Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sutaz o najkrajsiu zimnu fotografiu

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Zuzana » Pon Máj 08, 2006 9:38 pm

TomAnt píše:
Steve píše:no pjekna foto, len ked uz sa raz tema uzavrela.. to mozeme rovno pockat do buducej zimy.. hehe


No, problem je, ze Gathis fotku poslal v stanovenom termine, zhodou okolnosti nefungovala mail schranka ako mala a potom mi to uniklo... Ale poslal medzi prvymi..

Jeeeezis Zuzana, tomu sa vravi zaujata porota :ho: Oki Gathis ma special cenu a vysledky povazujme za vyhlasene :ho:


Sa mi pacis sefe :pusa vidis, a ani to nebolelo... :suns
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod gathis » Pon Máj 08, 2006 9:39 pm

Zuzana píše:Predseda mas v tom totalny bordel, musis uznat aj sam 8-) Sice neviem, kto bude teraz vyhlasovat poradie sutaznych fotiek(Ghatis ma narok na specialnu odmenu, to si musis uznat!)ale keby nahodou ja (o com pochybujem :mrk ) tak vyhrava jednoznacne ON, lebo jeto 323 a je CERVENA :jamaica Takze stanov si porotu aku chces, uz to aj tak nenapravis a z tych par fotiek co ti dosli si myslim, ze by si mal odmenit vsetkych. :spik2


:tlesk: :tlesk: :tlesk: :val
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod Zuzana » Pon Máj 08, 2006 9:42 pm

gathis píše:
Zuzana píše:Predseda mas v tom totalny bordel, musis uznat aj sam 8-) Sice neviem, kto bude teraz vyhlasovat poradie sutaznych fotiek(Ghatis ma narok na specialnu odmenu, to si musis uznat!)ale keby nahodou ja (o com pochybujem :mrk ) tak vyhrava jednoznacne ON, lebo jeto 323 a je CERVENA :jamaica Takze stanov si porotu aku chces, uz to aj tak nenapravis a z tych par fotiek co ti dosli si myslim, ze by si mal odmenit vsetkych. :spik2


:tlesk: :tlesk: :tlesk: :val


Vies, spravodlivosti musis niekedy trosku pomoct a hlavne OZVAT sa :lol niekedy aj zakricat, ale to tu mnohi nemaju radi, pamatam si ked citam, tak neprovokujem... :jamaica
Gathis blahozelam, 323 a CERVENE musia drzat spolu :tlesk: ked mozu Xedosy...
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod gathis » Pon Máj 08, 2006 9:47 pm

Zuzana píše:
gathis píše:
Zuzana píše:Predseda mas v tom totalny bordel, musis uznat aj sam 8-) Sice neviem, kto bude teraz vyhlasovat poradie sutaznych fotiek(Ghatis ma narok na specialnu odmenu, to si musis uznat!)ale keby nahodou ja (o com pochybujem :mrk ) tak vyhrava jednoznacne ON, lebo jeto 323 a je CERVENA :jamaica Takze stanov si porotu aku chces, uz to aj tak nenapravis a z tych par fotiek co ti dosli si myslim, ze by si mal odmenit vsetkych. :spik2


:tlesk: :tlesk: :tlesk: :val


Vies, spravodlivosti musis niekedy trosku pomoct a hlavne OZVAT sa :lol niekedy aj zakricat, ale to tu mnohi nemaju radi, pamatam si ked citam, tak neprovokujem... :jamaica
Gathis blahozelam, 323 a CERVENE musia drzat spolu :tlesk: ked mozu Xedosy...


oki, děkuji za pomoc :).... a že to nebylo poprvé, chi, až budeš něco potřebovat, ozvi se :mrk červená je nejlepší, to je jasný :mrk ....
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod Zuzana » Pon Máj 08, 2006 9:49 pm

Gathis diky, neboj mozno bude prilezitost a pomozes zase ty mne, ved nikam neodchadzame :lol som rada ked mozem pomoct :ha: aj takto verejne :jamaica
A 323 cervene vzdy drzia spolu, to je jasne!!! :suns
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod gathis » Pon Máj 08, 2006 9:52 pm

tak tak, moje řeč :lol .... ale berem i jinou barvu, když nebudou zlobit, ju? občas, sem tam.......
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod Zuzana » Pon Máj 08, 2006 10:38 pm

gathis píše:tak tak, moje řeč :lol .... ale berem i jinou barvu, když nebudou zlobit, ju? občas, sem tam.......


njn, tak ale taku tmavozelenu, bordovu a ciernu tie mozu byt - pacia sa mi :o)
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť