Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Fotografie clenov

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Fotografie clenov

Poslaťod TomAnt » Ned Máj 29, 2005 9:51 pm

Drahi priatelia,
na EMM2005 nam tak z rozhovorov vyplynulo, ze by nebolo zlym pocinom, umiestnit sem fotografie ludi, clenov, aby sme aspon trosku tusili, s kym mame tu cest.
Takze, kto ma zaujem umiestnit svoje foto na web, resp, kto si mysli ze je to dobry napad a nehanbi sa za seba, poslite mi/nam vlastnu fotku, tu ktoru chcete aby sme sam dali, a spravime taky zoznamcek s danou fotkou, aby sme sa krasne nabuduce spoznali na prvy pohlad. Dik.
Naposledy upravil TomAnt dňa Sob Jún 03, 2006 9:20 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Luke.cz » Ned Máj 29, 2005 10:08 pm

TomAnt píše:Drahi priatelia,
na EMM2005 nam tak z rozhovorov vyplynulo, ze by nebolo zlym pocinom, umiestnit sem fotografie ludi, clenov, aby sme aspon trosku tusili, s kym mame tu cest.
Takze, kto ma zaujem umiestnit svoje foto na web, resp, kto si mysli ze je to dobry napad a nehanbi sa za seba, poslite mi/nam vlastnu fotku, tu ktoru chcete aby sme sam dali, a spravime taky zoznamcek s danou fotkou, aby sme sa krasne nabuduce spoznali na prvy pohlad. Dik.


Vem si kterou fotku chceš, stejně všude vypadám jak debil. :ho:

Akt: Tzn. že souhlasím, Steva jsem sice viděl v Jelce, ale nějak mi unikl, zrovna jako Krenštík, takže jsem ho teď taky prve nepoznal. Tak jak v Brně Krenštíka :oops
Naposledy upravil Luke.cz dňa Ned Máj 29, 2005 10:12 pm, celkovo upravené 1
VOLVO V70 Momentum D5, 2007
VOLVO S60 SUmmum D5, 2004
Obrázok užívateľa
Luke.cz
Luke.CZ
Luke.CZ
 
Príspevky: 1664
Registrovaný: Ned Aug 29, 2004 12:30 pm
Bydlisko: Valtice

Poslaťod Krenštík » Ned Máj 29, 2005 10:08 pm

Dobry napad :jo

Treba Steva jsem si predstavoval uplne jinak :ho:
P.S. v BRNE JSEM TE TAKY NEPOZNAL, A V JELCE MI UTEKLO LIDI :ho:


Obrázok :ho:
Naposledy upravil Krenštík dňa Ned Máj 29, 2005 10:18 pm, celkovo upravené 2
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Suky » Ned Máj 29, 2005 10:11 pm

Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Peter Borek » Ned Máj 29, 2005 11:01 pm

Myslim ze sme to uz raz riesili.
Ale ja mam taky navrh (asi admini budu hromzit) ze v galerii alebo zozname clenov by mohla byt foto ako na obcianke a gdo ma zaujem tak si ju tam hodi.
Co vy nato?
Prip. to nejak vyladit.

To je moj 300-ty jubilejny prispevok!!!!
Naposledy upravil Peter Borek dňa Pon Máj 30, 2005 10:15 am, celkovo upravené 1
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod tgala » Ned Máj 29, 2005 11:09 pm

Ja som za Fotky. A je mi dost jedno, akym sposobom sa to bude riesit. Davajte sem nejake navrhy a snad sa najde nejaky kompromis, a potom sa zrealizuje :ho:
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Honza » Ned Máj 29, 2005 11:27 pm

Jsem taky pro..tady jedna moje..

Obrázok
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod tgala » Ned Máj 29, 2005 11:28 pm

Honzo, ty si skoro taky pekny ako ja :ho:
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Bootleg » Ned Máj 29, 2005 11:38 pm

Krenštík píše:Dobry napad :jo

Treba Steva jsem si predstavoval uplne jinak :ho:
P.S


Hehe, ako? :lol Zombie? Nie si daleko od pravdy.. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Pon Máj 30, 2005 12:16 am

Takze ja to navrhujem nasledovne:
Ak by som mohol poprosit Sukyho, zeby v case osobneho volna, skusil zapracovat fotku clena, do profilu uzivatela, proste tak ako ked si kliknem na cloveka, aby sa mi ukazali nielen jeho data, link na jeho auto, ale aj jeho fotka. Ako tam tie fotky budeme ladovat, skus nieco navrhnut, ci to nechat na ludoch, ale obmedzit velkost na presny pocet pixelov, alebo to tam budeme ladovat my, momentalne som taky unaveny, ze nad tym nedokazem moc premyslat :ho: T.j. je to taka dlhodoba misia, ako to spravit, idealne asi takto nejak + potom by sme na hlavny web dali zas nejake PHPcko, ktore by generovalo tabulku iba s linkami na celnov, ktori maju foto a v tej tabulke by uz to male foto bolo automaticky spravene. Tak, aby ked pozriem v tabulke na fotku, poviem si jeeeeej, toho som videl, kto to je? A kliknem vedla na linku a mam to... hm? Diiiik.
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Pon Máj 30, 2005 7:24 am

Chcete to ještě nějak upřesnit, nebo tomu necháme volný průběh? Myslím jestli foto jako na řidičák - portrét zblízka, nebo celou postavu atd?
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Honza » Pon Máj 30, 2005 7:29 am

Pavel Rittich píše:Chcete to ještě nějak upřesnit, nebo tomu necháme volný průběh? Myslím jestli foto jako na řidičák - portrét zblízka, nebo celou postavu atd?


Z profilu a zepředu..na zdi musí být namalovaný měřítko a v ruce musíš držet číslo. Jako je to v americkejch filmech, když nastupujou do vězení.. :ho:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Peter Borek » Pon Máj 30, 2005 7:57 am

TomAnt píše:Takze ja to navrhujem nasledovne:
Ak by som mohol poprosit Sukyho, zeby v case osobneho volna, skusil zapracovat fotku clena, do profilu uzivatela, proste tak ako ked si kliknem na cloveka, aby sa mi ukazali nielen jeho data, link na jeho auto, ale aj jeho fotka. Ako tam tie fotky budeme ladovat, skus nieco navrhnut, ci to nechat na ludoch, ale obmedzit velkost na presny pocet pixelov, alebo to tam budeme ladovat my, momentalne som taky unaveny, ze nad tym nedokazem moc premyslat :ho: T.j. je to taka dlhodoba misia, ako to spravit, idealne asi takto nejak + potom by sme na hlavny web dali zas nejake PHPcko, ktore by generovalo tabulku iba s linkami na celnov, ktori maju foto a v tej tabulke by uz to male foto bolo automaticky spravene. Tak, aby ked pozriem v tabulke na fotku, poviem si jeeeeej, toho som videl, kto to je? A kliknem vedla na linku a mam to... hm? Diiiik.


JJ tak nejak som to myslel ja - uplne suhlasim.
MAZDA 626 GV Combi 2.Oi, r.v. 88
DAEWOO Nexia 1.5 16V 92 PS
Obrázok užívateľa
Peter Borek
Forum Guru
 
Príspevky: 1078
Registrovaný: Pon Nov 22, 2004 5:10 pm
Bydlisko: Michalovce

Poslaťod majki » Pon Máj 30, 2005 1:23 pm

Ja jsem za, neprotestuju, fotku poslu :ho:
To TGala: ty si o vela vyssi ako Honzik :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pon Máj 30, 2005 1:26 pm

Aj ja poslem foto, kde som pri RX8. Many thanks to RX-Man za prilezitost zajazdit si na RX-ke a odfotit sa s tymto krasnym autickom! :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Ďalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť