pojde, aj ked, je tam AGM grafika, no neviem neviem
P4 2, 512MB RAM, HDD - pani, toto ma len integrovanu grafiku, aj ked je to HP origos, som znacne skepticky k vykonu na Viste
PIII 733 MHZ, 128MB RAM, 20 GB HDD... to je Fujitsu Siemens Lifebook, taky prtavy, tak tu ked sa to rozbehne, tak klobuk dole :)

No celkovo, neviem neviem... Samozrejme, za normalny chod Visty povazujem zapnute vsetky efektiky, vratane Aera a vsetkych 3D prkotin ohladom desktopu, jasne? Som ZNACNE skepticky...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Ned Mar 26, 2006 10:37 pm

TomAnt píše:No chlapci moji zlati, tak to som ja vazne velice zvedavy, ako mi to pofici na mojich masinach... a ze bude kde porovnavat

P4 2,8, 2GB RAM, HDDs plna kopa, niekde k pol TB - tu by som bol ochotny pripustit ze to pojde, aj ked, je tam AGM grafika, no neviem neviem
P4 2, 512MB RAM, HDD - pani, toto ma len integrovanu grafiku, aj ked je to HP origos, som znacne skepticky k vykonu na Viste
PIII 733 MHZ, 128MB RAM, 20 GB HDD... to je Fujitsu Siemens Lifebook, taky prtavy, tak tu ked sa to rozbehne, tak klobuk dole :)

No celkovo, neviem neviem... Samozrejme, za normalny chod Visty povazujem zapnute vsetky efektiky, vratane Aera a vsetkych 3D prkotin ohladom desktopu, jasne? Som ZNACNE skepticky...

Problem ti bude robit akurat notebook, tam je tam RAM uz fakt dost haluzna :o), integrovana grafika, hmmm...tam mozna bude maly zadrhelik, uvidi sa, neviem aky typ tam je, kolko MB, kolko dokaze brat z RAMky atd...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Ned Apr 23, 2006 6:48 pm

A máme tu pěkný sedmikrásky (nebo snad kopretinky), ten čas letí. Krása.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Gretka » Pon Apr 24, 2006 9:43 am

ma(ZDA)rtin píše:A máme tu pěkný sedmikrásky (nebo snad kopretinky), ten čas letí. Krása.
ja by som bola za tie kopretinky (margaretky) :ho:
14/06/12
Vitaj Samko! :)
Obrázok užívateľa
Gretka
NadMazďák
 
Príspevky: 4283
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 10:32 pm
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť