Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

osvetlenie noh po odomknuti auta.

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod Duffman » Štv Mar 29, 2007 11:48 am

323.Hans.626 píše:
Duffman píše::shock uaa tolik povyku kvuli jednomu slovu ? :koule mazec......
Docela se vam divim protoze projev at uz slovni ci jiny pouze projevuje inteligenci daneho cloveka.....
Ma holt trosicku jiny humor a podal to trosku drsne nicmene cerne bych to nevidel! :skler

to sice jo, ale horší pokud se to dotyčného dotkne... podobnou debatu co se stala mě a z toho titulu vzniklou hádku mám už tenhle víkend a v první polovině tohoto týdne za sebou. Pohádal jsem se v jednom nejmenovaném klubu kde jsem členem fakt docela šeredně. Podle mýho názoru by si měl každej napřed rozmyslet co a jak na jaký forum napíše a jaký to bude mít důsledky... Já osobně jsem (možná to vyzní drsně) pro přísná pravidla v případě pokud někdo vznese námitku že se ho to dotklo. Pak bych trestal... a dost nekompromisně :lol Tolik můj názor... nebijte mě za něj...díky :ha:



Souhlas :ha:
"Utrhl jsem květinu a zvadla. Chytil jsem motýla a zemřel mi v dlani. Pochopil jsem, že krásy se mohu dotknout pouze srdcem." Tupac Amaru Shakur (2pac)
Obrázok užívateľa
Duffman
Prispievateľ
 
Príspevky: 159
Registrovaný: Ned Jan 21, 2007 10:36 pm
Bydlisko: Brno

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť