Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Forum

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Doktor » Ned Mar 12, 2006 12:11 pm

TomAnt píše:
Tvoj problem, mal si napisat a mohol si mat peknu fotku :jamaica


Ja mám pekných fotiek vyše hlavy - zopár je u Krisíka na mŕtvom HD. :spik2
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Ned Mar 12, 2006 1:15 pm

TomAnt píše:Martin gratulujem, vyhravas cenu, pochvalu pred zapnutymi Mazda svetlami. Si prvy co si si to vsimol :ho:

Díky díky, sbírám plusové body, a pak je v Praze propijem :mrk
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Pon Máj 15, 2006 9:37 am

Páni adminové už tady máme nového člena z Namibie :twisted jménem Vince Watts, kde už se o nás neví :mrk . Na stránkách střeleckého klubu, kam chodím střílet se už na forum ani nedá jít, protože takových spamů je tam mraky :twist: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 15, 2006 9:57 am

Black píše:Páni adminové už tady máme nového člena z Namibie :twisted jménem Vince Watts, kde už se o nás neví :mrk . Na stránkách střeleckého klubu, kam chodím střílet se už na forum ani nedá jít, protože takových spamů je tam mraky :twist: .

Nic neboj, mame to pod kontrolou, len tento vyzera tak sofistikovane, poslal som echo este aj Sukymu na kontrolu... Inac ich hned vsetkych mazeme spamerov... Ale tento sa trosku lisi od standardnych...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron