Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Automatické menu a roztřídění Mazd

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Automatické menu a roztřídění Mazd

Poslaťod Suky » Štv Jan 13, 2005 12:37 am

Vážení přátelé.

Z důvodů různých a jiných jsme zprovoznili script na automatické generování menu našich galerií.

Aby to fungovalo, musel jsem roztřídit Mazdy podle modelů (klikněte na mazdaklub.sk - "Naše Mazdy").
Bohužel ne všichni mají dostatek údajů ve své galerii, takže jsem si občas sprostě tipnul.
Samozřejmě může být chyba taky v třídění.

Proto prosím všechny členy, aby si zkontrolovali své vozy a případně nedostatky mi poslali na email nebo napsali do tohoto tématu.

Jedna z nových věcí je, že můžete kliknout už na základní model - třeba 626 - a vyjedou vám všechny 626-ky v klubu. Nebo kliknete až na 626 GD a vyjedou ván jen GD :sok:

Konec hlášení :o)
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Bootleg » Štv Jan 13, 2005 1:44 am

Skvelá práca, Suky! :zit Roztriedenie je super, funguje to, je to prehľadné a pjeknéé.. :wink Thanks a lot!
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod majki » Štv Jan 13, 2005 8:00 am

Skvela prace, Suky...a muj napad ohledne galerii implementovan teprve bude nebo nebude vubec :cry ?
Dalsi vec, podle mych dostupnych informaci, se Mazda GV vyrabela az do roku 1997.
Dalsi vec, proc v zakladu chybi u Pavla Ritticha aspon obsah motoru? :o) (myslim tim, jak ma kazdy napsano Mazda 626 GD 2,2i 12V atd. atd.), tak Pavel tam ma jen Mazda 626 GD ;).

No nic, snad nejsem po ranu moc rypavy, jen poznamky, napady, pripominky :o).
Letim na zkousku, bye and have a nice day....
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Suky » Štv Jan 13, 2005 8:07 am

Leť na zkoušku, ale přistávej opatrně, ať neletíš ze zkoušky :o)

Majki, který Tvůj nápad? Buď jsem ho neslyšel nebo zapomněl :old

Ty ročníky mám ze dvou velmi informovaných zdrojů, základ třídění dal dohromady Steve a trochu upřesnil dej-f.

Pavel nemá obsah motoru protože ho neuvedl (anebo jsem to omylem smazal). Není problém doplnit, pokud tuto informaci dostanu.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Bootleg » Štv Jan 13, 2005 9:41 am

Inak Majki má asi pravdu s tým GV-čkom. Ešte to zistím, zdá sa mi, že jeden človek mal rok výroby 97 a v tom Comprex.. ??
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod TomAnt » Štv Jan 13, 2005 10:13 am

Sa ospravedlnujem, mozno u mna uviazol ten informacny tok ohladom Majkiho napadu, tak pre istotu este raz... Majki mal napad ze ked si kliknem na fotku auta v galerii a ta sa mi otvori v samostatnom okne, aby sa v tom okne dalo uz preklikavat ze dalsia fotka, dalsia fotka, dalsia fotka a tak...
Otazka znie, ci to tak chceme, v pripade ze hej, ake je to pracne a ci sa do toho Peter pusti...
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17889
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Kris » Štv Jan 13, 2005 10:47 am

TomAnt píše:Sa ospravedlnujem, mozno u mna uviazol ten informacny tok ohladom Majkiho napadu, tak pre istotu este raz... Majki mal napad ze ked si kliknem na fotku auta v galerii a ta sa mi otvori v samostatnom okne, aby sa v tom okne dalo uz preklikavat ze dalsia fotka, dalsia fotka, dalsia fotka a tak...
Otazka znie, ci to tak chceme, v pripade ze hej, ake je to pracne a ci sa do toho Peter pusti...


tiez som za..je to pohodlne .lepsie ako sa stale vracat na nahlady.
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod dabel » Štv Jan 13, 2005 10:50 am

Steve píše:Inak Majki má asi pravdu s tým GV-čkom. Ešte to zistím, zdá sa mi, že jeden človek mal rok výroby 97 a v tom Comprex.. ??

Jo, tak tak... GVcko sa robilo cely cas pocas vyroby GEcka (teda az do 09/97), ako 2.2i a Comprex.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky nemecky vyrobok + japonska polo-elektricka ('19 E53AMG + '20 RX450hL)
Obrázok užívateľa
dabel
VIP 2009
 
Príspevky: 7476
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Doma

Poslaťod Suky » Štv Jan 13, 2005 11:23 am

Ročník GV opraven do 1997
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Jan 13, 2005 2:16 pm

Ahoj Suky. Prosím o doplnění obsahu motoru - mám 626 GD 2,0 i, (podle techničáku prý i GLX ale to asi není pravda, nemá to klimu, tempomat a ani plynulou regulaci cyklovače). V galerii to mám, jestli jsem to měl doplnit ještě někam jinam, tak mi neseplo, ale v tom asi není problém. Poprvé jsem na naše stránky vlezl, když jsem se chtěl dozvědět, čím to vlastně jezdím a jestli to souhlasí s VIN. Tvůj přehled se mi líbí :poklona .
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod Suky » Štv Jan 13, 2005 2:43 pm

TomAnt píše:Sa ospravedlnujem, mozno u mna uviazol ten informacny tok ohladom Majkiho napadu, tak pre istotu este raz... Majki mal napad ze ked si kliknem na fotku auta v galerii a ta sa mi otvori v samostatnom okne, aby sa v tom okne dalo uz preklikavat ze dalsia fotka, dalsia fotka, dalsia fotka a tak...
Otazka znie, ci to tak chceme, v pripade ze hej, ake je to pracne a ci sa do toho Peter pusti...


Neměl by to být problém. :nene
Spíše je problém že jsem to neudělal už dávno :wc
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod Suky » Štv Jan 13, 2005 2:47 pm

Pavel Rittich píše:Ahoj Suky. Prosím o doplnění obsahu motoru - mám 626 GD 2,0 i, (podle techničáku prý i GLX ale to asi není pravda, nemá to klimu, tempomat a ani plynulou regulaci cyklovače). V galerii to mám, jestli jsem to měl doplnit ještě někam jinam, tak mi neseplo, ale v tom asi není problém. Poprvé jsem na naše stránky vlezl, když jsem se chtěl dozvědět, čím to vlastně jezdím a jestli to souhlasí s VIN. Tvůj přehled se mi líbí :poklona .


Doplněno. Já se přiznám, že jsem moc neprocházel všechny kolonky, abych zjistil jemné rozdíly.
Jen v případě (hlavně 323-ky) když jsem nevěděl typ jsem procházel další údaje.
Obrázok užívateľa
Suky
Administrator VIP2011
Administrator VIP2011
 
Príspevky: 2883
Registrovaný: Uto Mar 09, 2004 2:00 am
Bydlisko: Kopřivnice
Znalosť automobilov: 5. Trúfam si na elementárny servis, ako je výmena vadnej žiarovky, výmena brzdných kotúčov a pod.

Poslaťod majki » Štv Jan 13, 2005 5:19 pm

TomAnt píše:Sa ospravedlnujem, mozno u mna uviazol ten informacny tok ohladom Majkiho napadu, tak pre istotu este raz... Majki mal napad ze ked si kliknem na fotku auta v galerii a ta sa mi otvori v samostatnom okne, aby sa v tom okne dalo uz preklikavat ze dalsia fotka, dalsia fotka, dalsia fotka a tak...
Otazka znie, ci to tak chceme, v pripade ze hej, ake je to pracne a ci sa do toho Peter pusti...

Diky za vypsani :o).

A Suky, clovek nemuze myslet na vsechno, takze klid, od toho jsme tu my, abychom prisli s navrhy, napady, postrehy ;)
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť