Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kratky proces s nespratnikmi

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Black » Str Jún 08, 2005 10:48 pm

Suky píše:Nemám rád výzvy typu "Kdo nechčije s náma chčije proti nám".

Ale už tu asi chybí jen můj názor, ačkoliv moje práce je php, MySQL, HTML, DOM, JavaScript, phpBB... a ne mezilidské vztahy :tma

Vůbec, ale vůbec nejsem nadšený z toho k čemu došlo. Jenže toto fórum není anonymní a la diskuze iDnes.cz, kde se již (skoro) nikdo nepozastavuje nad výrazivem a úrovní "diskuze" vůbec. A to jsem moc rád.

A když budu konkrétní, (sice nejen ale) zejména Black je chvílemi úplně mimo "standardní" chování a měla by si hledat okruh lidí, kteří si spolu padnou do oka někde jinde.

Svým fanatismem otrávila a urazila příiš mnoho lidí. Já jsem "se s ní naučil žít", občas jsem se pousmál, občas jsem jen zakroutil hlavou .... ale už toho bylo fakt moc.

Chtělo to nějak řešit a momentálně nevím o žádném lepším řešení než to mizerné, které bylo použito.

I když, v podstatě se nic neděje. "Nastavili jsme zrcadlo" a snad někteří (nejen Black) se tam uvidí.

Díky Suky za komentář a divím se,že jsi se vůbec obtěžoval se mnou někde mluvit a tak jsi se hrozně zahazoval. Alespoň už vím,co si mám o tobě myslet,holt pečeš s chlebodárci.
Díky Suky za to,že alespoň ty jsi mě vyhnal z klubu,tak veřejně,protože třeba TomAnt na to jde oklikou,ale můžeš být rád,že jsi se na vyštvání podílel osobně a buď na sebe fakt hrdý,protože to tady v klubu fakt ocení,jseš hrdina se vším všudy bravo.
Tady s některými lidmi vyjít prostě nejde a já už o to ani nestojím a bohudík se přidám na druhou stranu a budu spokojená :jo .
JEŠTĚ ŽE TAKOVÍ NEJSOU TADY VŠICHNI.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Str Jún 08, 2005 11:17 pm

Black píše:Díky Suky za komentář a divím se,že jsi se vůbec obtěžoval se mnou někde mluvit a tak jsi se hrozně zahazoval. Alespoň už vím,co si mám o tobě myslet,holt pečeš s chlebodárci.
Díky Suky za to,že alespoň ty jsi mě vyhnal z klubu,tak veřejně,protože třeba TomAnt na to jde oklikou,ale můžeš být rád,že jsi se na vyštvání podílel osobně a buď na sebe fakt hrdý,protože to tady v klubu fakt ocení,jseš hrdina se vším všudy bravo.
Tady s některými lidmi vyjít prostě nejde a já už o to ani nestojím a bohudík se přidám na druhou stranu a budu spokojená :jo .
JEŠTĚ ŽE TAKOVÍ NEJSOU TADY VŠICHNI.


Na to se dá říct jenom jedno. Za čárkou ve větě se dělá mezera!
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Jún 09, 2005 7:50 am

Přátelé, nějak se nám to vyhrotilo víc než je milé.
Fakt je, že tyhle konflikty vznikají v zárodku nejspíš neúmyslně, ale stupňují se až do osobních urážek a pak už to vůbec není pěkné.
Chápu kriterium "..Když mám pravdu/jsem v právu, tak si to přece nemůžu nechat líbit!" Jenže s tím ani tady na fóru, ale ani v práci nebo v životě existovat nelze. Když mi optička při výběru brýlí řekne "To je teď moderní, tomu nerozumíte.", tak přijde o pár tisíc výdělku a já si vyberu v jiné optice. A to vůbec nebyla vulgární. Měla si to nejdřív přeříkat v duchu.
Při psaní příspěvků je tu tlačítko "Náhľad". Slouží k tomu, aby si každý, než svůj příspěvek odešle, měl možnost ho ještě jednou zkontrolovat. Nejen kvůli chybám. Když si chci do někoho rejpnout, můžu ještě zhodnotit, jestli bych se třeba sám na jeho místě neurazil. Když si některé debaty pročítám, přímo cítím že některé výpady ten druhý nezkousne a zasmečuje zpět. Většinou jsem se trefil. Úmyslně nechci jmenovat u koho, pár lidí je teď naštvanejch a bylo by škoda je vytáčet ještě víc. Říkám škoda, protože i ti, kdo si právě vysloužili černý puntík, mají své zásluhy. Za tu dobu co sem píšou mockrát poradili nebo pomohli a bylo by škoda, kdyby se chtěli stáhnout úplně.
Takže už jen prosím: většina z nás už bezpečně ví koho a čím vytočit. Až budete mít svou odpověď napsanou, kliněte na "Náhľad" a popřemýšlejte jak se potom bude diskuse vyvíjet a jak skončí.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod dabel » Štv Jún 09, 2005 9:36 am

Ja len este raz zopakujem, ze toto riesenie budeme pouzivat len v KRAJNOM pripade. Obaja clenovia, ktori su momentalne na black liste (podotykam, ze B je male :lol ), sa dostavali do konfliktov neustale. A celu tuto opicarnu sme zaviedli vlastne preto, lebo pribudali staznosti clenov, preco s tym my admini nieco nespravime. Takze pri momentalnom stave na fore predpokladam, ze ked sa tito dvaja umravnia, nebudeme musiet black list pouzivat vobec.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod George » Štv Jún 09, 2005 10:00 am

Možná bych to jen upřesnil že ze svý strany sem se dostával do konfliktu pouze a vždy s jednou osobou . A pokud sem napsal něco co by jí snad mělo urazit, tak sem to napsal proto, že sem to tak chtěl. Nemám žaludek na to psát někomu výhružný SZ. Takovýhle věci nepraktikuji. A za puntík nebo jak to nazýváte se nehádám. Nemá to smysl, jednou ho mám tak ho mám. Těch 14 dní není nic. Zase tak moc se tu s ní nehádám! Pravidelně tak jednou za řtvrt roku :ho:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Jún 09, 2005 11:56 am

Pavel Rittich píše:Přátelé, nějak se nám to vyhrotilo víc než je milé.
Fakt je, že tyhle konflikty vznikají v zárodku nejspíš neúmyslně, ale stupňují se až do osobních urážek a pak už to vůbec není pěkné.
Chápu kriterium "..Když mám pravdu/jsem v právu, tak si to přece nemůžu nechat líbit!" Jenže s tím ani tady na fóru, ale ani v práci nebo v životě existovat nelze. Když mi optička při výběru brýlí řekne "To je teď moderní, tomu nerozumíte.", tak přijde o pár tisíc výdělku a já si vyberu v jiné optice. A to vůbec nebyla vulgární. Měla si to nejdřív přeříkat v duchu.
Při psaní příspěvků je tu tlačítko "Náhľad". Slouží k tomu, aby si každý, než svůj příspěvek odešle, měl možnost ho ještě jednou zkontrolovat. Nejen kvůli chybám. Když si chci do někoho rejpnout, můžu ještě zhodnotit, jestli bych se třeba sám na jeho místě neurazil. Když si některé debaty pročítám, přímo cítím že některé výpady ten druhý nezkousne a zasmečuje zpět. Většinou jsem se trefil. Úmyslně nechci jmenovat u koho, pár lidí je teď naštvanejch a bylo by škoda je vytáčet ještě víc. Říkám škoda, protože i ti, kdo si právě vysloužili černý puntík, mají své zásluhy. Za tu dobu co sem píšou mockrát poradili nebo pomohli a bylo by škoda, kdyby se chtěli stáhnout úplně.
Takže už jen prosím: většina z nás už bezpečně ví koho a čím vytočit. Až budete mít svou odpověď napsanou, kliněte na "Náhľad" a popřemýšlejte jak se potom bude diskuse vyvíjet a jak skončí.

To jsi krásně napsal a je to po dlouhé době od někoho tady rozumná myšlenka,kterou si obávám někteří tady nevezmou k srdci,protože jsou nevyzrálí.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Štv Jún 09, 2005 12:26 pm

Black píše:To jsi krásně napsal a je to po dlouhé době od někoho tady rozumná myšlenka,kterou si obávám někteří tady nevezmou k srdci,protože jsou nevyzrálí.

Zeby konstruktivna sebakritika? :lol
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Suky » Štv Jún 09, 2005 12:28 pm

Black píše:
Pavel Rittich píše:Přátelé, ...

To jsi krásně napsal a je to po dlouhé době od někoho tady rozumná myšlenka,kterou si obávám někteří tady nevezmou k srdci,protože jsou nevyzrálí.


Hlásím se dobrovolně o puntík, protože kdyby jste mohli slyšet, co jsem si pomyslel po přečtení předcházejícího, vyhodili by jste mne na hodinu.

A protože jste to slyšel nemohli, zasloužím si jen ten puntík.

Slovy klasika : Ivánku, vůbec nic si nepochopil.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod George » Štv Jún 09, 2005 12:55 pm

Black píše:protože jsou nevyzrálí.
Řekl bych že pro tebe je ta funkce náhled velice důležitá, páč zase reješ do jiných!
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Black » Štv Jún 09, 2005 1:00 pm

George píše:
Black píše:protože jsou nevyzrálí.
Řekl bych že pro tebe je ta funkce náhled velice důležitá, páč zase reješ do jiných!

Pro tebe,ale také páč děláš to stejné,tak se nad sebou zamysli.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Black » Štv Jún 09, 2005 1:02 pm

Suky píše:
Black píše:
Pavel Rittich píše:Přátelé, ...

To jsi krásně napsal a je to po dlouhé době od někoho tady rozumná myšlenka,kterou si obávám někteří tady nevezmou k srdci,protože jsou nevyzrálí.


Hlásím se dobrovolně o puntík, protože kdyby jste mohli slyšet, co jsem si pomyslel po přečtení předcházejícího, vyhodili by jste mne na hodinu.

A protože jste to slyšel nemohli, zasloužím si jen ten puntík.

Slovy klasika : Ivánku, vůbec nic si nepochopil.

Suky radši nebudu komentovat,co jsi napsal,ale musela bych být moc sprostá ,kdybych se k tomu vyjádřila :jo
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod dabel » Štv Jún 09, 2005 1:18 pm

Black píše:Suky radši nebudu komentovat,co jsi napsal,ale musela bych být moc sprostá ,kdybych se k tomu vyjádřila :jo

Marketo, tak sme sa pobavili a teraz zase raz trosku vazne... len sa robis, alebo si naozaj nepochopila, ze Pavel pise HLAVNE o Tebe??? :|
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Kris » Štv Jún 09, 2005 1:43 pm

dabel píše:
Black píše:Suky radši nebudu komentovat,co jsi napsal,ale musela bych být moc sprostá ,kdybych se k tomu vyjádřila :jo

Marketo, tak sme sa pobavili a teraz zase raz trosku vazne... len sa robis, alebo si naozaj nepochopila, ze Pavel pise HLAVNE o Tebe??? :|


to je ten automaticky rezim, o ktorom som hovoril...
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod Black » Štv Jún 09, 2005 1:46 pm

dabel píše:
Black píše:Suky radši nebudu komentovat,co jsi napsal,ale musela bych být moc sprostá ,kdybych se k tomu vyjádřila :jo

Marketo, tak sme sa pobavili a teraz zase raz trosku vazne... len sa robis, alebo si naozaj nepochopila, ze Pavel pise HLAVNE o Tebe??? :|

Pochopila a vše,co tady čtu mě stačí,abych si o každém udělala obrázek.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod TomAnt » Štv Jún 09, 2005 1:47 pm

Kris píše:
dabel píše:
Black píše:Suky radši nebudu komentovat,co jsi napsal,ale musela bych být moc sprostá ,kdybych se k tomu vyjádřila :jo

Marketo, tak sme sa pobavili a teraz zase raz trosku vazne... len sa robis, alebo si naozaj nepochopila, ze Pavel pise HLAVNE o Tebe??? :|


to je ten automaticky rezim, o ktorom som hovoril...


:jo
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť