Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Mazdaklub zahlavie

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Poslaťod Black » Ned Jan 09, 2005 12:26 pm

TomaAnt píše:To je dobry mechanik - kamarat...

To není můj kamarád a nikdy nebyl a nebude,ale za dobrého mechanika jsem ho považovala,ale on je ten nejhorší.Sama bych to udělala lépe a to nejsem automechanik. Budu teď muset sklapnout uši a sypat si popel na hlavu a požádat mého známého autoklempíře,aby to udělal znova.Je to kamarád a měl to původně dělat,ale nebyl k sehnání solidní lakýrník a tak mě ten můj nyní už bývalý mechanik přemluvil,že to udělá on a tak to dopadlo.
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Ned Jan 09, 2005 12:29 pm

Neošetril zvray, pravdepodobne asi ani zvárať nevie a tepelne veľmi ovplyvnil okolitý plech..je málo ľudí, ktorí dokážu kvalitne zvárať.
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Black » Ned Jan 09, 2005 12:31 pm

Steve píše:Neošetril zvray, pravdepodobne asi ani zvárať nevie a tepelne veľmi ovplyvnil okolitý plech..je málo ľudí, ktorí dokážu kvalitne zvárať.

Moc ublížil mé milované GD :buuu: :buuu: :buuu: .
Jedna Mazda nestačí :-)

www.cx7.cz
Obrázok užívateľa
Black
NadMazďák
 
Príspevky: 13851
Registrovaný: Str Júl 18, 2012 5:05 pm
Bydlisko: Tihany, Morva
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Bootleg » Ned Jan 09, 2005 12:33 pm

Všetko sa dá opraviť. Aj táto fušerská práca..ja som ešte pred zimou auto nechcel robiť, nech hrdza vykvitne naplno tam, kde bola skrytá, no len nie je sneh a ani mokro, takže stále čakám.. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod George » Ned Jan 09, 2005 1:15 pm

Doktor píše:
George píše:GD je náhodou pila :spik2


Bezzuba :lol :lol :lol

Když hodně vytočíš jedničku a rychle zařadíš dvojku, tak že nestíhají synchrony tak slyšíš zubů že by ses nedopočítal :ho:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím
Mazda 6 - 100kW turbo diesel
Obrázok užívateľa
George
NadMazďák
 
Príspevky: 5415
Registrovaný: Uto Júl 01, 2003 8:28 pm
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod Doktor » Ned Jan 09, 2005 5:15 pm

Steve píše:bude to robiť človek, ktorý auto po totálnej havárii dokáže opraviť tak, že yvzerá ako nové, dokonca aj lícovanie jednotlivých dielov je ako z výroby. Len si za to aj zapýta..


No tak ak raz niekedy nedajboze budem musiet nieco podobneho robit, tak ma s nim zoznamis. Zatial to nemam v plane (o nicom neviem), ale nikdy nevies, kedy motyka vystreli. :|
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Bootleg » Ned Jan 09, 2005 5:21 pm

Doktor píše:No tak ak raz niekedy nedajboze budem musiet nieco podobneho robit, tak ma s nim zoznamis. Zatial to nemam v plane (o nicom neviem), ale nikdy nevies, kedy motyka vystreli. :|


No jo, ale to budeš musieť prísť na východ. :wink
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Doktor » Ned Jan 09, 2005 5:22 pm

Steve píše:No jo, ale to budeš musieť prísť na východ. :wink


Co by som ja stary blazon nespravil pre moj stary crep? :lol Okrem toho uz som tam davno nebol, rad sa tam zase pozriem.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Bootleg » Ned Jan 09, 2005 5:33 pm

Doktor píše:Co by som ja stary blazon nespravil pre moj stary crep? :lol Okrem toho uz som tam davno nebol, rad sa tam zase pozriem.


Jo, tak keď by bude robiť moju 626, tak môžeš pribehnúť a budeš vidieť.. :)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod Doktor » Ned Jan 09, 2005 5:59 pm

Steve píše:Jo, tak keď by bude robiť moju 626, tak môžeš pribehnúť a budeš vidieť.. :)


OK, vyzera to na dobry vylet, preco nie, daj vediet s predstihom, aby som to nejako zariadil v robote.
Caterham CSR R500
Obrázok užívateľa
Doktor
VIP 2013
 
Príspevky: 6540
Registrovaný: Pon Okt 04, 2004 2:02 pm
Bydlisko: Praha, Bratislava, United Kingdom

Poslaťod Honza » Ned Jan 09, 2005 5:59 pm

Na jarním banneru musí být samozřejmě GD..Protože GD na jaře celý rozkvete..jako jarní příroda :ho:
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Poslaťod Kris » Ned Jan 09, 2005 6:04 pm

Honza píše:Na jarním banneru musí být samozřejmě GD..Protože GD na jaře celý rozkvete..jako jarní příroda :ho:


...dobrá tráva kamo... :spik2
Každý sa sťažuje na málo peňazí, ale nikto sa nesťažuje na nedostatok rozumu :)
Obrázok užívateľa
Kris
VIP 2008
 
Príspevky: 6765
Registrovaný: Pon Aug 16, 2004 9:41 am
Znalosť automobilov: 3. Mam už čosi odjazdené, začínam sa rozhliadať po olejoch, filtroch a spotrebnom materiáli.

Poslaťod majki » Ned Jan 09, 2005 7:24 pm

Kris píše:
Honza píše:Na jarním banneru musí být samozřejmě GD..Protože GD na jaře celý rozkvete..jako jarní příroda :ho:


...dobrá tráva kamo... :spik2

White rabbit, super model :spik2 , Obrázok chapes ma bratu, nie? :mrk
Fabbrica Italiana Automobili Torino
Obrázok užívateľa
majki
Administrator VIP 2009
Administrator VIP 2009
 
Príspevky: 11830
Registrovaný: Str Apr 28, 2004 9:28 pm
Bydlisko: metropolitan
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Honza » Ned Jan 09, 2005 8:16 pm

Kris píše:
Honza píše:Na jarním banneru musí být samozřejmě GD..Protože GD na jaře celý rozkvete..jako jarní příroda :ho:


...dobrá tráva kamo... :spik2


Patrně neznáš i jiný význam slova rozkvést..tak to ti napovím..používá se ve spojení auta a projevení se koroze :spik2
626 krasavice jak sviňa

Pokaždé když onanujete Bůh zabije koťátko!
Obrázok užívateľa
Honza
Forum Guru
 
Príspevky: 1799
Registrovaný: Str Máj 14, 2003 9:37 am

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť