Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

626 GE ???

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

626 GE ???

Poslaťod whitex » Str Jan 18, 2006 4:34 pm

Ať se snažím, jak se snažím... O GE toho zas tak moc zjistit nejde...
Měl bych zájem o dobový materiály. tzn. Reklamy v novinách z r. 92-97, originální plakáty a prezentační materiály, či fotografie... Ať už v datové, či tištěné podobě...
Hlavně by mě ale zajímaly testy GE a to jak dlouhodobé, tak i srovnávací s jinými zanačkami... Dlouhodobý test GE je sice na webu, ale německy a to je pro mě španělská vesnice... :koule :lol
Takže jestli něco máte, pošlete dejte vědět, zapujčte na nascanování - cokoli...

Dám si tu práci a pohraju si s tím, pokud to bude stát za to, můžem to hodit i na web...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Str Jan 18, 2006 6:19 pm

To se určitě poptej u Steva, ten je odborník přes GE :femaleconspiracy .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Str Jan 18, 2006 8:37 pm

Black píše:To se určitě poptej u Steva, ten je odborník přes GE :femaleconspiracy .

Téda.. Já čekám jak na smilování, kdo tady co napíše... A zase Black... A zase novinku... :ho:
Vím že Steve se v GE vyzná, ale tak on se tady určitě ozve... Když nee, tak mu napíšu...-nebudu ho honit... :femaleconspiracy
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Str Jan 18, 2006 8:40 pm

Kdo taky jinej může napsat Whitexovi než Black :spik2 :lol . Co jsi čekal, když se ptáš, tak ti radím :stour :badletter .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Str Jan 18, 2006 8:54 pm

Black píše:Kdo taky jinej může napsat Whitexovi než Black :spik2 :lol . Co jsi čekal, když se ptáš, tak ti radím :stour :badletter .
Black, ty víš, že si toho nesmírně vážím... Ale k tématu prosím, ju? :femaleconspiracy A ty to tady pořádně sleduj, ať už si z GE taky konečně pořádně nadšená... :femaleconspiracy :o)
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Black » Str Jan 18, 2006 10:11 pm

whitex píše:
Black píše:Kdo taky jinej může napsat Whitexovi než Black :spik2 :lol . Co jsi čekal, když se ptáš, tak ti radím :stour :badletter .
Black, ty víš, že si toho nesmírně vážím... Ale k tématu prosím, ju? :femaleconspiracy A ty to tady pořádně sleduj, ať už si z GE taky konečně pořádně nadšená... :femaleconspiracy :o)
Však já jsem z 626 GE nadšená :hura , máš chodit na chat a budeš to i vidět :femaleconspiracy . Ale k tématu, určitě ti Steve poradí a pomůže :femaleconspiracy .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod lucx » Str Jan 18, 2006 11:38 pm

Xedos 6 2.0 V6 24V '92
lucx
Prispievateľ
 
Príspevky: 110
Registrovaný: Sob Sep 24, 2005 11:07 pm
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod EDU » Štv Jan 19, 2006 1:06 am

A az nekdo neco najdete, mooooc podekuji za nejake podrobnejsi, nebo alespon marketingove info o motoru 2.0D Comprex, prosim.
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod whitex » Štv Jan 19, 2006 1:13 am

EDU píše:A az nekdo neco najdete, mooooc podekuji za nejake podrobnejsi, nebo alespon marketingove info o motoru 2.0D Comprex, prosim.

No já myslím že na tom linku od tipcars zhodnotili comprex celkem jasně...
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod EDU » Štv Jan 19, 2006 1:30 am

Hodnoceni je vyjadreni nazoru, popr. prirovnani k necemu jinemu. :-) .... Mam na nasem novem milackovi najezdeno moc malo na nejake soudy, proto spis ctu a hledam co k tomu kdo kde pise. Nadseni ale z te sily pri nizkych otackach me porad vic dostava. Zajimave by ale mohlo byt jak byl tento motor prezentovan v dobe kdy byl dle clanku "moderni". Comprex totiz krome Mazdy pouziva pouze CAT do opravdu velkych "auticek", tam je ale na rozdil od tohoto dvoulitru nove pohanen vetsinou el. motorem. Vyhodne to je napr. odstranenim namahani loziska rotacni casti Comprexu a optimalizace otacek rotacni "komory". Prilis vysoke otacky (RPM motoru x 4 jestli to dobre pocitam) totiz rusi energii vzniklou pusobeni tlakovych razu v vyfukoveho plynu. Bla Bla Bla, co ale porad nemam nastudovane je jak byl tento motor Mazdou prodavan/prezentovan....Nemate nekde nekdo neco pls....?
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Poslaťod whitex » Štv Jan 19, 2006 1:40 am

EDU:
Když si přečteš první příspěvek, tak zjistíš, že mi jde přesně o tohle, chci dobový materiály, ikdyž spíše ke GE celkově, ne jen ke comprexu...

A co se týče comprexu, tak o něm hodně málo lidí mluví kladně a to i prodejci a servisáci u nás v mazdě...
Ikdyž jsou i taci, co jsou spokojení... A co se týče síly v nízkých otáčkách, tak to je u dieselu naprosto běžné... Strejda ma sunny bez turba a ten krouťák je úžasný, tunový vozík do kopce skoro nepozná, zatímco za GE v 2.0DOHC podřazuješ jako divej... :femaleconspiracy
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod EDU » Štv Jan 19, 2006 2:11 am

tak tak. GE 2.0 6V XXXXX jsem sedlal nekdy v roce '95, byla to sluzebni managerska masinka kterou jsem si "vyslouzil" po odchozim sefovi. Byl jsem z ni totalne mimo. Pak jsem ji jako "ojetou" musel pustit na bezne litani na postu a servisakum na vozeni svarecky. :cry To ze ji jednou jeste budu vlastnit bylo jasne uz tehda. :suns

Dnes srovnavam s 1.9 TDI Fabkou a novou Octavkou 2.0 TDI, take Mondeem 2.0 TD a tak. A ze soukromeho srovnani jsem jeste furt v poho. Z povesti Comprexu jsem na mrtvici, nastesti jsem nasel madarskej 626 Comprex klub, kde si napravuju zkazenou naladu z ruznych hodnoceni. ..... Doufam ze ZARPUTILA VIRA v uzasnost a spolehlivost reseni Comprex se mi kladne zuroci... :-)

Ze jsem si tehda v 95-96 bral jenom letaky 323F ka. Jsem byl hloupej..... :-)
Mazda 5 1,8i TX
626 GE HB - Comprex
Obrázok užívateľa
EDU
Forum Guru
 
Príspevky: 1563
Registrovaný: Str Jan 04, 2006 6:30 pm
Bydlisko: Děčín

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť