Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Kam se letos kdo s Mazdcí chystáte Aneb kdo dojede nejdal ?

Oficiálne aj neoficiálne. Máte nápad ako obohatiť MazdaKlub.sk web? Nové rubriky? Postrehy?

Re: Kam se letos kdo s Mazdcí chystáte Aneb kdo dojede nejdal ?

Poslaťod dopr » Štv Máj 29, 2008 11:51 pm

Hlavni plaze jsou bez problemu pristupne. Pak je tam ale jeste spousta malych inkognito plazicek, ktere jsou pristuplne bud hure, nebo jen od vody.
Oblast Capo Vaticana je vetsi, resp. Capo Vaticano se jmenuje cely ten mys. Okolo jsou pak mensi mestecka a potom samotne mesto Capo Vaticano.
Obrázok

Ja jsem si nasel ubytovani 200m od plaze v residenci s vlastni plazi (kterou ale asi zas tak moc vyuzivat nebudeme :) ), plazovym servisem v cene, malym barem na plazi a privatni cestou od residence k plazi :ho:
.: MX-5_NB, 1.8, 103kW/140 HP, L.S.D, 6 gears, Nardi Torino :. Obrázok
Obrázok užívateľa
dopr
Forum Guru
 
Príspevky: 1234
Registrovaný: Uto Jún 26, 2007 4:49 pm
Bydlisko: Senetářov, BRNO
Znalosť automobilov: 6. Bežne si robím drobné opravy a úpravy na aute, automechanika potrebujem výnimočne.

Poslaťod Mikey626 » Ned Jún 01, 2008 1:06 pm

No ja idem naprv kupit xedosa (za 10 dni bude uz doma) :jupi
No a potom niekedy koncom augusta ho pojdem prevetrat na dlhu trasu.
Moznosti su dve:
bud pojdem pozret sestru do Palma de Mallorca. 1870 km do Barcelony a odtial trajekt do Palmy.
alebo
severska trasa polsko, litva, estonsko, finsko, svedsko, dansko, nemecko a domov :-)

No uvidime, ale asi skor ta palma kedze to by bola dovolenka na par tyzdnov kdezto ta severska trasa je len vozenie sa s pol dnovymi zastavkami v mestach a to sa mi samemu moc nechce... Alebo zeby sa niekto pridal na seversku? :ho:
Driving Xedos is like flying without taking off...
Obrázok užívateľa
Mikey626
VIP 2009
 
Príspevky: 725
Registrovaný: Sob Dec 08, 2007 2:58 pm
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Mazdaklub

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť