Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazdaklub hlada grafika

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Mazdaklub hlada grafika

Poslaťod TomAnt » Pon Aug 04, 2008 3:39 pm

Caute caute...

Ako uz titulka napoveda, Mazdaklub hlada grafika pre prilezitostnu tvorbu bannerov a inej grafiky pre potreby webu ci zrazov.
Kazda pomoc je vitana.

Idealny adept by mal mat esteticke a graficke citenie, Mazda-srdce a keby vedel ukazat nejake svoje prace, pripadne dat navrhy uz pre Mazdaklub web banner, bolo by to super. Jo a nemusel by po 3-4 rokoch vyzadovat stiahnutie vsetkych svojich prac z webu, rozumej, nechce sa mi to riesit zmluvami o dielo a podobne... chlapska (chlapsko-babska) dohoda by mohla stacit si myslim...

Dakujem a ocakavam ponuky :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Tomiasko » Sob Aug 30, 2008 3:25 pm

Zdravim vsetkych,

dnes 30.8.08 na zraze v Piestanoch na Carat tuning party som sa rozpraval s par ludmi z Mazda klubu prave o webe a dostal som info,ze sa zhana novy grafik.
Dovolujem si ponuknut svoje zrucnosti a skusenosti v oblasti webovej grafiky, v ktorej posobim uz mnoho rokov a mam za sebou niekolko stoviek spickovych grafik a webov.
Referencie mojich prac najdete na adrese http://www.webgrafik.sk.
Velmi rad sa vrhnem na mazdaklub, ci uz zrazove veci, reklamu, bannery ale aj samotny web. Kompetentni nech sa ozvu na moj mail uvedeny na webe a dohodneme co dalej. Nerobim si ziadne naroky na autorske prava a podobne nezmysly. Vytvorene veci budu automaticky vlastnictvom Mazda klubu.
Zmenil som nick na Tom.
Tomiasko
VIP 2007
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Str Aug 09, 2006 6:58 pm
Bydlisko: Trenčín

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron