Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Radar - Vysoke Myto

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Radar - Vysoke Myto

Poslaťod Pavel Rittich » Štv Jan 18, 2007 10:19 am

Kdo budete projíždět Vysokým Mýtem od Litomyšle: hned na začátku města je stabilní měřič! Není to radar, ve vozovce jsou dva snímače a když přez ně projedete rychle, zapne se kamera. Fotky mám, pokud bude někdo ochotný dát je sem, pošlu mailem.
Měření v Mýtě už proběhlo i TV. Jediný problém je, že těch překročení rychlosti je mnohokrát víc, než je možné administrativně zvládnout jako přestupky, takže odpovědné osoby řeší možnost nastavit limit od kterého se bude fotit výš než na 50km/hod.
Obrázok užívateľa
Pavel Rittich
Top Mazďák
Top Mazďák
 
Príspevky: 2345
Registrovaný: Štv Júl 15, 2004 2:34 pm
Bydlisko: Ústí nad Orlicí

Poslaťod whitex » Štv Jan 18, 2007 10:28 am

Pavel Rittich píše:Zpátky k tématu. Kdo budete projíždět Vysokým Mýtem od Litomyšle: hned na začátku města je stabilní měřič! Není to radar, ve vozovce jsou dva snímače a když přez ně projedete rychle, zapne se kamera. Fotky mám, pokud bude někdo ochotný dát je sem, pošlu mailem.
Měření v Mýtě už proběhlo i TV. Jediný problém je, že těch překročení rychlosti je mnohokrát víc, než je možné administrativně zvládnout jako přestupky, takže odpovědné osoby řeší možnost nastavit limit od kterého se bude fotit výš než na 50km/hod.
Hodím to na svůj webhosting a přelinkuju - pošli mi to na mail :mrk - mám ho v profilu :wink
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Poslaťod whitex » Štv Jan 18, 2007 4:10 pm

Bohužel se mi na firmě nepovedlo zprovoznit FTPčko přes "Tento počítač" a chci to udělat teď (jinak by to bylo až večer), takže jsem to musel hodit na imageshack - nevím jak dlouho to budou hostit - nemám s tím zkušenosti... :neutral

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

btw.: Jestli mám chybu v zkonvertování rozlišení z původních fotek (bylo to v trošku jiném rozlišení), tak se omlouvám. "Sral" jsem se s tím FTPčkem a nějak jsem to konvertování asi odflák (nezdá se mi to) bohužel jsem nechal rovnou přepsat pův. soubory a znovu se mi je stahovat nechce... Když tak až doma přes FTP :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
whitex
NadMazďák
 
Príspevky: 4517
Registrovaný: Pon Jún 14, 2004 7:08 pm
Bydlisko: Opava

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť