Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

pokuta 2000 sk

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Bootleg » Pia Mar 16, 2007 11:54 am

maros píše:ja som tiež dnes nesvietil... v meste sa mi to zdá zbytočné... mimo obce... jasné... ale keby niekto nevidel červené auto tak nemá čo robiť podľa mňa za volantom... :lol :suns


Presne tak, v meste je to zbytocne aj podla mna, vacsinou sa aj tak auta hybu priemernou rychlostou do 40 kmh a za sebou, takze sa vidia dostatocne dobre. A ja si myslim, ze kto nevidi vobec, tiez by nemal sadat za volant. :)

Co sa tyka svietenia obrysovkami, normalne by som nimi nesvietil, ale toto auto ma obrysovky v narazniku mimo svetiel a velmi sa mi to paci, no.. A je mi jedno, co si myslia policajne zlozky nejakeho statu.. :o)
Bootleg
NadMazďák
 
Príspevky: 8488
Registrovaný: Uto Mar 18, 2008 8:07 pm

Poslaťod tomasicek » Pia Mar 16, 2007 4:09 pm

Steve píše:
maros píše:ja som tiež dnes nesvietil... v meste sa mi to zdá zbytočné... mimo obce... jasné... ale keby niekto nevidel červené auto tak nemá čo robiť podľa mňa za volantom... :lol :suns


Presne tak, v meste je to zbytocne aj podla mna, vacsinou sa aj tak auta hybu priemernou rychlostou do 40 kmh a za sebou, takze sa vidia dostatocne dobre. A ja si myslim, ze kto nevidi vobec, tiez by nemal sadat za volant. :)

Co sa tyka svietenia obrysovkami, normalne by som nimi nesvietil, ale toto auto ma obrysovky v narazniku mimo svetiel a velmi sa mi to paci, no.. A je mi jedno, co si myslia policajne zlozky nejakeho statu.. :o)



Ja mam tiez obrysovky mimo svetiel a nepaci sa mi to :roll

Mne sa pacia ked svetla svietia..... a cez den prosim nech si ludia nesvietia ale rano a vecer ked je sero je to nebezpecne ako svina...
tomasicek
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2705
Registrovaný: Str Nov 02, 2005 6:28 pm

Poslaťod djorkef » Sob Apr 07, 2007 12:05 am

No tu pokutu radsej zaplat cim skor, oni ty to potom zrataju tak ako mne ked som nezaplatil 1000,- Sk pokutu a za 2 a 1/2 roka mi dosiel papier rovno od exekutora, ze mam uhradit 4000,- Sk !!! Po vzajomnom telefonate sa mi to podarilo s nim zbit aspon na 3.500,- Sk
Takze to radsej zaplat, oni si na tebe casom spomenu a potom budes CVAKAT !!! :hanged
Neznašam VW Gruppe !!!
Obrázok užívateľa
djorkef
VIP 2007
 
Príspevky: 95
Registrovaný: Str Okt 18, 2006 9:33 pm
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Enzo » Pia Apr 13, 2007 8:16 am

JA som dostal vcera pokutu 2000. Po 4 mesiacoch som vytiahol auot z garaze, idem sa previezt konecne na niecom normalnom a v tom zeleni muzickovia. Kuk na STK a bolo to. No co uz. BUdem sa vozit na Skodovecke, nez si to vybavim. Kuk na Skodovecku a STK aj EK tiez v prdeli. No.........Esteze mame doma tych aut viac. :lol
kazdy kon navyse potesi
Obrázok užívateľa
Enzo
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2634
Registrovaný: Pia Jún 17, 2005 2:00 pm
Bydlisko: Piešťany

Poslaťod 323.Hans.626 » Pia Apr 13, 2007 11:15 am

Enzo píše:Esteze mame doma tych aut viac. :lol

... jj to si taky občas říkám že je to velká výhoda :ha:
MAZDAKLAM JE SEKTA a já rozhodně žádnou sektu NEPODPORUJI

Mazda 323 P BA 1.3 16V B3 (1997)
Honda :Civic 8.gen SDN LS 1.8 iVTEC R18A2 (2006)
Obrázok užívateľa
323.Hans.626
VIP 2008
 
Príspevky: 2903
Registrovaný: Štv Dec 15, 2005 9:52 am
Znalosť automobilov: 9. Dokážem vám pomôcť s takmer akýmkoľvek problémom týkajúcim sa Mazdy.

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť