Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazdaklub.sk pro Firefox

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Mazdaklub.sk pro Firefox

Poslaťod Yenix » Pon Mar 21, 2005 10:27 pm

Uvítal bych úpravu stránek mazdaklubu i pro alternativní prohlížeče (hlavně Firefox). MSIE už mi leze krkemmmm. :?:
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod Krenštík » Pon Mar 21, 2005 10:29 pm

To nejsi sam (mozilla), od adminu jsem zaslech neco pred EMM, spis az snad po. Takze musime cekat :twist:
Ja na to pouzivam Nokia Audio Manager, ma integrovany prohlizec, a neni to ten hnusny IE.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod tgala » Pon Mar 21, 2005 10:32 pm

Chysta sa zmena stranok (aj po stranke dizajnu), ale az po EMM. Teraz mame prioritu EMM a po nej bude priorita cislo jeden stranky. Urcite sa to bude robit, aby to fungovalo aj pri inych prehliadacoch ako IE :o)
Mazda 6 2,0i
Obrázok užívateľa
tgala
VIP 2008
 
Príspevky: 1363
Registrovaný: Pia Júl 23, 2004 12:05 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Krenštík » Pon Mar 21, 2005 10:34 pm

Co jsem říkal. :old :old :tlesk: :hura :ho: :vict :banan :old :old


:notme: :notme: :notme:
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod majki » Pon Mar 21, 2005 10:37 pm

tgala píše:Chysta sa zmena stranok (aj po stranke dizajnu), ale az po EMM. Teraz mame prioritu EMM a po nej bude priorita cislo jeden stranky. Urcite sa to bude robit, aby to fungovalo aj pri inych prehliadacoch ako IE :o)

Pravda pravda :o).
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod whitex » Pon Mar 21, 2005 10:50 pm

Mě to na FireFoxu jelo bez problémů, ale dělala mi problémy internet banka - takže jsem musel zpět na IE..... Byla to verze 0.8. - nevím, jaká je teď aktuální....
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod Suky » Pon Mar 21, 2005 11:13 pm

Yenix píše:Uvítal bych úpravu stránek mazdaklubu i pro alternativní prohlížeče (hlavně Firefox). MSIE už mi leze krkemmmm. :?:


Děláme na tom.

Nejvíc mne štve, že nemohu najít důvod, proč to pod FF nejede. A nejsme sami, co s tím máme problém.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Pon Mar 21, 2005 11:24 pm

Suky píše:Nejvíc mne štve, že nemohu najít důvod, proč to pod FF nejede. A nejsme sami, co s tím máme problém.

FF ma chybu primo ve svem jadru, takhle jsem to aspon vycet z mnoha for a diskuzi. Pry by to melo byt opraveno v dalsi revizi, ktera ale prijde kdovikdy :(.
A pod Operou to beha normalne?
A bavime se zde o http://www.mazdaklub.sk (ne forum.mazdaklub.sk ;))
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Yenix » Uto Mar 22, 2005 12:05 am

majki píše:
Suky píše:Nejvíc mne štve, že nemohu najít důvod, proč to pod FF nejede. A nejsme sami, co s tím máme problém.

FF ma chybu primo ve svem jadru, takhle jsem to aspon vycet z mnoha for a diskuzi. Pry by to melo byt opraveno v dalsi revizi, ktera ale prijde kdovikdy :(.
A pod Operou to beha normalne?
A bavime se zde o http://www.mazdaklub.sk (ne forum.mazdaklub.sk ;))


Ver. 1.0.1 vysla asi pred 14-ti dny.... A stejne to pod ni nende. Ale ja si pockam... :o)
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod majki » Uto Mar 22, 2005 12:22 am

Yenix píše:Ver. 1.0.1 vysla asi pred 14-ti dny.... A stejne to pod ni nende. Ale ja si pockam... :o)

To je verze, ne REVIZE :o). Revize bude az 1.1 :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Uto Mar 22, 2005 12:32 am

Hehe..kůl alternativní prohlížeče..A bez padesáté revize desáté verze na tom nejdou ani starodávný rámy.. :toto
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Suky » Uto Mar 22, 2005 12:57 am

Zkuste prosím teď, jestli FF funguje. Mi zatím mazdaklub.sk jede na ostro i na lokále (bacha na cache, zkuste klidně jinou příponu než předtím (sk místo cz nebo mazda626.sk)).

Brutálně jsem mu nařídil, aby pro FF udělal reload()

Není problém (s dnes už nedoporučovanými) rámy.
Nevím s čím je problém, některé weby s coolmenu a FRAME fungují, jiné ne. A nejen já nejsem schopen najít důvod.

Dokonce jsem dalek tvrdit, že to je chyba FF (i když to předpokládám). A ani na fóru coolmenu jsem nenašel ani nedostal odpověď.

Osobně používám FF několik měsíců a jsem spokojenější než s IE.
Nefunguje mi správně jen mazdaklub.sk a můj vlastní hokejový web :lol , kde z lenosti používám nestandardní rozšíření IE pro editaci článků.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Krenštík » Uto Mar 22, 2005 8:56 am

Honza píše:Hehe..kůl alternativní prohlížeče..A bez padesáté revize desáté verze na tom nejdou ani starodávný rámy.. :toto


No jo, ale nemusim mit strach pred viry a chybama IE, ktery ma taky plno oprav a zaplat, stejne jako vse od mrkosoftu. :fuck
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Krenštík » Uto Mar 22, 2005 9:02 am

Ta jsem to hned zkusil (mozilla) a ty horni odkazu funguji, takze si najedu mysi vyskoci mi dolu tabulka kliknu dejme tomu na nejakou 323 ta najede, ale znova uz to nejde, musim dat obnovit, najede znova hlavni stranka,ale i tak je to pokrok :tlesk:
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Suky » Uto Mar 22, 2005 9:06 am

Krenštík píše:Ta jsem to hned zkusil (mozilla) a ty horni odkazu funguji, takze si najedu mysi vyskoci mi dolu tabulka kliknu dejme tomu na nejakou 323 ta najede, ale znova uz to nejde, musim dat obnovit, najede znova hlavni stranka,ale i tak je to pokrok :tlesk:


Právě že by to mělo fungovat i po kliknutí.
Zkus prosím "Nástroje-Možnosti-Soukromí-Vyrovnávací disková paměť-Vymazat"
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Ďalší

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron