Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazdaklub.sk pro Firefox

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Krenštík » Uto Mar 22, 2005 9:22 am

tak to te zklamu, nejde to, pro ty co maji taky mozillu tak to neni tam kde psal suky ale UPRAVY-PREDVOLBY-ROZSIRENE NASTAVENI_VYROVNAVACI PAMET-VYCISTIT DISKOVOU PAMET
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Suky » Uto Mar 22, 2005 9:27 am

To jsi mne nezklamal, přímo jsi mne nasral !!!!
(Ne ty osobně ale popisovaný fakt : -)

Chceš říci že používáš čistou Mozzilu a nefunguje ti hlavní web?
To mi je novinka, dosud jsem jen věděl o problému s FF. (FF se představuje jako Mozzila)
Jakou máš verzi na jakém OS?
Jak dlouho ti to dělá...?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Krenštík » Uto Mar 22, 2005 9:31 am

Mam verzi tusim 1.7.2 predtim mi to fungovalo stejne( zari lonskeho roku, myslim ze to byla jeste nizsi verze) pak to nekdy prestalo fungovat uplne(nevim kdy :o) ) a ted uz zase funguje, jen jsem se nemohl divat na auta, vlastne jsem nemohl pouzit zadny odkaz co je pod tim obrazkem 626 na webu, v tech tabulkach dole uz pak vse fungovalo, jen pokud jsem se chtel podivat na neco jineho musel jsem znovu mackat F5

Jo jeste mam win xp prof., pouzivam ADSL, banka je ceska sporitelna a platebni kartu mam ... :ho: :ho: :ho: ale to uz te asi nezajima :ho:
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod Krenštík » Uto Mar 22, 2005 9:35 am

Nasel jsem na netu uz verzi 1.7.5 mam ji zkusit instalovat? treba tam uz to pojede.
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod cajnik » Uto Mar 22, 2005 9:38 am

Krenštík píše:Mam verzi tusim 1.7.2 predtim mi to fungovalo stejne( zari lonskeho roku, myslim ze to byla jeste nizsi verze) pak to nekdy prestalo fungovat uplne(nevim kdy :o) ) a ted uz zase funguje, jen jsem se nemohl divat na auta, vlastne jsem nemohl pouzit zadny odkaz co je pod tim obrazkem 626 na webu, v tech tabulkach dole uz pak vse fungovalo, jen pokud jsem se chtel podivat na neco jineho musel jsem znovu mackat F5

Jo jeste mam win xp prof., pouzivam ADSL, banka je ceska sporitelna a platebni kartu mam ... :ho: :ho: :ho: ale to uz te asi nezajima :ho:


Mam Mozillu tiez a podobne problemy.
Mazda 626 GD 2,0i sedan
Xedos 9 V6 2,3 Miller Cycle Engine 211hp
Obrázok užívateľa
cajnik
Komunikátor
 
Príspevky: 996
Registrovaný: Štv Jan 20, 2005 2:07 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Yenix » Uto Mar 22, 2005 10:04 am

Ve FireFoxu uz mi to fungujeee! Huraa :!!: To jste mi ale po ranu udelali radost :o)
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod Yenix » Uto Mar 22, 2005 10:06 am

Honza píše:Hehe..kůl alternativní prohlížeče..A bez padesáté revize desáté verze na tom nejdou ani starodávný rámy.. :toto


Si na chvili zkus FF a treba poznas, proc ho tolik lidi pouziva... :twist:
Why does Winamp whip the Llama's ass? :nevim
Obrázok užívateľa
Yenix
Komunikátor
 
Príspevky: 608
Registrovaný: Sob Mar 05, 2005 4:41 pm

Poslaťod Suky » Uto Mar 22, 2005 10:12 am

Yenix píše:
Honza píše:Hehe..kůl alternativní prohlížeče..A bez padesáté revize desáté verze na tom nejdou ani starodávný rámy.. :toto


Si na chvili zkus FF a treba poznas, proc ho tolik lidi pouziva... :twist:


Zbytečný flame.

FF má verzi 1.0.1
IE píše: 6.0.2900.2180.xpsp_sp2_rtm.040803-2158.

Osobně na první pohled nevidím velký rozdíl, ale pár drobností mi docela pomáhá.
A přitom je to drobná aplikace která kdyby odešla nevezme s sebou zbytek PC, jak to umí IE.....
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Uto Mar 22, 2005 10:53 am

Suky, great job. It's runnig :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod majki » Uto Mar 22, 2005 10:54 am

Yenix píše:Si na chvili zkus FF a treba poznas, proc ho tolik lidi pouziva... :twist:

Jedno mu ale uprit nemuzes :o). Je to uplne stejny pripad jako Miranda: nez ho pretvoris pomoci addons do podoby, v ktere ho chces mit, stravis nad tim dooost casu :o).
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Uto Mar 22, 2005 11:19 am

majki píše:Suky, great job. It's runnig :ho:


Bohužel neodstranil jsem příčinu, jen (snad) následek.

A mimochodem, ani Mirandu ani FF jsem nepřetvářel k obrazu svému. Na to nemám čas. Vyhovují mi tak jak jsou.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Krenštík » Uto Mar 22, 2005 11:55 am

ja jsem chvilku pretvarel,. mozille jsem naistaloval vsechny plug-iny a miranda, tam jsem nepretvarel nic, ta mi vyhovuje, vlastne jsem jen nstaloval smajliky, jinak nic, oboje funguje bez problemu, a je mi to prijemnejsi nez IE resp. ICQ . :jo
Každá cesta jednou končí.....
Mám rád velké a silné stroje, čím větší, tím líp. ( p.s. už nee - MX 5 :hmmhmm )
Obrázok užívateľa
Krenštík
VIP 2007
 
Príspevky: 2186
Registrovaný: Pia Sep 03, 2004 11:10 pm
Bydlisko: Jižní morava
Znalosť automobilov: 7. Nemám problém rozobrať a zložiť motor či prevodovku a adekvátne k tomu ostatné sučasti auta

Poslaťod majki » Uto Mar 22, 2005 12:04 pm

No nevim jak jinym, ale me treba FF po ciste instalaci neotviral odkazy z nekterych stranek, nebo z Outlooku, ICQ, Strongu atd. do noveho TABu, ale do uplne noveho FF. Coz me dost vadilo. No a pak jsem si jeste samozrejme dotvoril takovy vychytavky, jako je prehravac FoxyTunes, Tabbrowser (vice funkci pro samotne TABy) atd.
Miranda, heh, no, pouzival jsem ji dva dny, pak jsem se vratil k Trilianu, ktery me osobne vyhovoval ze vsech nejvice. Pak jsem ale objevil ICQ 5 :ho: a zatim si nemam na co stezovat :o). Umi uz obejit ochranu CDMA proti posilani dat pres ICQ, ma dobre zpracovanou historii (coz ja potrebuju :o) se svou deravou hlavou :ho:) a vubec mi prijde takovy pratelstejsi no :o).
Ale kazdy preferuje neco jinyho :), kazdemu se hodi neco jinyho atd.
Kazdopadne jsem rad, ze uz web beha i pod FF :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod bibop » Štv Aug 18, 2005 10:14 am

me blbne ten web pod Safari :(
bibop
Obrázok užívateľa
bibop
VIP 2005
 
Príspevky: 2619
Registrovaný: Uto Máj 17, 2005 4:01 pm
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod majki » Štv Aug 18, 2005 10:40 am

bibop píše:me blbne ten web pod Safari :(

Ano, blbne, pac v tom skriptu v menu je chyba...to menu je neco jako "plugin"...a holt autor udelal chybu, ale uz se k tomu nehlasi, kluci to jen prevzali a soupli to do designu naseho webu...vsecko bude, jen to chce cas...
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron