Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

zobrazení fotek na profilu

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

zobrazení fotek na profilu

Poslaťod gathis » Ned Jún 12, 2005 8:06 am

nešlo by fotky v "galerii s náhledy" ukazovat alespoň u menších formátů v originální velikosti a neroztahovat je?
poslal jsem fotky v rozlišení 640x480 a vypadají hrozně, teprve po volbě "Original Size" se moje Mazdička sama sobě podobá :lol ... a moji známý tvrdili, že to mám nějaký zbořený, chi chi... druhá možnost asi je naučit je zacházet s počem, nebo prostě poslat větší fotky.....
to byl jen návrh
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod Suky » Ned Jún 12, 2005 12:26 pm

Správná připomínka.

Jako většinou - věděl jsem o tom ale nerýpal do toho, dokud to nebude nikomu vadit.

Myslím Ďáble, že to určitě učili i vás - nerýpej zbytečně do programu, pokud funguje :lol

Takže teď to je takto - pokud je fotka menší než místo v podokně pro ni připravené - zůstane v původní velikosti. V takovém případě jsem zrušil i tlačítka "Původní velikost" a "Auto resize". Nepředpokládám, že si někdo bude fotku zvětšovat aby získal větší zrno :ho:
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod gathis » Ned Jún 12, 2005 7:27 pm

jojo, už je to paráda, díky....
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Poslaťod dabel » Pon Jún 13, 2005 10:44 am

Suky píše:Myslím Ďáble, že to určitě učili i vás - nerýpej zbytečně do programu, pokud funguje :lol

:jo :jo :jo "Do not touch a running system"!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7472
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod gathis » Pon Jún 13, 2005 3:48 pm

dabel píše:
Suky píše:Myslím Ďáble, že to určitě učili i vás - nerýpej zbytečně do programu, pokud funguje :lol

:jo :jo :jo "Do not touch a running system"!


Ja ja, dass stimmt....
gathis
VIP 2007
 
Príspevky: 619
Registrovaný: Uto Máj 03, 2005 5:06 pm
Bydlisko: Kladensko

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť