Mazdaklub WEB   |    Mazdaklub FACEBOOK

Tip jak si vyrobit „značkové“ mazda poklice

Prišli ste na dobrú vec? Podeľte sa s vašou skúsenosťou s ostatnými...

Poslaťod bory » Uto Jan 02, 2007 9:59 am

tomasicek píše:
bory píše:Určitě každý má jistým způsobem vytvořený vstah ke své mazdě,když už se zaregistruje na tomto fórum.Ale osobně mám raději funkčnost,než vzhled.I když nejlépe obojí.Tyhle nic moc elektrony,i když hezké,přejedou kamen a jdete se s nima maximálně vyfotit do sběrny kovů.To je fakt,ne spekulace.Nikdo mi to svými nepodloženými názory nevyvrátí,měl jsem je.Proto mam elektrony jen originální,i když jen 15ti palcové a na zimu plecháče bez poklic.A mam klid a když vletím do jámy,nemusím se bát,že nedojedu.Hezké neznamená funkční,ale funkční může být i hezké.


Preco by som mal chodit po kamenoch>? Ja chodim po cestach...


Na slovensku jsou sice lepší cesty než v Čechách,ale zase tak nádherné,aby jsi neproletěl občas díru určitě ne.No a v jihočeském kraji jsou ty cesty opravdu kalamitní.Proto dávám přednost kvalitě a ne pozlátku.
Obrázok užívateľa
bory
Forum Guru
 
Príspevky: 1079
Registrovaný: Pon Máj 30, 2005 9:15 pm
Bydlisko: Suchdol nad Lužnicí

Poslaťod bagrb » Uto Jan 02, 2007 11:30 am

Ahoj, ja to auto nemam na jezdeni do prace, cili kdyz je zima, jezdim s nim predevsim na hory . Uz zkusennosti s predchozim autem ukazaly, ze plech. na zimu vypada sice jako hnus, ale neni nad to sedrit poklici s vedomim, ze ji nejhur jen vyhodim. Snih je zradny, predevsim tim, ze jeden nevi co se pod nim skryva. Letos sice moc snehu nebylo, ale kdo to mohl tusit, tak kdyz mi prodavajici k autu nabizel nove plechace po 1000,- tak jsem je vzal. Vzal jsem i ten traktorackej oktavkovej rozmer pneu, neb jsem si rikal, jak nebude po lonskych zkusennostech tuha zima...snad je vyuziju aspon pristi zimu

P.S. A jak je to s teplotou, ty hliniky jsou i do mrazu ?
Kazda M6 neni Atenza ;-)
Obrázok užívateľa
bagrb
Pisateľ
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Sob Nov 25, 2006 11:52 pm
Bydlisko: Praha / Opava

Predchádzajúci

Späť na Tipy a triky...

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť