Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Upozornovani

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Upozornovani

Poslaťod majki » Str Júl 21, 2004 7:07 pm

Hele, drazi webmasteri, co takhle udelat funkci, ktera (kdo bude chtit) upozorni na mail o kazdem novem tematu/prispevku a ne jen o tom, do ktereho ten dotycny prispel??? Bylo by to moc fajn...pro nas, co mame modem a posr... Telecom by to bylo o hodne rychlejsi nez úpokazde hledat a koukat, kde je co noveho...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Str Júl 21, 2004 7:54 pm

Tom? Where are you man? Tom? Tooom? :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 22, 2004 8:46 am

Este som tu... no, momentalne to vidim ako dost problematicke, forum taku funkciu ako take neponuka, takze o5, jedine ze by to niekdo doprogramoval :o) Inac ked sa prihlasis do fora tak hned vidis co je nove, pretoze vsetko co si este necital je oznacene zltou ikonkou namiesto bielej... Len taky maly tip ako workaround :o) A ide to az zhora, takze ak niekto odpovie v najzasitejsej diskusii jednym prispevkom a ty si ho necital, tak od toho prispevku vratane az po vrch fora su ikonky zlte aby si videl ze si tam nieco necital...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Štv Júl 22, 2004 10:15 am

TomAnt píše:Este som tu... no, momentalne to vidim ako dost problematicke, forum taku funkciu ako take neponuka, takze o5, jedine ze by to niekdo doprogramoval :o) Inac ked sa prihlasis do fora tak hned vidis co je nove, pretoze vsetko co si este necital je oznacene zltou ikonkou namiesto bielej... Len taky maly tip ako workaround :o) A ide to az zhora, takze ak niekto odpovie v najzasitejsej diskusii jednym prispevkom a ty si ho necital, tak od toho prispevku vratane az po vrch fora su ikonky zlte aby si videl ze si tam nieco necital...

To dávno vím, ale pořád to trvá dýl než přímí přístup do nového příspěvku ;). No, když se to někomu bude chtít naprogramovat, určitě by udělal radost víéce lidem (tusím, že René tady o to taky žádal ;) ). Jinak ti Tome přeju pěknou dovolenku. A hele, četl sis soukromou zprávu??? Proč na webu není ještě můj dokument o pneu a ráfcích a taky ty linky, co jsem posílal??? :oops:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 22, 2004 10:53 am

Majki, sorry, asi som to niekde zapatrosil alebo co, to bolo v obdobi, ked som stahoval maily z troch compov :( Skus mi to prosim poslat este raz, hned ako sa vratim tak to hodim na web... Pripadne keby Dabel nemal moc co robit po veceroch doma :o)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Štv Júl 22, 2004 6:53 pm

TomAnt píše:Majki, sorry, asi som to niekde zapatrosil alebo co, to bolo v obdobi, ked som stahoval maily z troch compov :( Skus mi to prosim poslat este raz, hned ako sa vratim tak to hodim na web... Pripadne keby Dabel nemal moc co robit po veceroch doma :o)

Po Olmíku pošlu...zatím čauky
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron