Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Prohlášení od Black

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Prohlášení od Black

Poslaťod Black » Štv Jún 09, 2005 1:58 pm

Tak milý vážení a někteří nevážení :!!: :!!: :!!:
Tak to už je na mě opravdu moc a už to nehodlám dále snášet :twist: .
V klubu jsem od srpna 2004 a s klubem končím dnešním dnem. Nenechám se urážet kretény typu George a Honza či Suky. Nestojí mě za to se denně rozčilovat nad tím,co zase některý z těch jmenovaných lidí vymyslel za urážku. Členů v klubu přibývá a občas někdy i ubývá a to někteří neodejdou v dobrém. Když se tady něco usnese a napíše se ,že to všechno vymysleli admini a je tvrzeno,že to platí pro všechny,tak v tom případě by byl na černé listině i Suky i TomAnt a to asi nebudou :spik2 .
Na druhou stranu musím říct,že jsem v klubu poznala spoustu fajn lidí se kterými zůstanu v kontaktu i nadále,tak vše není jen o klubu a já se tady nebudu denně zlobit nad primitivností některých výše jmenovaných členů. Holt značku Mazda mám ráda i bez klubu a život jde dál.
Suky to tak napsal ať vypadnu a tak když jste mě vyštvali a někteří to i otevřeně,tak jdu,jsem nesmírně hrdý člověk a to nesnesu.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť