Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Co je nove, ako sa dari?

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Co je nove, ako sa dari?

Poslaťod yano » Str Júl 02, 2008 10:43 pm

Davno som Vas nebol kuknut, co je nove, ako sa kto ma? Ako sa dari klubu?
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Poslaťod TomAnt » Štv Júl 03, 2008 9:53 am

A kdeze si bol? Sa pochval ty co mas nove, ako ficia auta a tak :)
Obrázok užívateľa
TomAnt
Administrator VIP2012
 
Príspevky: 17888
Registrovaný: Sob Feb 02, 2002 1:06 pm
Bydlisko: Bratislava
Znalosť automobilov: 4. Viem ako funguje motor, viem aké sú základné a dôležité časti auta a ako principiálne fungujú.

Poslaťod yano » Štv Júl 03, 2008 10:18 am

aaaale zmenil som pracu, resp. no zrusil som pracu a snazim sa pretlkat nejako sam :-)

auta? stale mam obe mazdule, eFka caka na servis - mi asi pustilo nejake tesnenie a zhltlo to asi tak 100 galonov oleja a GTXr caka na novy obal prevodovky, takze vlastne obe stoja a cakaju az sa im niekto povenuje. Ale s GTXr mam stale plany, len tam treba prerobit komplet prevodovku + diferencialy + poloosi z nejakeho ineho (silnejsieho) auta, lebo ked s tym jazdis tak kazdu chvilku nieco odide, predsa len je to stavane na skoro polovicky krutak. Takze prevody rad radom je jedno aky stupen, trojka, stvorka a podobne ;-)

Realne vkuse jazdim na Roadsteri, som si zamiloval to auticko je vazne super, som rad ze som si ho kupil, dva miesta v drvivej vacsine pripadov bohato stacia, v zime je s nim srandy kopec a v lete tiez. takze to je asi tak v skratke o mne, nic extra zaujimave. co ty?
Obrázok - Roadster maniac
Obrázok užívateľa
yano
VIP 2007
 
Príspevky: 1151
Registrovaný: Str Apr 26, 2006 3:31 pm
Bydlisko: 323F [BA]

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť