Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazdaklub web, PDA a obrázky

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Suky » Pia Feb 11, 2005 7:34 am

Driver píše:ja mam pripraveny letni DUNLOP SP 2020 SPORT tak sem na ne zvedavej,maj cca 80% zadek a 90%predek,koupil jsem je i s kolama EXCLUSIVE LINE 15',celkem me to vyslo na 9500,- myslim ze je to slusna cena na rok stari,co? bych sem dal i foto ale nevim jak kua :jo


Kua návod máš na první straně http://mazdaklub.sk nebo v menu "Naše Mazdy" :spik2
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Pia Feb 11, 2005 8:28 am

Suky píše:Kua návod máš na první straně http://mazdaklub.sk nebo v menu "Naše Mazdy" :spik2

Trochu uz te zacinam litovat :chi:, protoze to sam znam :?:, vecne otazky, ktere byly zodpovezeny 100x a dokonce uz je nekde umisten i presny navod...znam, znam, znam...
LIDI, CTETE!!! :jo
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Driver » Pia Feb 11, 2005 10:33 am

jen skoda ze se na ten navod nedostanu z PDA ani na "nase ma
dy",kdo delal ty stranky tak to opomel,velky PC nemam :prdel
Driver
Opytovateľ
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str Feb 09, 2005 12:58 am
Bydlisko: stredni cechy

Poslaťod Suky » Pia Feb 11, 2005 10:36 am

Driver píše:ja mam pripraveny letni DUNLOP SP 2020 SPORT tak sem na ne zvedavej,maj cca 80% zadek a 90%predek,koupil jsem je i s kolama EXCLUSIVE LINE 15',celkem me to vyslo na 9500,- myslim ze je to slusna cena na rok stari,co? bych sem dal i foto ale nevim jak kua :jo


Pokud jsi chtěl dát obrázek ne do své galerie ale zde do některého příspěvku, mrkni na následující příspěvky:

http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?t=1066
http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?t=1199
http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?t=767
Naposledy upravil Suky dňa Pia Feb 11, 2005 10:45 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Suky » Pia Feb 11, 2005 10:43 am

Driver píše:jen skoda ze se na ten navod nedostanu z PDA ani na "nase ma
dy",kdo delal ty stranky tak to opomel,velky PC nemam :prdel


Ne že bychom zapoměli, ale jsme líní :oops . Holt jsi rarita (i když já taky používám Treo - ale jen nouzově na cestách).

Všechny Magdy si můžeš zobrazit pomocí odkazu:
http://mazdaklub.sk/all_cars.php

Návod jak si vytvořit galerii:
http://mazdaklub.sk/add_car_help.htm

Jak jsem někde psal, pokud se budu nudit, zkusím udělat verzi pro PDA.
Ale pravděpodobnost je dost malá, to chce předělat prakticky vše. :skler
Nezkoušel jsi si nainstalovat podporu JavaScriptu pro sve PDA nebo nějaký jiný prohlížeč?
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod matey » Pia Feb 18, 2005 9:23 am

LOGO - gratuluji!
Jen se mi fakt to staré zdálo lepší, ale nad tím už plakat nebudeme, že? :o) Dotaz: proč je vlevo dole ta barevná plocha? Nezkusíte obtáhnout linku podél bílého tak jako na ostatních částech obvodu? Sorry, nic jsem nedělal a jen mám kecy, ale je to jen můj názor řečený nahlas :) A font písma udělat horizontálně o pár bodíků silnější?? :lol Ne ne, už mlčím :ho:
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Pia Feb 18, 2005 9:43 am

matey píše:LOGO - gratuluji!
Jen se mi fakt to staré zdálo lepší, ale nad tím už plakat nebudeme, že? :o) Dotaz: proč je vlevo dole ta barevná plocha? Nezkusíte obtáhnout linku podél bílého tak jako na ostatních částech obvodu? Sorry, nic jsem nedělal a jen mám kecy, ale je to jen můj názor řečený nahlas :) A font písma udělat horizontálně o pár bodíků silnější?? :lol Ne ne, už mlčím :ho:

Ne, Ne, Ne :ho:
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod matey » Pia Feb 18, 2005 9:48 am

majki píše:Ne, Ne, Ne :ho:

Ano ano, už nic neříkám .... :nene Bylo to vyváženosti ploch, nic osobního :lol
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Pia Feb 18, 2005 9:58 am

matey píše:
majki píše:Ne, Ne, Ne :ho:

Ano ano, už nic neříkám .... :nene Bylo to vyváženosti ploch, nic osobního :lol

Eeee :), ono jde o to, ze vecer prijde jeste poupravena verze do finalni podoby s par vychytavkami, ale od tehle se zase tak moc lisit nebude. Resilo se skoro do jedne rano :o)
Kdyby ztloustlo pismo, tak by slovo MAZDA splyvalo. Barevnou linku ...tos myslel jak? :)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Pia Feb 18, 2005 12:33 pm

..povedané slovami flegmatika "nemaj boja, šecko je tak, jak má byť".. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod matey » Pia Feb 18, 2005 2:47 pm

majki píše:Kdyby ztloustlo pismo, tak by slovo MAZDA splyvalo. Barevnou linku ...tos myslel jak? :)[/color]
MAZDA je v poho, ale v tom poli KLUB je dost bílé a velké pauzy mezi písmeny, tam bych nějaký pixlík přidal - do šířky. Tu linku - myslel jsem obtáhnout pod písmeny KL obdobně jako je pod .SK.CZ ((vykousnout z pravidelného čtyřúhelniku) Ale to fakt říkám jen proto žes měl na konci věty otazník, jsem si vědom že do toho nemám moc co mluvit :o) Nakonec - čím déle se na to logo dívám, tím víc se mi líbí tak jak je..... :jo
:wink
Obrázok užívateľa
matey
Komunikátor
 
Príspevky: 739
Registrovaný: Ned Jan 30, 2005 1:05 pm
Bydlisko: Brno

Poslaťod majki » Pia Feb 18, 2005 3:17 pm

matey píše:
majki píše:Kdyby ztloustlo pismo, tak by slovo MAZDA splyvalo. Barevnou linku ...tos myslel jak? :)[/color]
MAZDA je v poho, ale v tom poli KLUB je dost bílé a velké pauzy mezi písmeny, tam bych nějaký pixlík přidal - do šířky. Tu linku - myslel jsem obtáhnout pod písmeny KL obdobně jako je pod .SK.CZ ((vykousnout z pravidelného čtyřúhelniku) Ale to fakt říkám jen proto žes měl na konci věty otazník, jsem si vědom že do toho nemám moc co mluvit :o) Nakonec - čím déle se na to logo dívám, tím víc se mi líbí tak jak je..... :jo

Slovo KLUB by potom ale bylo neproporcionalni k slovu Mazda :). A s tou linkou, to bychom se zase vratili k tvaru "stare televize" :o)
Ale to logo je dobry :), jeste pockame na 3D glass verzi a budeeeeee to oneee :o)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť