Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Steve

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Steve

Poslaťod Harry FE3 » Pia Feb 17, 2006 5:21 pm

Vysvětlí mi někdo,co se tu děje?Steve odešel z klubu nebo co?Já jen že v novinkách na http://www.mazda626.sk je v jeho galerii novinka a to ta věc,že je tam prázdno...Co se tu děje?Majki už taky jaksi nepřispívá,zdá se mi,že nějak přicházíme o ty klenoty našeho klubu,Majki je super co se týče zábavy a Steve je v některých věcech odborník.Jestli to takhle půjde dál,bude to tu dost o ničem...Proto bych byl rád,kdyby mě lidé,co chtějí odejít,nebo se tu moc nevyskytují napsali důvody,co je k tomu vede.Díky
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Pia Feb 17, 2006 5:28 pm

Harry FE3 píše:Vysvětlí mi někdo,co se tu děje?Steve odešel z klubu nebo co?Já jen že v novinkách na http://www.mazda626.sk je v jeho galerii novinka a to ta věc,že je tam prázdno...Co se tu děje?Majki už taky jaksi nepřispívá,zdá se mi,že nějak přicházíme o ty klenoty našeho klubu,Majki je super co se týče zábavy a Steve je v některých věcech odborník.Jestli to takhle půjde dál,bude to tu dost o ničem...Proto bych byl rád,kdyby mě lidé,co chtějí odejít,nebo se tu moc nevyskytují napsali důvody,co je k tomu vede.Díky

Hoj. Za Stevea hovorit nebudu, i kdyz duvody znam. Pokud bude chtit, vyjadri se sam.
Za sebe povim tolik, ze po Vanocich jsem mel vazne dost duvodu se na klub vykakat . Hm..pak se mi to rozlezelo v hlave, sic prislo dalsi "zklamani", tak jsem se rozhod kakat (Mr. Evil, dakujem za toto slovo :mrgreen) na urcity lidi.
A posledni tyden jsem tu moc neprispival, pac jsem byl na "dovolene" v Praze :o) (mel jsem to celou dobu v podpisu :mrk ).
Hm...a vlastne...posledni dobou uz vazne premyslim, co, kde a jestli vubec neco napisu, to je taky fakt :neverim
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Harry FE3 » Pia Feb 17, 2006 5:35 pm

Ale já bych byl rád za konkrétní důvody!Jelikož odchází lidi,co je mám rád,byl bych rád,kdybych je byl schopen pochopit a říct si,jasně beru to,nedivím se ti.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Pia Feb 17, 2006 5:41 pm

Harry FE3 píše:Ale já bych byl rád za konkrétní důvody!Jelikož odchází lidi,co je mám rád,byl bych rád,kdybych je byl schopen pochopit a říct si,jasně beru to,nedivím se ti.

Tady to nahlas rikat nebudu, nestojim ja ani jini o dalsi hadky atd.,kdyztak si o tom muzeme popovidat nekdy soukrome, ok?
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Harry FE3 » Pia Feb 17, 2006 7:01 pm

Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod whitex » Pia Feb 17, 2006 8:53 pm

Myslím, že nemá cenu nic komentovat... Se Stevem sem se o tom bavil a můžu říct, že se mu ani nedivím...

majki: Taky už si všechno dvakrát rozmyslím a napočítám do desíti, než něco napíšu...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod majki » Pia Feb 17, 2006 8:55 pm

whitex píše:majki: Taky už si všechno dvakrát rozmyslím a napočítám do desíti, než něco napíšu...

Nezapomen: :drunk :mrk
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Pia Feb 17, 2006 9:01 pm

majki píše:
whitex píše:majki: Taky už si všechno dvakrát rozmyslím a napočítám do desíti, než něco napíšu...

Nezapomen: :drunk :mrk

Neboj, nazapoměl jsem... :lol - Jen doufám, že nepadnu první... :ho:
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod TomAnt » Pia Feb 17, 2006 9:05 pm

whitex píše:Myslím, že nemá cenu nic komentovat... Se Stevem sem se o tom bavil a můžu říct, že se mu ani nedivím...

majki: Taky už si všechno dvakrát rozmyslím a napočítám do desíti, než něco napíšu...


Neda mi nezareagovat... bavil si sa so Stevom, bavil si sa aj s opacnou stranou?
Kazda minca ma totiz dve strany a utvorit si nazor len na zaklade jednej vypovede...

Hm?
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod whitex » Pia Feb 17, 2006 9:10 pm

TomAnt píše:
whitex píše:Myslím, že nemá cenu nic komentovat... Se Stevem sem se o tom bavil a můžu říct, že se mu ani nedivím...

majki: Taky už si všechno dvakrát rozmyslím a napočítám do desíti, než něco napíšu...


Neda mi nezareagovat... bavil si sa so Stevom, bavil si sa aj s opacnou stranou?
Kazda minca ma totiz dve strany a utvorit si nazor len na zaklade jednej vypovede...

Hm?

Tome. Nijak jsem to nemyslel. Navíc Steve se zachoval velice pěkně a i když ho spousta věcí hodně srala, tak předemnou nikoho neosočoval a jmenovitě sme se taky moc nebavili...
Myslím, že každý tady má nějaký názor, ať se to týká čehokoli... Aut, hudby, mazďáků... A myslím, že málo kdo si ho nechá vymluvit... Každý má nějaký charakter a každý si myslí, že ten jeho je nejlepší...
Nechci se s nikým hádat, valné většiny z vás si velice vážím...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod majki » Pia Feb 17, 2006 9:17 pm

whitex píše:
TomAnt píše:
whitex píše:Myslím, že nemá cenu nic komentovat... Se Stevem sem se o tom bavil a můžu říct, že se mu ani nedivím...

majki: Taky už si všechno dvakrát rozmyslím a napočítám do desíti, než něco napíšu...


Neda mi nezareagovat... bavil si sa so Stevom, bavil si sa aj s opacnou stranou?
Kazda minca ma totiz dve strany a utvorit si nazor len na zaklade jednej vypovede...

Hm?

Tome. Nijak jsem to nemyslel. Navíc Steve se zachoval velice pěkně a i když ho spousta věcí hodně srala, tak předemnou nikoho neosočoval a jmenovitě sme se taky moc nebavili...
Myslím, že každý tady má nějaký názor, ať se to týká čehokoli... Aut, hudby, mazďáků... A myslím, že málo kdo si ho nechá vymluvit... Každý má nějaký charakter a každý si myslí, že ten jeho je nejlepší...
Nechci se s nikým hádat, valné většiny z vás si velice vážím...

Honzo, pekne napsane :tlesk:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod cajnik » Pia Feb 17, 2006 9:18 pm

majki píše:
Harry FE3 píše:Vysvětlí mi někdo,co se tu děje?Steve odešel z klubu nebo co?Já jen že v novinkách na http://www.mazda626.sk je v jeho galerii novinka a to ta věc,že je tam prázdno...Co se tu děje?Majki už taky jaksi nepřispívá,zdá se mi,že nějak přicházíme o ty klenoty našeho klubu,Majki je super co se týče zábavy a Steve je v některých věcech odborník.Jestli to takhle půjde dál,bude to tu dost o ničem...Proto bych byl rád,kdyby mě lidé,co chtějí odejít,nebo se tu moc nevyskytují napsali důvody,co je k tomu vede.Díky

Hoj. Za Stevea hovorit nebudu, i kdyz duvody znam. Pokud bude chtit, vyjadri se sam.
Za sebe povim tolik, ze po Vanocich jsem mel vazne dost duvodu se na klub vykakat . Hm..pak se mi to rozlezelo v hlave, sic prislo dalsi "zklamani", tak jsem se rozhod kakat (Mr. Evil, dakujem za toto slovo :mrgreen) na urcity lidi.
A posledni tyden jsem tu moc neprispival, pac jsem byl na "dovolene" v Praze :o) (mel jsem to celou dobu v podpisu :mrk ).
Hm...a vlastne...posledni dobou uz vazne premyslim, co, kde a jestli vubec neco napisu, to je taky fakt :neverim


Urcite mam na tom podiel aj ja a viem o tom. Svoje pocinanie som vsak vysvetlil s ospravedlnil som sa.
Viac som uz pre to spravit nemohol/nevedel. Ale vyprdnut sa na to kvoli par ludom mi pride divne.
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod whitex » Pia Feb 17, 2006 9:22 pm

majki: Diky...

cajnik: Nemyslím, si že to bylo jen kvůli pár lidem... Asi toho bylo na Steva víc, on nenín ten typ, že by se na to vykašlal jen kvůli nějakým neshodám... Aspoň si to myslím...
Ale nechci to řešit, moc toho o tom nevím...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod cajnik » Pia Feb 17, 2006 9:23 pm

whitex píše:majki: Diky...

cajnik: Nemyslím, si že to bylo jen kvůli pár lidem... Asi toho bylo na Steva víc, on nenín ten typ, že by se na to vykašlal jen kvůli nějakým neshodám... Aspoň si to myslím...
Ale nechci to řešit, moc toho o tom nevím...

Co sa tyka Steva, tak neviem co je vo veci a nechcem sa do toho miesat...
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod ma(ZDA)rtin » Pia Feb 17, 2006 9:26 pm

whitex píše:Tome. Nijak jsem to nemyslel. Navíc Steve se zachoval velice pěkně a i když ho spousta věcí hodně srala, tak předemnou nikoho neosočoval a jmenovitě sme se taky moc nebavili...
Myslím, že každý tady má nějaký názor, ať se to týká čehokoli... Aut, hudby, mazďáků... A myslím, že málo kdo si ho nechá vymluvit... Každý má nějaký charakter a každý si myslí, že ten jeho je nejlepší...
Nechci se s nikým hádat, valné většiny z vás si velice vážím...

Mám ten samý názor, a myslím že toho na Steva bylo hozeno víc, než je zdrávo.
Auta s šikmýma očima:
Mazda CX-7, 2,3 DISI Turbo, 2008
Mazda 6 GY, 2,0i, AT, 2004 - bohužel už ne
Mazda 626 GW, 2,0i, 1998 - bohužel už ne
Hyundai (E)lantra, 1,5i, 1994 - bohužel už ne
Obrázok užívateľa
ma(ZDA)rtin
VIP 2007
 
Príspevky: 2687
Registrovaný: Pon Apr 18, 2005 4:18 pm
Bydlisko: Praha - západ
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Ďalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť