Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

mam problem ...

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod pete » Pia Mar 03, 2006 10:28 pm

TomAnt píše:Zaujimave je ze mne sa nic podobne nestalo a navyse Forum ziadnu zo spominanych technologii nepouziva (mozno sa mylim, ale nemam ten dojem, forum je cistociste PHP, jedine co je Java based je chat, ale na ten sa treba prekliknut...)


blblo mi to ako som spominal po upgrade od microsoftu, co vydali tie nove zaplaty do winXP, mozno to nemali doladene, co ja viem?
hlavne, ze to uz ide a nielen v Opere, ale aj v IE6
BA_323F_1.8_BP-DOHC_11N
Obrázok užívateľa
pete
VIP 2007
 
Príspevky: 1857
Registrovaný: Pon Dec 05, 2005 11:02 pm

Poslaťod TomAnt » Sob Mar 04, 2006 10:37 am

pete04 píše:
TomAnt píše:Zaujimave je ze mne sa nic podobne nestalo a navyse Forum ziadnu zo spominanych technologii nepouziva (mozno sa mylim, ale nemam ten dojem, forum je cistociste PHP, jedine co je Java based je chat, ale na ten sa treba prekliknut...)


blblo mi to ako som spominal po upgrade od microsoftu, co vydali tie nove zaplaty do winXP, mozno to nemali doladene, co ja viem?
hlavne, ze to uz ide a nielen v Opere, ale aj v IE6


Jo, ja som to myslel tak, ze sa mi nic podobne nestalo a to poctivo zaplatujem o 106...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť