Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Klub, autá, ľudia, zážitky...

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod TomAnt » Str Jún 08, 2005 3:54 pm

Harry FE3 píše:Tome,psal jsi,že v úterý napíšeš,co je s Xedíkem,tak co?Ještě asi nic nevíš že?


To mal byt tento clanok, uz vcera, ale vcera som sa cez brata neprebil ku compu, kedze zas instaloval novsiu verziu MacOS X... No a s Xedom je to, ze je odvezeny do Ciech do opravy...
Update sprav by mal byt buduci tyzden, nepochybujem o tom, ze bude v super stave potom, otazka je len co za to a kto to zaplati... Pretoze ak praskne obal prevodovky ktory ma cca 7 mesiacov, a to este na takom mieste kde praskol, tak by som ocakaval, ze sa k tomu dodavatelsko-servisna firma postavi tak ako by sa mala a opravi mi to vramci "zaruky", aj ked u vas (aspon odla tych papierov co mam zo septembrovej vymeny) je zaruka 6 mesiacov (u nas je zo zakona 2 roky)...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Bootleg » Str Jún 08, 2005 3:59 pm

No pockaj, Tom, zaruka na vec alebo na pracu?
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Str Jún 08, 2005 4:10 pm

Steve píše:No pockaj, Tom, zaruka na vec alebo na pracu?


A co ja viem, najlepsie keby bolo v zaruke este vsetko :ho:
Podstatna bude asi pricina... Videl som to na vlastne oci a miesto na ktorom to prasklo je uplne haluzne a nezmyselne, aspon pre moje laicke oci...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod majki » Str Jún 08, 2005 4:19 pm

Pokud to byla nova vec (coz podle mne byla), je na to zaruka ze zakona 2 roky. Zaruku 6 mesicu poksytuje provzovatel/obchodnik na opravene vyrobky (tys ale u nich ani Xedosa ani prevodovku nekupoval) nebo vyrobky, ktere opravoval v ramci zaruky (coz taky neni tvuj pripad)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Harry FE3 » Str Jún 08, 2005 4:29 pm

Tome,tak držím palce,ať za to nechcou něco nehoráznýho a ozvy se hned,jak budeš vědět novinky.
Obrázok
Obrázok užívateľa
Harry FE3
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2774
Registrovaný: Sob Dec 04, 2004 12:24 pm
Bydlisko: Brno

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron