Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Bilancia Mazdaklubu v roku 2005

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod bibop » Uto Apr 18, 2006 4:45 pm

Mam jen takovy maly dotaz. Mozna na zamysleni predsedo.

Nevim, moc se nevyznam, ale zda se mi, ze jako "obcanske zdruzeni" mohl mazda klub ziskat 2% z dani danovniku za rok 2005. Vim, ze pokud to tak bylo, jdu s krizkem po funusu....ale mozna pristi rok, by sme to mohli vyuzit, co? :mrk Ze by sme si poslali na nas klub penize od statu...

Mozna se mi spletli nejake veci dohromady.. takze pak se omlouvam za chaossssss...
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod TomAnt » Uto Apr 18, 2006 5:02 pm

bibop píše:Mam jen takovy maly dotaz. Mozna na zamysleni predsedo.

Nevim, moc se nevyznam, ale zda se mi, ze jako "obcanske zdruzeni" mohl mazda klub ziskat 2% z dani danovniku za rok 2005. Vim, ze pokud to tak bylo, jdu s krizkem po funusu....ale mozna pristi rok, by sme to mohli vyuzit, co? :mrk Ze by sme si poslali na nas klub penize od statu...

Mozna se mi spletli nejake veci dohromady.. takze pak se omlouvam za chaossssss...

:) vidim ze aspon niekto tu rozmysla prakticky, takze vdaka za tip. Pravdou je, ze moj pravnik uz onehda dostal echo, nech mi o tom zisti co najviac a ci vobec my ako zdruzenie mozme byt prijemcom 2% z dani ( je tam viacero podmienok). Takze je to v rieseni, co mi pripomina ze mu to musim pripomenut a nech uz sa mi vyjadri :ho:
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť