Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Sutaz o najkrajsiu zimnu fotografiu

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Zuzana » Pon Máj 08, 2006 10:39 am

TomAnt píše:
Steve píše:Nesuhlas! Mal by tam byt ten modry Xedos, lebo vidno, ze je to Mazda, je tam kopec snehu a k tomu usmiaty clovek, uplne paradna fotka! X6 winter rulez!!


OK, Steva menujem upravovatelom vysledkov :ho: Steve, dohodnite sa so Zuzanou na konecnom poradi :lol


Sefe nechapem, preco si sa tak rychlo "rozhodol" ze Steve bude upravovat moje rozhodnutie...
Najprv Majki odmietol, ja som suhlasila a vyhlasila najlepsiu fotku, ako si mi dal pravomoci a Steve to ukoncil so svojou pravdou 8-) To akoze zeny tu nemaju ziadne slovo? :twist: Tak toto si teda odskaces...
uz sa tesim co na teba vymyslim :twisted
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 08, 2006 11:13 am

Povedal som "dohodnite sa". Mam dojem ze tu dohoda neprebehla :ho: Tak znova...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pon Máj 08, 2006 11:23 am

TomAnt píše:Povedal som "dohodnite sa". Mam dojem ze tu dohoda neprebehla :ho: Tak znova...


Prebehlaaaa, videl som ju, vcera tadial bezala.. Tak neviem, podla mna sa uz nevrati.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 08, 2006 11:53 am

To uz je na vas dvoch... :koule
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod petino » Pon Máj 08, 2006 12:58 pm

Ahojte, vidim ze rozhodovanie sa rozbehlo naplno,chcem podakovat Zuzke aj Stevemu za " fotak", ale asi si pockam az na konecny verdikt . Zatial ahojte Peter ( Petino )
Petino Mazda 6
Obrázok užívateľa
petino
Pisateľ
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Pon Sep 19, 2005 9:49 am
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zuzana » Pon Máj 08, 2006 4:51 pm

TomAnt píše:To uz je na vas dvoch... :koule


To mas ako v manzelstve! "Dohoda" prebehla :twist: rozhodol Steve, ale Petinovi to velmi prajem a hlavne ten fotak. Takze vyhral Petino (ved dodal aj najviac fotiek a aj to sa ceni) a srdecne mu blahozelam. :tlesk: Cenu mu odovzda pred nastupenymi mazdami Steve na najblizsom zraze :jamaica

No Steve som zvedava, ako sa z toho vykrutis :neane ale tesim sa, tesim veru. :ha:

Petino srdecne blahozelam este raz!!!A tie "manzelske hadky" si prosim nevsimaj, muzi su muzi!!! :jamaica
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod Bootleg » Pon Máj 08, 2006 5:57 pm

Petino vyhral pravom. :) "Fotak" dostane. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod gathis » Pon Máj 08, 2006 8:39 pm

TomAnt píše:
gathis píše:
TomAnt píše:Vsetky fotky prihlasene do sutaze su v tomto threade... TO je co?
Urobime to takto, zvolte vy najkrajsiu fotku z tychto...


:shock :shock :shock :shock :shock :shock :shock
To je fakt hodně divný, protože MOJE tu není..... to už jsem vyřazenej??? :hanged :hanged :hanged :zlost :zlost .....

posílal jsem ji 13.3. poté co byla soutěž prodloužena do doby, dokud bude v Blavě sníh....

Doplnim (to je asi ta co som spominal ze prisla do zberneho mailu :ho:) Nic neboj, nebude vyhlaseniebez tvojej foto...


:stour :stour :stour
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 08, 2006 8:45 pm

Ty voleeee, ja som ju sem nedal... oooch, Gathisova foto dostava specialnu cenu... Sorry Gathis..
Idem ju pohladat a vycapit... snad ju niekde mam...

Tymto sa Gathisovi verejne ospravedlnujem... :pray
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 08, 2006 8:46 pm

A tu je slubena Gathisova foto

Obrázok
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod gathis » Pon Máj 08, 2006 8:46 pm

TomAnt píše:Ty voleeee, ja som ju sem nedal... oooch, Gathisova foto dostava specialnu cenu... Sorry Gathis..
Idem ju pohladat a vycapit... snad ju niekde mam...

Tymto sa Gathisovi verejne ospravedlnujem... :pray


v poho, uznávám že tu jsou lepší fotky než moje :lol
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 08, 2006 8:47 pm

Vyhlasujem vyhlasovanie vysledkov nanovo, zahrnte prosim do hlasovania aj Gathisovu foto (to ze ziskava odo mna special cenu je druha vec) :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Pon Máj 08, 2006 9:19 pm

no pjekna foto, len ked uz sa raz tema uzavrela.. to mozeme rovno pockat do buducej zimy.. hehe
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Zuzana » Pon Máj 08, 2006 9:27 pm

Predseda mas v tom totalny bordel, musis uznat aj sam 8-) Sice neviem, kto bude teraz vyhlasovat poradie sutaznych fotiek(Ghatis ma narok na specialnu odmenu, to si musis uznat!)ale keby nahodou ja (o com pochybujem :mrk ) tak vyhrava jednoznacne ON, lebo jeto 323 a je CERVENA :jamaica Takze stanov si porotu aku chces, uz to aj tak nenapravis a z tych par fotiek co ti dosli si myslim, ze by si mal odmenit vsetkych. :spik2
Obrázok užívateľa
Zuzana
VIP 2007
 
Príspevky: 1089
Registrovaný: Štv Aug 11, 2005 1:16 pm
Bydlisko: Košice

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 08, 2006 9:35 pm

Steve píše:no pjekna foto, len ked uz sa raz tema uzavrela.. to mozeme rovno pockat do buducej zimy.. hehe


No, problem je, ze Gathis fotku poslal v stanovenom termine, zhodou okolnosti nefungovala mail schranka ako mala a potom mi to uniklo... Ale poslal medzi prvymi..

Jeeeezis Zuzana, tomu sa vravi zaujata porota :ho: Oki Gathis ma special cenu a vysledky povazujme za vyhlasene :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron