Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Změna JavaScriptu na mazdaklub.sk

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Změna JavaScriptu na mazdaklub.sk

Poslaťod Suky » Str Jún 02, 2004 5:15 pm

Pánové, měl jsem dlouhodobý problém s načítáním menu na mazdaklub.sk. Můj firewall díky funkci blokovat pop-up a pop-under mi neumožnil načíst menu, musel jsem vždy tam a zpět změnit nastavení FW.

Provedl jsem malou změnu JavaScriptu, teď mi to funguje. Pokud by někdo zaznamenal problémy s přístupem (jiný browser, OS...), napište mi, popřípadě pokud jsem někomu pomohl se stejným problémem, nezapoměňte mne pochváli :P
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod peter.pe » Pon Aug 23, 2004 10:02 am

v Mozille Firefoxovi 0.9.3 sa zo stranky zobrazi len horne menu, ktore sa ani nevysuva..
Obrázok užívateľa
peter.pe
Čitateľ
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Aug 22, 2004 5:26 pm
Bydlisko: Nitra

Poslaťod whitex » Uto Aug 24, 2004 1:26 am

peter.pe píše:v Mozille Firefoxovi 0.9.3 sa zo stranky zobrazi len horne menu, ktore sa ani nevysuva..

Firefox verze 0.8 jede bez zjevnych problemu.........
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Suky » Uto Aug 24, 2004 8:24 am

Ta změna byla bezvýznamná - script hledat nadřízený rám a to mi blokoval firewall, tak jsem mu napsal přímo, jak se ten "FRAME" jmenuje a funguje to.

Máš povolený Javascript?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron