Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

FUN

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

FUN

Poslaťod Kris » Uto Jan 18, 2005 3:06 pm

Som teraz tesne po obede, tak myslim na rozne nefiremne veci. A spomenul som si na moj napad co som mal uz davnejsie, len som to sem nenapisal.

Mali/mohli by sme mat polozku FUN.

kde by boli rozne kravinky ako napr. logo mazdy, nejake uletene fotky ,screensaver, notovy prepis pesnicky zoom zoom, logo klubu na mobil atd..atd.....chapete?
No proste rozne cacky...pre zabavu :spik2
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod TomAnt » Uto Jan 18, 2005 3:49 pm

Som za, proste nieco ako sekcia Download/Fun/Media/Games/Kadeco

Uz sme tu isteho casu riesili loga na mobil, tato sekcia by bola pre to ako stvorena...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Pavel Rittich » Str Jan 19, 2005 9:27 am

Kris píše:Som teraz tesne po obede, tak myslim na rozne nefiremne veci. A spomenul som si na moj napad co som mal uz davnejsie, len som to sem nenapisal.

Mali/mohli by sme mat polozku FUN.

kde by boli rozne kravinky ako napr. logo mazdy, nejake uletene fotky ,screensaver, notovy prepis pesnicky zoom zoom, logo klubu na mobil atd..atd.....chapete?
No proste rozne cacky...pre zabavu :spik2


:tleskam :tleskam :tleskam :tleskam
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Gothic » Str Jan 19, 2005 9:29 am

TomAnt píše:Som za, proste nieco ako sekcia Download/Fun/Media/Games/Kadeco

Uz sme tu isteho casu riesili loga na mobil, tato sekcia by bola pre to ako stvorena...



Jsem pro. Jen, prosim, misto "games" dejte neco jako "hry", myslim, ze dost firemnich firewallu vyraz "games" nepropusti.....napriklad nas :o)
I QUIT !
Gothic
Komunikátor
 
Príspevky: 890
Registrovaný: Štv Aug 05, 2004 8:09 am
Bydlisko: ČR

Poslaťod dabel » Str Jan 19, 2005 9:47 am

Jo jo, tie firewally su pekni buzeranti!
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron